Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tom11410

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2012
Posty: 13
Rejestracja: 04 września 2012

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 08:34

ja zalatwialem przez w/w biuro bilety.
I jade na ten sam mecz tzn Juve - Hellas
I wydaje mi sie ze w 2500zl zamkne sie w wyjezdzie na 4 noclegi w tym byc moze uda sie dostac bilety na mecz milan - fiorentina jesli mecze nie odbeda sie w tym samym dniu co juve. I e tym orydynarne chlanie muzeum i zwiedzanie.
2100Zł jest drogo ale wydaje mi sie ze bilety bedzie ciezko ogarnac.
Ostatnia feta za Conte? 2 lata temu nie bylo?
Jak Juve bylo w finale LM to fety nie było
Ja jade przedewszystkim z ta myślą😊 no i oby z pożegnanie Gigiego😊


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 09:17

Kupując bilety nawet przez viagogo, przelot w 2 strony, transport po Italii, nocleg 5dni, bilety na mecz i polski bus (w moim wypadku) na lotnisko i powrot to koszt w sumie ok 1700zł, na prawdę nie mam pojęcia skąd to biuro wzięło cenę 2100 na 3 dni. Też miałem w planie wylot z nimi ale cena mnie odstraszyła. Z innego biura jest organizowany wyjazd na Real w LM w Turynie i koszty zamykają się w max 1900-2000zł , wiec jest różnica rangi meczu i przeciwnika a cenowo nawet taniej. Po prostu chcą "wycyckać" ludzi na ostatnim meczu kolejki.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 09:38

wiadomo, że każdy chce się dorobić na czyjejś niewiedzy, braku obycia, czasu lub lenistwie, pośrednicy to największa zmora dzisiejszych czasów, zmora dlatego, że ich procent jest niewspółmierny do tego co robią

chłopaki po prostu mają za dużo kasy, idą na łatwiznę albo jedno i drugie ;) nie przekonasz ich, że samemu można taniej/lepiej bo to jak kupowanie wycieczki all in vs 2 razy taniej organizowanie samemu, czasem po prostu dopłacasz żeby jechać na gotowe


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 09:46

Maly pisze:wiadomo, że każdy chce się dorobić na czyjejś niewiedzy, braku obycia, czasu lub lenistwie, pośrednicy to największa zmora dzisiejszych czasów, zmora dlatego, że ich procent jest niewspółmierny do tego co robią

chłopaki po prostu mają za dużo kasy, idą na łatwiznę albo jedno i drugie ;) nie przekonasz ich, że samemu można taniej/lepiej bo to jak kupowanie wycieczki all in vs 2 razy taniej organizowanie samemu, czasem po prostu dopłacasz żeby jechać na gotowe
Ja nie mówię że to jest złe. Czasem po prostu fajnie wziąść w samolot, mieć pewne bilety na meczyk, zaklepany nocleg itp. Sam będę pierwszy raz leciał na mecz dlatego ogarniałem każdy sposób, no ale proszę, 2100za Hellas? Porażka... Niektórzy boją się że nie dostaną biletu na mecz, bo o to chyba najtrudniej, bilety na samolot, hotel zawsze się ogarnie, ale nie mając karty kibica o bilety w otwartej sprzedaży może być trudno, dlatego wielu łakomi się na takie "gotowce" z wygórowanymi cenami. Niektóre biura mają naprawdę baardzo ale to bardzo fajne oferty. Na Atalante w CI można było ogarnąć wyjazd za 700zł ze wszystkim, na real jak wspomniałem za 1900, a i Milan (gdyby nie święta, sam bym się skusił) za 1400zł "wisi" na fejsie i czeka na chętnych.

BTW. Wiecie może jak w ostatnich latach wyglądała dostępnośc biletów na mecz ostatniej kolejki w domu (dekoracja) w otwartej sprzedaży :D ?


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 20:08

1900 na Real? Gdzie i jak?


