Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
gopat11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 września 2018, 13:05

Mam kilka pytań.
Jaka jest różnica między stadium tour, a match day special tour (opcja z dniem meczowym jest o 8 euro droższa)?
Czy bilety online można kupić tylko do muzeum, czy też razem ze zwiedzaniem stadionu?
I czy można kupić bilety jedynie na zwiedzanie stadionu, bez muzeum?


goldi10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2012
Posty: 2
Rejestracja: 06 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 19:05

Jeśli kupujecie teraz bilety to macie podgląd na trybuny i możliwość wyboru miejsc? Nie wiem czy to przez mój sprzęt teraz ale nie mam możliwości wyboru miejsca, jest ono przydzielane automatycznie :/ chce kupić 2 bilety i się boje ze nie będziemy siedzieć razem


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2018, 09:50

Dwa lata temu podczas zakupu miałem mapkę, w zeszłym roku przydzielili sami - dwa miejsca obok siebie. W tym roku jak próbowałem to też nie było mapy na Sassuolo. Raczej na jednej rezerwacji nie rozdzielą, to nie linie lotnicze :)


Obrazek
goldi10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2012
Posty: 2
Rejestracja: 06 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 września 2018, 14:58

Jeszcze rok temu jak bylem na sportingu to była mapka. Ogólnie to bez sensu że ją usunęli. Znając życie będę kilka razy podchodził do kupna biletów żebym wylosował dobre miejsca


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 09:37

Cześć,
Powiedzcie proszę czy możliwe jest ciągle jeszcze obecnie kupienie biletu pod stadionem od jakiegoś lokalsa z przepustką sezonową, czy zostało to ograniczone po aferze z układami Agnellego z Curva Sud?

Po 3-letniej przerwie wybieram się na Juve w maju ale pewnie nic się nie zmieniło i nie uda się kupić biletów online + nie mam aktualnej karty kibica ale właśnie dotychczas już dwukrotnie udało mi się kupić od drughi bilety. Tyle, że wcześniej nie było Ronaldo. Jak to teraz wygląda? Interesuje mnie ostatni mecz u siebie z ceremonią.

Zobowiązany za odpowiedź na powyższe.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Piccolo181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 16:51

Witam
Mam pytanko.
Na przyszly sezon planuje z bratem pojechac na Juve.
Czy moglby ktos doradzic jak sie za to zabrac ;)

1.Gdzie kupic bilety bez karty kibica lub z karta kibica (jak taka zalozyc?)
2.Przegladalem loty bezposrednio do Turynu lecz sa one dosyc drogie. Moze jest jakas tansza alternatywa.
3.Hotel raczej bedzie najmniejszym problemem ale moze ktos ma jakis sprawdzony hotel blisko stadionu.
4.Czy bilety do muzeum Juve mozna nabyc na miejscu bez problemu czy tez trzeba rezerwowac?

Mamy jeszcze sporo czasu bo planujemy wrzesien pazdziernik pojechac ale chcialbym juz sie powoli przygotowywac.

Pozdrawiam


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 13:29

Piccolo181 pisze: 1.Gdzie kupic bilety bez karty kibica lub z karta kibica (jak taka zalozyc?)
2.Przegladalem loty bezposrednio do Turynu lecz sa one dosyc drogie. Moze jest jakas tansza alternatywa.
3.Hotel raczej bedzie najmniejszym problemem ale moze ktos ma jakis sprawdzony hotel blisko stadionu.
4.Czy bilety do muzeum Juve mozna nabyc na miejscu bez problemu czy tez trzeba rezerwowac?
1) Tylko Ticketone - na mało oblegany mecz (jeszcze jak do tego dojdzie np mecz rozgrywany w środę) nie powinno być problemów nawet bez karty kibica. Aczkolwiek może być to loteria, gdyż bilety wrzucane są zazwyczaj 2 tyg przed meczem. Kartę kibica można założyć na oficjalnej stronie Juve (tzw Member - nie mylić z Tessera Del Tifoso, którą drogą też się czasem przydaje)
Drugą opcją na dostanie biletów jest zapisanie się do oficjalnego fanklubu, który takowe bilety dla Ciebie kupuje - ze swojej strony polecam z całego serca "Juventus Fan Club Varsavia". Dzięki nim dostałem "niemożliwe" do zdobycia 2 bilety na Juve-Napoli za bagatela 60euro sztuka (cena normalna, bez żadnej prowizji itp.)

