Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Gela

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 2
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 14:08

Mam pytanie czy kupując bielty na listicket.com otrzymujemy bilety w formie elektronicznej czy przysyłają je gdzies??


Gela
adam3p

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 20:13

Czy można wejść na stadion z plecakiem?


Crossfeyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2014
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2014

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 21:19

Gela pisze:Mam pytanie czy kupując bielty na listicket.com otrzymujemy bilety w formie elektronicznej czy przysyłają je gdzies??
Ja dostałem w formie elektronicznej do wydrukowania.


acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 23:26

Prosiłbym o namiar na jakiś tani hotel w Turynie i jak znaleźć rozkład jazdy pociągów z Turynu na lotnisko Mediolan Bergamo na jakich stacjach wsiadać. Proszę o wiadomość na PW szkoda pisać na forum :)


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Szym1391

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 10:00

Witam, czy ktoś z tutaj obecnych kojarzy, czy jak będę miał bilety z viagogo na trybunę gości(Atalanta-Juve za tydzień, mecz w Bergamo) to czy wpuszczą mnie bez karty kibica? :) na viagogo, nie piszą o żadnych ograniczeniach, ale jest wskazanie solo con tessera del tifoso, więc pytanie czy na miejscu mnie nie cofną?


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 22:55

To jak to w końcu jest? Jeżeli chcę jechać na mecz to muszę mieć kartę kibica czy nie? Kurde poleciałbym na taki meczyk.


cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 19:14

Czy ktoś dobrze rozeznany w temacie mógłby poinformować, jak wygląda kwestia indywidualnego zakupu?

Chciałbym wiedzieć, czy karta kibica jest koniecznością, czy też nie - a jeśli nie, to jaki jest najlepszy możliwy kanał zakupu. Ponadto, zastanawia mnie dostępność na całkiem prestiżowy mecz z Lazio oraz orientacyjna cena, która mogłaby być. Czas wreszcie odwiedzić Allianz Stadium ;)

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi/porady/sugestie :)


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:00

Pierwszy mecz Juve zaliczony :hellyes:

Z perspektywy trybun spotkanie oglądało się bardzo ciężko (szkoda, że trafiłem akurat na mecz z Fiorentiną, a nie z Torino). Na początku byłem mocno podekscytowany widokiem ulubieńców na murawie oraz oprawą (na trybunie Curva Sud były przygotowane foliowe flagi Włoch). Od 30-ej minuty zacząłem jednak ziewać. W dodatku było bardzo zimno, a ja w samej koszulce polo (oczywście Juve). Liczyłem też na większą radość po strzeleniu bramki przez Mandzukica. Nawet moja dziewczyna, która w ogóle nie interesuje się z piłką, stwierdziła że średnio się cieszyli.

Podobała mi się gra Asamoah i Bentancura. Widać, że młodemu Urusowi bardzo się chce grać. Nawet jak piłkę mieli przeciwnicy, to cały czas biegał, starając się pokryć najbardziej puste obszary. Pod tym względem rozczarował mnie Higuain, który głównie dreptał. I nie było to takie dreptanie z przyspieszeniem w odpowiednim momencie, ale dreptanie w stylu: "kryją mnie cały czas, więc i tak nie ma sensu szukać sobie pozycji".

Z kwestii organizacyjnych, które mogą się przydać innym:
- kupiłem 2 bilety za 115 euro przez viagogo.pl, które naprawdę kosztowały 40 euro :mad2: (2 bilety w 5. rzędzie Curva Sud, nie miałem żadnej karty kibica - przy wejściu musiałem pokazać tylko dowód),
- pod stadionem Juve jest duży parking, na którym nie było problemu z miejscami, ale kosztował on 15 euro, a tuż obok ośrodka treningowego Juve parking był bezpłatny,
- muzeum Juve (wstęp kosztuje 15 euro) rozczarowało mnie swoją wielkością - było naprawdę małe,
- Match Day Tour, czyli zwiedzanie stadionu, szatni, salki konferencyjnej itp. kosztowało też 15 euro, a było znacznie ciekawsze niż muzeum,
- w fast foodach na stadionie sprzedają dobre kanapki (po ok. 5 euro) ;)
- w Juventus Store mało było nietypowych gadżetów Juve (najwięcej było chyba na targu w Weronie oraz na ulicach Mediolanu, w Wenecji i Brescii praktycznie zero).