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 marca 2018, 22:31

Mnie wyjazd na Totki wyniósł:
-Bilet na samolot - 80 zł (w dwie strony),
-Wynajem samochodu z tankowaniem i parkingami - 400 zł (fiat 500),
-Bilet na mecz - 400 zł,
-Hotel - 900 zł na łebka (ale jak pisałem wcześniej, nocleg miałem dość wypasiony, spokojnie można znaleźć coś za połowę tej ceny).

Czyli z rzeczy niezbędnych - niecałe 1800 zł. A tak jak pisałem, nocleg można znaleźć za 400 zetek na lajcie a zamiast auta większość podróżuje pekaesem co też obniża nam podróżowanie do 100 zł. Finalnie uważam, że wyjazd na 4 dni z meczem lekko da się ogarnąć za 1200 zł/1500 w opcji dwuosobowej (wliczając w to już jakąś bułę na mieście bo coś żreć trzeba, muzeum i piwko z Lidla).

Ale jak patrzę, że ktoś łyka dwudniową wycieczkę za 2100-2500 to chyba się przebranżowię na turystykę :whistle:


mrq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2012
Posty: 41
Rejestracja: 24 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 22:43

J0hny pisze:Siemka. Planuje pierwszy wyjazd na mecz Juve. Żeby obyło się bez niespodzianek chcę to zrobić za pomocą biura podróży organizujące takie wyjazdy. Najlepszą ofertę jaką znalazłem to portal/biuro fOOtballAway2015. Mecz Juve - Chievo, loty w dwie strony (Warszawa), transfery między lotniskowe, międzymiastowe, hotel ,bilet, opieka koordynatora, 19-21 maja, cena 2100. Czy Waszym zdaniem oferta jest uczciwa (biorąc pod uwagę, że to będzie mój pierwszy raz), lub mając na uwadze doświadczenie użytkowników forum macie może inne podpowiedzi co do formy wyjazdu.
Z góry dzięki
Ja dzisiaj natrafiłem na tą ofertę i właśnie wszedłem zobaczyć czy ktoś o tym wspomni. Po komentarzach wnioskuje , że się nie opłaca. Z chęcią również wybrał bym się na mecz do Turynu jeszcze w trwającym sezonie. Może tutaj uda się z kimś dogadać?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2018, 08:11

mrq pisze:
J0hny pisze:Siemka. Planuje pierwszy wyjazd na mecz Juve. Żeby obyło się bez niespodzianek chcę to zrobić za pomocą biura podróży organizujące takie wyjazdy. Najlepszą ofertę jaką znalazłem to portal/biuro fOOtballAway2015. Mecz Juve - Chievo, loty w dwie strony (Warszawa), transfery między lotniskowe, międzymiastowe, hotel ,bilet, opieka koordynatora, 19-21 maja, cena 2100. Czy Waszym zdaniem oferta jest uczciwa (biorąc pod uwagę, że to będzie mój pierwszy raz), lub mając na uwadze doświadczenie użytkowników forum macie może inne podpowiedzi co do formy wyjazdu.
Z góry dzięki
Ja dzisiaj natrafiłem na tą ofertę i właśnie wszedłem zobaczyć czy ktoś o tym wspomni. Po komentarzach wnioskuje , że się nie opłaca. Z chęcią również wybrał bym się na mecz do Turynu jeszcze w trwającym sezonie. Może tutaj uda się z kimś dogadać?
Na taki mecz to jest około 1k za drogo niestety (zakładam że takie biuro ma dojście do biletów bezpośrednio, nie kupują przez pośredników typu viagogo) :/ Na własną rękę, wszystko pięknie ładnie bo samolot można ogarnąć nawet taniej od "Polskiego Busa" Kraków-Rzeszów (xD), hotel też nie jest problemem bo jest tego jak "mrówków" w Turynie i na booking.com można przebierać jak w ulęgałkach, najgorszą sprawą są same bilety na mecz, jest kilka opcji, a przynajmniej 2
1) viagog - bilet można sobie zaklepac nawet już teraz z tym że cena... no właśnie, dobry bilet to około 1000zł niestety :/
2) listicket - czekać do oficjalnej sprzedaży i liczyć na fart że uda Ci się kupić jakąś wejściówkę. Opcja o tyle ryzykowna że jeśli zaklepiesz sobie teraz samolot i hotel i o ile za samolot raczej zapłacisz całość i za hotel przynajmniej jakąś kaucję rezerwacyjną, o tyle nie jest pewne czy dostaniesz bilety na mecz, no i tu możesz albo zrobić sobie wycieczkę, nie idac na mecz, albo odpuścić i być pare ładnych stówek w plecy :/
Sam mam dylemat co robić :D


