Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 19:55

Dragon pisze:
Hed pisze: P.s Dużo z Was/Nas wybiera się na Wembley w środę? Nie wiecie ilu może być kibiców Juve na meczu z Totkami?
Z polski leci grupa ok. 30 osobowa. Tutaj piszą o 4 tys.. Pewnie będzie jeszcze więcej licząc tych co będą mieli miejsca na sektorze gospodarzy. Wembley ma pojemość
:P
Wg Tuttosport jedzie conajmniej 10 tysięcy Włochów na ten mecz :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
tom11410

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2012
Posty: 13
Rejestracja: 04 września 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 23:25

Witam
Wybieram sie na ostatni mecz sezonu Juventus - Hellas
Prosilbym o pomoc z dobrym i tanim noclegiem ze sniadaniem, gdzie można tanio zjesc na miescie, gdzie dobry bar kibicowski, jak poruszac sie po miescie gdzie tanio alko na wynos kupic😊 co zwiedzic, az po gdzie na dziewczyny😊hehe
To jest moj pierwszy wyjazd chce go dosyc dobrze zorganizować
Z góry dziekuje za wszystkie podpowiedzi
Moze być na Prv


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 19:42

Dużo na temat komunikacji po mieście masz w pierwszym poście tego tematu chyba.

Ja podczas ostatniej wizyty na Tottenhamie po mieście poruszałem się wynajętym autem i metrem. Auto wypożyczyłem na lotnisku w Malapensie i za 4 dni zapłaciłem 95 euro (+300 euro zwrotnego depozytu). Radzę wykupić pełne ubezpieczenie bo po Turynie jeździ się jak po dżungli, tam gdzie dwa pasy zawsze jadą 4 auta obok siebie :smile:

Metro i autobus jest spoko opcją. Bilet za 10 Euro starcza chyba na 2 albo 4 dni (nie pamietam). Kupujesz go w automacie na każdej stacji metra, płatność tylko gotowka. Na tym bilecie ogarniasz metro, tramwaj i autobus.

Co do zwiedzania to polecam: Muzeum Motoryzacji, Lignotto, tradycyjnie muzeum Mole (długie kolejki), stare miasto w całości i oczywiście Allianz Stadium wraz z muzeum :)

Z knajpami jest ten problem że jako tako na starym mieście jest ich mało - w porównaniu do tego ile knajp jest w Polsce. Szukaj knajpek w bocznych uliczkach od Via Roma, na pewno coś znajdziesz. Za dwie pizze i karafkę litrowego wina zapłacisz ok. 16 ojro.

Jak coś to sie polecam :)

EDIT: bo nie doczytałem. Zakupy ogarniesz w Lidlu albo w Carrefourze. Asortyment mniej więcej taki jak u nas, ceny tak samo.

Z noclegiem Ci nie doradzę bo akurat nocleg se zafundowałem drogi i w samym centrum. Ale szczerze mówiąc - wszystko co na Booking.com oznaczone jest jako 4-6 kilometrów do starego miasta - szykuj się na 30 minut w autobusie lekko. Metro ma tylko jedną linie więc nie ogarniesz nim całego miasta.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 23:06

ALexxxx dalbym wszystkie pieniadze zeby byc na Wembley dzisiaj z Wami.

P.s Duzo był dzisiaj naszych?Bylo slychac doping? Dajcie jakies zdjecia/filmy.


tom11410

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2012
Posty: 13
Rejestracja: 04 września 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2018, 01:09

Wysłany: 09.03.2018 01:07:54 Temat postu: wyjazd na mecz juve - hellas
Planuje wyjazd 4/5 dniowy.
Raczej bez auta tylko srodkami komunikacji miejskiej bo po pijaku jeździć nie wolno😊
Zastanawiam sie kiedy bedzie gorowy2terminarz na Maj bo jak by dobrze podpasowal to przy okazji poszedłbym na mecz Milan Fiorentina lecz to raczej watpliwe.
A jak cenowo te atrakcje wychodza?
Bo bilet komunikacji miejskiej taki ogolny na pare dni bardzo dobra sprawa.
Jak ktoa ma namiary na knajpy w ktorych smaczne i w dobrej cenie jedzonko prosze o info.
Oby feta mistrzowska i badz co badz pozegnanie Buffona😊