2) Od sierpnia z Krakowa będzie latał WizzAir bezpośrednio do Turynu, jest także BlueAir (jednakże jest jak mówisz-dość drogi). Osobiście polecam połączenie Kraków - Bergamo + FlixBus Bergamo(z samego lotniska) -> Turyn. Troszkę jazdy jest, ale miejsca z przodu przed szybą i można podziwiać fajne widoki gór :D Cena flixbusa jest mega zadowalająca (płaciłem coś około 7euro za osobę), oczywiście bilety należy zakupić wcześniej na stronie (w pełni po polsku, jest to ten sam flixbus co u nas kursuje, dla kierowcy liczy sie tylko skan QR kodu). Ogólnie nie wiem jak nowa polityka bagażowa Ryanaira, bo z tego co słyszałem coś się zmieniło i nie można mieć bagazu podręcznego w najtańszej opcji biletowej, no ale to trzeba jeszcze doczytać (dawno nie latałem).

3) Astoria Di Torino - byłem, polecam. Blisko dworca głównego, blisko centrum, do stadionu kawałek jest, ale autobus "72" kursuje co chwilę z oddalonego o 5-10min spacerkiem przystanku.

4) Można nabyć jak najbardziej przed wejściem, ale radzę zakupić wcześniej bo można natknąć się na ogromną kolejkę :D We październiku czekałem dobre 1,5h, a osoby które kupiły wczesniej (wtedy jeszcze na listicket) wchodziły od ręki :)

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam również na prv, chętnie pomogę :)


Piccolo181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2019, 11:42

Wielkie dzieki za info i napewno sie jeszcze odezwe ;)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 20:52

Czy ktoś z wiązku z dzisiejszym losowanie wybiera sie na jakies spotkania?

Ja planuje wyjazd na Weronę ( luty ) i wyjazd na Cagliari ( maj).

Może warto pomyślęc o stworzeniu tematu - wspólne wypady na mecz do Włoch, bo nawet jeśli każdy sam ogarnia bilety/hotele to czasem warto wymienić doświadczenia, albo po prostu ustawić się na piwko i pizze przed meczem.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
lasmanello

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2017
Posty: 2
Rejestracja: 05 grudnia 2017

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 20:08

Szybkie pytanie dla doświadczonych podróżników - czy powinienem się nastawiać, że uda mi się kupić jakiekolwiek bilety (choć nalepiej te w średnim przedziale cenowym - na skraju laterale) na domowy mecz z Milanem (w weekend z 10.11) posiadając tylko B&W membera?

I ew. jak to wygląda na mniej obleganym meczu, np. Bologna czy Sassuolo?

Dzięki!

PS No i dajcie znać, jeśli ktoś się też wybiera w jesiennym terminie!


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 lipca 2019, 21:48

Tak, ja kupiłem w tamtym roku na derby Włoch z B&W. Spokojnie da radę ogarnąć.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 23:32

Wiem, że temat poruszany wielokrotnie ale nie wiem czy od tego sezonu nie doszło do jakiś istotnych zmian. Mianowicie planuję pierwszy wyjazd na mecz Juventusu (2 osoby) do Turynu i gdzie nie czytam to różne opcje.
Jak wygląda kwestia karty kibica/fanclubu? Czy jest Ona wymagana by zakupić bilet lub dostać się na mecz?
W tym sezonie nie spodziewam się bym pojechał drugi raz, więc czy opłaca się wykupować specjalnie kartę by ogarnąć jeden mecz (chyba, że to konieczne)?
Jakie są najbezpieczniejsze/najtańsze opcje zakupu biletu i dostania się na mecz? Strona klubu, strony typu Ticketone, pod stadionem?
Z Waszego doświadczenia czy jest jeszcze coś o czym powinienem wiedzieć?
Kwestie transportu i noclegu pomijam bo to nie problem ogarnąć: lot+flixbus+booking.

Wyjazd chciałbym poszerzyć o zwiedzenie stadionu i muzeum (wyjazd na 3/4 dni).

Z góry dzięki za rady
:ok:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Bakrlik24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 87
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:13

Cześć w związku z bardzo atrakcyjnymi cenami lotów z Krakowa do Turynu (zaczynają się od 39zł) mam pytanie, wybieram się na mecz z Milanem w listopadzie, czy jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć gdzie mogę wyrobić kartę "Tessera del Tifoso" i jak dokładnie wygląda cała procedura?


Z góry wielkie dzięki za pomoc.

EDIT:

Czy to chodzi o tą karte?:
https://www.juventus.com/en/registration/tessera.php


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:44

Czytałem tyle informacji że juz się pogubiłem... w kwietniu 2018 byłem na meczu z Sampą - kupiłem bilet na listicket i nie potrzebowałem karty kibica ani tzw. tessera. Czy teraz coś się zmieniło i żeby kupić bilet w otwartej sprzedaży potrzebuję kartę tessera nawet na mecz ogórkowy lub CI? Wiem że kiedyś taka karta była potrzebna tylko na mecze wyjazdowe. Proszę o jakieś info.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:15

Mnie ciekawi czy te same zasady dotyczą meczów LM. Też się gubię i praktyki naszego klubu utrudniają kibicom wstęp na mecz.


Obrazek
ODPOWIEDZ