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2018, 12:37

Hubson pisze: 2) listicket - czekać do oficjalnej sprzedaży i liczyć na fart że uda Ci się kupić jakąś wejściówkę. Opcja o tyle ryzykowna że jeśli zaklepiesz sobie teraz samolot i hotel i o ile za samolot raczej zapłacisz całość i za hotel przynajmniej jakąś kaucję rezerwacyjną, o tyle nie jest pewne czy dostaniesz bilety na mecz, no i tu możesz albo zrobić sobie wycieczkę, nie idac na mecz, albo odpuścić i być pare ładnych stówek w plecy :/
Sam mam dylemat co robić :D
Też mam dylemat. Jade na Sampę 15 kwietnia, na viagogo zostało już mało biletów i codziennie biję się z myślami czy czekać czy zamawiać. Bilety na mecz z Milanem nawet nie dotrwały do otwartej sprzedazy. Ciekawe jak będzie z Sampdorią.. :co?:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2018, 17:19

Hej. Wie ktoś czy data meczu Juve-Napoli (22 kwiecień godz15) jest ostateczna? Mam bilet na mecz,kwestia lotu i zabudowania hotelu nie chce później płacić ekstra za hotel, a wydaje mi się że takie mecze są rozgrywane raczej o 20:45.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 marca 2018, 18:51

apo100 pisze:Hej. Wie ktoś czy data meczu Juve-Napoli (22 kwiecień godz15) jest ostateczna? Mam bilet na mecz,kwestia lotu i zabudowania hotelu nie chce później płacić ekstra za hotel, a wydaje mi się że takie mecze są rozgrywane raczej o 20:45.
Bedzie to prawdopodobnie mecz sezonu wiec powinni go zaprogramowac na sobote 20h45 chyba ze bedzie spotkanie w LM z udzialem Juve i moga go przesunac na niedziela i chyba nawet na piatek.


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2018, 19:28

2k za mecz z Hellasem to spora przeplata. Ja zakupiłem bilet na mecz Juve-Napoli(90F). jeden nocleg w Hotelu lacester(60F).Lot Londyn-Turyn-londyn(90F).Problemem jest to że bilety lotnicze mam niedziela rano do Turynu,Poniedziałek rano powrót do Londynu. Nocleg na jedną noc. Za nic w świecie nie mogę upewnić się że mecz jest w niedzielę,wydaje mi się że do meczu jesy na tyle blisko że ostateczna data powinna być już znana.Jesli ktoś ma pewnie źródło prosiłbym o pomoc,produkowanie hotelu nie jest jeszcze bardzo kosztowne


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2018, 08:28

Jeszcze nie ma konkretnej daty - wszystkie mecze ustawione są na niedziele na 15 ale taki hit na pewno będzie wieczorem, ja obstawiam że w sobotę 20:45 ale obserwuj tutaj:
http://www.legaseriea.it/it/serie-a-tim ... ICO/UNI/34


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 marca 2018, 20:14

apo100 pisze:Hej. Wie ktoś czy data meczu Juve-Napoli (22 kwiecień godz15) jest ostateczna? Mam bilet na mecz,kwestia lotu i zabudowania hotelu nie chce później płacić ekstra za hotel, a wydaje mi się że takie mecze są rozgrywane raczej o 20:45.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5AC11F7F


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2018, 22:07

Dzięki. Wychodzi na to że ostateczna data będzie znana dopiero 10 dni przed meczem.Patowa sytuacja, o ile kupienie nowego biletu lotniczego kosztowne nie jest, o tyle przebudowane hotelu to bedIe koszt z 100E. Bez sensu, nie mogli od razu zbudować sobotę, mając na uwagdze ew.gre Juve w Lm?


ODPOWIEDZ