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2018, 10:01

Też wybieram się z dziewczyną na Juve-Hellas :D Liczę potem na wspaniałą fetę na mieście. Może zorganizować by jakieś spotkanie przed meczem na piwko a potem wspólnie udać się na mecz (wiadomo, każdy pójdzie do swojego sektora, ale wspólną ekipą pójść na stadion) ? To też będzie mój pierwszy wyjazd i pewnie też będę jak dziecko we mgle i głównie będę polegał na GoogleMaps, ale w grupie zawsze raźniej :D
Co do hotelu, gdyby ktoś miał coś sprawdzonego i nie drogiego, bardzo proszę o info :) W turynie będę od 17 do 22 maja :)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2018, 18:43

Hubson pisze:Też wybieram się z dziewczyną na Juve-Hellas :D Liczę potem na wspaniałą fetę na mieście.
Niestety, możesz się przeliczyć. Ostatnia feta na mieście po zdobyciu mistrzostwa miała miejsce w ostatnim sezonie Conte...


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 14:26

A czy orientuje się ktoś czy bilety z listicket można spokojnie zamówić do domu (PL) czy lepiej odebrać je gdzieś w hotelu we Włoszech ? Otwarte sprzedaże ruszają zazwyczaj około tygodnia przed meczem, dlatego trochę boję się że bilety nie zdążą dotrzeć, ale z drugiej strony mam obawy jeśli chodzi o zamówienie na adres hotelu w którym się zatrzymuję. Należy jakoś wcześniej uprzedzać recepcję ze spodziewamy się przesyłki? Jest to bezpieczna opcja dostawy ?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 14:37

Hubson pisze:A czy orientuje się ktoś czy bilety z listicket można spokojnie zamówić do domu (PL) czy lepiej odebrać je gdzieś w hotelu we Włoszech ? Otwarte sprzedaże ruszają zazwyczaj około tygodnia przed meczem, dlatego trochę boję się że bilety nie zdążą dotrzeć, ale z drugiej strony mam obawy jeśli chodzi o zamówienie na adres hotelu w którym się zatrzymuję. Należy jakoś wcześniej uprzedzać recepcję ze spodziewamy się przesyłki? Jest to bezpieczna opcja dostawy ?
Bilet kupiony na listicket dostajesz w formie pdf na mejla, kilka minut po kupnie.


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 14:49

O widzisz, to nawet nie wiedziałem :D Być może pomyliło mi się z viagogo, o którym słyszałem że wysyła bilety i ludzie zazwyczaj biorą przesyłkę do hotelu :D
Apropo.... jakiś fajny hotel/motel nie za drogi okolica powiedzmy między stadionem a centrum? Ktoś coś poleci ?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 15:49

Polecam airbnb, można wyszukać coś w fajnej cenie i dobrej lokalizacji.


Obrazek
Pompcynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2011
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2011

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 23:40

stowarzyszenie już nie planuje wyjazdów na mecze ?


Crossfeyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2014
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2014

Nieprzeczytany post 16 marca 2018, 18:15

Pompcynek pisze:stowarzyszenie już nie planuje wyjazdów na mecze ?
Może tak Juve - Real. Chętnie bym się wybrał :)


J0hny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2009
Posty: 9
Rejestracja: 10 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2018, 01:50

Siemka. Planuje pierwszy wyjazd na mecz Juve. Żeby obyło się bez niespodzianek chcę to zrobić za pomocą biura podróży organizujące takie wyjazdy. Najlepszą ofertę jaką znalazłem to portal/biuro fOOtballAway2015. Mecz Juve - Chievo, loty w dwie strony (Warszawa), transfery między lotniskowe, międzymiastowe, hotel ,bilet, opieka koordynatora, 19-21 maja, cena 2100. Czy Waszym zdaniem oferta jest uczciwa (biorąc pod uwagę, że to będzie mój pierwszy raz), lub mając na uwadze doświadczenie użytkowników forum macie może inne podpowiedzi co do formy wyjazdu.
Z góry dzięki


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2018, 02:43

Ostatnio byłem w ubiegłym roku, ale za 5 dni dla 2 osób wyniosło mnie ok 1500zl (liczyłem na szybko) - w cenę wliczony przelot w obie strony, 1 nocleg w Mediolanie, 3 noclegi w Turynie, bilety pociąg na lini Turyn-Mediolan i powrót oraz bilety na mecz.

Ogarnięcie wyjazdu to żadna filozofia, wiec po co przepłacać? Chyba, ze masz nadmiar gotówki, to nie zawracaj sobie głowy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