Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2017, 14:56

marcin_juventino87 pisze:Panowie poleci ktos moze jakies tanie sprawdzone hotele w okolicach stadionu lub ogolnie gdzies w Turynie? Chcialbym zrobic wyprawe i zaliczyc mecz z Milanem i Porto i probuje sie zorientowac jak to cenowo wyglada
Hotel La Magnolia - nie jest blisko stadionu, ale stosunek cena/jakość jest na prawdę ok. Przemiły właściciel, nas oprowadził po swoim domu, gdzie pokazał meble, które dostali jego dziadkowie w prezencie ślubnym od rodziny królewskiej i kolekcje swoich samochodów. Jeżeli nie przeszkadza Tobie spora odległość od stadionu i chcesz mieć kozacki widok na cały Turyn to polecam. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
krzysiek17_85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 stycznia 2017
Posty: 1
Rejestracja: 26 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2017, 01:23

Cześć,
Planuje wyjazd na Juve-Genoa w kwetniu, chce kupic bilet przez listicket, na dniach zaczne wyrabianie tessera del tifoso natomiast to co mnie zastanawia to taka informacja na listicket przy meczach Juve:

-The J1897 and Premium Member card holder not resident in Italy, can buy tickets on Listicket.com inserting in the promotional space the Member Card number;

Nie ma nic o tessera del tifoso (supporter card) czyli wyglada to tak,jakby tylko te 2 membershipy uprawnialy do kupna biletów przez listicket. DObrze rozumiem czy tessera del tifoso wystarczy zeby kupic bilet przez listicket?
Mowa o sprzedaży ogólnej. Wiem, ze temat byl walkowany, ale nie dokopałem sie do takich szczegółów, dzieki z gory za wskazówkę!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2017, 21:18

Nie musisz mieć żadnej karty kupując bilety na nasz mecz domowy przez listicket. Wyrabiając kartę masz pierwszeństwo zakupu, ale szczerze watpię by kibice zabijali sie o bilety na ten mecz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
gigi19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2017
Posty: 1
Rejestracja: 31 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2017, 15:42

Witajcie :) Chciałbym się zorientować w sprawie wyjazdu na mecz Juve - Milan. Wiem, że temat był pewnie wałkowany niejednokrotnie, ale potrzebuje odpowiedzi na parę prostych pytań. Chodzi głównie o zakup biletów. Nie chcę korzystać ze strony viagogo, wolałbym listticket. Z tego co wiem, to tam sprzedaż startuje chyba około 2 tygodnie przed meczem. Czy jest szansa załapać się na bilety, czy raczej rozejdą się z prędkością światła? Nie wiem czy bookować bilety na samolot, bo wolałbym najpierw być pewny biletów. Na mecz chce zabrać chrześniaka, który jest jednak wielkim fanem Milanu. Jak wygląda sytuacja na stadionie? Lepiej żeby nie ubierał czerwono czarnych barw, czy to raczej nie ma znaczenia? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2017, 21:56

są szanse na Milan ale małe. Mecz się odbędzie 10 marca o 20.45. Ogólnie to cięzko powiedzieć jesli chodzi o barwy druzyny przyjezdnej. Ja bym nie ryzykował, ale to z racji tego, że ktoś coś tam do ciebie "rzuci" w sensie jakiś bluzg niż coś ci się stanie.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 11:31

Jako, że swój wyjazd na mecz łącze z wylotem z Bergamo, to poleci ktoś jakiś motel w okolicach lotniska?
I co najlepiej zwiedzić w tych okolicach mając na to pół dnia? :)


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 07:51

Witam mam pytanie dotyczące wycieczki po muzeum i stadionie dla os. dorosłej koszt 22 euro.
http://www.juventus.com/en/tickets/muse ... ickets.php


1. Czy jest sens kupować bilet wcześniej czy najlepiej przy kasie?
2. Czy podczas zwiedzania można robić zdjęcia aparatem z lampą błyskową?
3. Czy Turyn nocą jest bezpieczny?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 16:20

marcinek pisze:Witam mam pytanie dotyczące wycieczki po muzeum i stadionie dla os. dorosłej koszt 22 euro.
http://www.juventus.com/en/tickets/muse ... ickets.php