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 16:32

Siema, dostałem info od kumpla (fanklub Barcy), że chłopaki organizują wyjazd na Juventus - Barcelona 22.11.2017. Czy z naszej strony jest coś w planach? Jechać autokarem pełnym kibiców Barcy i mieć miejsce w sektorze gości to tak średnio bym powiedział.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 17:58

Crunny byłeś w nowym JS?
Ja np. wole Juvestore na via Garibaldi niż przy stadionie.

Ja się szykuje na Barce i Crotone, ale robimy to normalnie tj. z kartą kibica.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 21:25

Robaku pisze:Crunny byłeś w nowym JS?
Ja np. wole Juvestore na via Garibaldi niż przy stadionie.

Ja się szykuje na Barce i Crotone, ale robimy to normalnie tj. z kartą kibica.
Byłem tylko w sklepie przy stadionie (tym większym, przy wejściu do muzeum). Jedyne, o było w nim fajne, to ścianka do zdjęć. Przy wyjściu z Curva Nord jest też jakiś mały sklepik, ale tylko zaglądnąłem tam przez witrynę. Liczyłem na jakieś nietypowe gadżety, których nie ma nigdzie indziej ;)


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 18:50

Mam pytanie do was moze wiecie. Wybieram sie na mecz juve sporting i chciałbym wiedzieć które miejsca będąc przeznaczone dla kibiców juve? Curva sud jest niedostępna. Czyli rozumiem ze to miejsca dla ultrasów czy przyjezdnych? Nie mogłem znalezc informacji wiec chętnie sie dowiem czegos od doświadczonych kibiców.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 22:19

zuravski pisze:Mam pytanie do was moze wiecie. Wybieram sie na mecz juve sporting i chciałbym wiedzieć które miejsca będąc przeznaczone dla kibiców juve? Curva sud jest niedostępna. Czyli rozumiem ze to miejsca dla ultrasów czy przyjezdnych? Nie mogłem znalezc informacji wiec chętnie sie dowiem czegos od doświadczonych kibiców.
tabo89 pisze: Obrazek
Te bez cyferek to sektor gości.
Żółta to Nord, zielona to Sud (tak, naszych ultrasów).


Obrazek
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 13:29

Siema, mam pytanie dotyczące biletów na mecze wyjazdowe. Konkretnie interesuje mnie mecz z Milanem na San Siro. Posiadam tessery i Juventus membership, ale nie wiem gdzie kupować bilet na sektor gości, czy jest w ogóle taka możliwość, czy jest to zarezerwowane wyłącznie dla ultrasów czy też posiadaczy karnetów? Jak kupować takie bilety?


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 23:01

Lato1897 pisze:Siema, mam pytanie dotyczące biletów na mecze wyjazdowe. Konkretnie interesuje mnie mecz z Milanem na San Siro. Posiadam tessery i Juventus membership, ale nie wiem gdzie kupować bilet na sektor gości, czy jest w ogóle taka możliwość, czy jest to zarezerwowane wyłącznie dla ultrasów czy też posiadaczy karnetów? Jak kupować takie bilety?
Rok temu mozna bylo kupic bilet na sektor gosci na San Siro majac karte kibica (tessera). A gdzie? Na oficjalnej stronie Milanu. Kiedy? Tego dokladnie nie wiem, trzeba sledzic strone Milanu, juz niedlugo zapewne.

Edit: Ze strony Milanu: ''From Tuesday 10 October, at 12 pm: general sale for remaining tickets, upon availability.
Tickets purchased are personal and not transferable (no change of name on ticket allowed)"

Czyli środa od 12 rusza sprzedaż otwarta.


Obrazek
ODPOWIEDZ