1. Czy jest sens kupować bilet wcześniej czy najlepiej przy kasie?
2. Czy podczas zwiedzania można robić zdjęcia aparatem z lampą błyskową?
3. Czy Turyn nocą jest bezpieczny?
W dniu meczu nie mozna odwiedziec stadium, jesli chodzi o muzeum to spokojnie mozna bylo przy kasie nawet w dniu meczu kiedy jest mnustwo kibicow.
Bylem w lutym z zona i spacerowalismy w centrum do 22h i nawet pozniej, bylo tak samo bezpiecznie jak w duzych europejskich miastach.


peterek2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2016
Posty: 2
Rejestracja: 16 lipca 2016

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 19:38

Cześć :)

Marzę sobie, by pójść na mecz Juve - Troino. Domyślam się, że zakup biletów może nie być taką prostą sprawą. Czy macie jakieś rady, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na udział w tym wydarzeniu, w sensie, jak, kiedy przez co kupić bilety?? :)


https://footballstorysite.wordpress.com

Zapraszam na moją stronę o piłce :)
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 20:20

peterek2 pisze:Cześć :)

Marzę sobie, by pójść na mecz Juve - Troino. Domyślam się, że zakup biletów może nie być taką prostą sprawą. Czy macie jakieś rady, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na udział w tym wydarzeniu, w sensie, jak, kiedy przez co kupić bilety?? :)
Możesz spróbować przez listicket, czyli strone ktora zajmuje się dystrybucją biletów na mecze Juve, ale prawda jest taka, że może być bardzo ciężko, bo to derby, i posiadacze kart premium mogą wykupić bilety przed wejściem do otwartej sprzedaży. Jeśli weszłyby do otwartej sprzedaży to należy się spieszyć, bo ani się nie obejrzysz, a biletów juz nie będzie. Kolejną przeszkodą jest to, że często na tej stronie wyskakują błędy, chociażby przy płatności. Musisz się z tym liczyć.

Jak nie listicket to zostaje viagogo, pewniej z biletami, ale drożej, czasami dużo drożej. (Jeśli nie posiadasz karty kibica to nie kupuj biletów przeznaczonych dla posiadaczy kart Tessera del tifoso - sa to bilety przeznaczone dla osob, ktore maja karte kibica i bilety sa "nabijane" na tą karte). Wybór należy do Ciebie.


Obrazek
Aryan11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2016
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2016

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 09:34

witam. Mam pytanie odnosnie meczu Juve- Milan. Chcialbym juz zarezerwowac bilety na samolot i hotel ale nie posiadajac membera nie mam pewnosci czy dostane bilety, dlatego mam pytanie odnosnie membera. Czy kupujac go dzisiaj musze czekac az dotrze do mnie jakas karta czy w momencie oplacenia membera automatycznie mam dostep do wczesniejszej sprzedazy biletow ? czy posiadajac membera moge smialo rzerwowac loty i hotel bo dostane bilet czy moze sie zdarzyc (czy zdarzalo sie juz wczesniej) ze na premium mecze bilety rozchodzily sie juz zanim trafily do sprzedazy dla memberow o general juz nie wspominajac? i ostatnie pytanie czy jest na forum osoba ktora posiada membera i bylaby w stanie zakupic dla mnie dwa bilety na ten mecz? dla mnie oszczednosc 40e, a zawsze jakies dobre whisky moge postawic w zamian. Jestem z Krakowa, jesli ktos mialby jakies watpliwosci czy obawy ze moze zostac oszukany zawsze mozna sie spotkac, ja moge podjechac tez do kogos jesli ktos nie jest z Krakowa a moglby pomoc. Dzieki z gory za pomoc/podpowiedz i pozdrawiam :)!


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 11:41

Ja na Juve - Milan mam już większość ogarnięte, zostały bilety na mecz i też się zastanawiam czy ryzykować i czekać na listicket czy zapłacić trochę więcej przez viagogo i mieć spokój.

Co do karty member to nie wiem czy ktoś może kupić Ci bilety, jeżeli tak to byłoby ciekawe rozwiązanie


Obrazek
elkanguro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 00:11

Cześć, wybieram się pierwszy raz na Juventus Stadium, na mecz z Empoli. Lecę z żoną, nie znamy włoskiego języka. Które sektory polecacie na pierwszy mecz we dwójkę?


Valril

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2013
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 lutego 2017, 09:34

Witam,

mam bilety na mecz z Empoli i mam pytanie, czy na stadion można wnosić tzw. selfiestick?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2017, 10:23

Zdaje się, że tego na stadion nie wniesiesz i stewardzi poproszą Cię o pozostawienie w koszu. Aparat, telefon - nie ma problemu ale selfiestick nie wniesiesz.


Obrazek
ODPOWIEDZ