Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Marco_soccer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 37
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2016, 16:12

Niestety to mnie nie ratuje. Chyba że jakiś kontakt do Polaka mieszkajacego w Turynie, które oferuje przewóz osob ? :-)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2016, 19:03

Właśnie jest może ktoś z JP w Turynie i chciałby zarobić podrzucając kolegów z forum na JS? :D


Obrazek
zps20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2006
Posty: 18
Rejestracja: 19 września 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 13:48

witam
wybiera sie moze ktos lub czy byl w turynie na wreczeniu scudetto?
chcialbym sie dowiedziec jak tam dojechac z lotniska i czy wogole w taki dzien jest szansa dojsc wogole do stadionu?jakie sa ceny i godziny otwarcia stodio juve pytam poniewaz pierwszy raz sie wybieram w taka podroz i nie wiem z jakimi kosztami musze sie liczyc chodzi jedynie o transport w turynie ceny wejsciowek nie mowie o meczu tylko stadionie i galeri calej i mozliwosci polecenia jakiegos w miare taniego hotelu
dzieki z gory forza juve campione:)


melon
zps20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2006
Posty: 18
Rejestracja: 19 września 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 15:27

wybiera sie ktos do turynu?ja wyjezdzam w sobote14.05.16 z debicy podkarpacki o 10:40-13:30 jestem w turynie na stacji pks czy cos w tym stylu:)wybiera sie moze ktos lub czy ktos juz bedzie pierwszy raz bede w turynie a lepiej bylo by z krajanami swietowac scudetto juve
jak cos to priv poprosze:)


melon
kijana86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2016, 15:22

Wybieram się na mecz z sampdorią. Kupiłem bilet na listicket i wybrałem opcję dostawy ritiro biglietti. Czytałem , że bilet należy odebrać w kasie B 2 godziny przed meczem. Czy ktoś może miał podobny przypadek?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2016, 19:15

Hej wszystkim.

Jezeli ktos jest w Turynie i ma ochote wspolnie pogadac itp to dajcie znac.

My juz kolejny raz takze rozeznanie mamy.

Dajcie nr na priv to zadzwonie :-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
tmstr

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 września 2012
Posty: 2
Rejestracja: 14 września 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2016, 22:53

Cześć! mam pytanie - wysłałem jakiś (dłuższy) czas temu formularz rejestracyjny celem wyrobienia karty kibica. Oprócz maila potwierdzającego otrzymanie zgłoszenia, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Na chwilę obecną nie bardzo wiem jaka forma kontaktu z klubem jest skuteczna. Brak odzewu telefonicznego czy też mailowego. Czy ktoś napotkał może podobny problem ? pozdrawiam


tmstr
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2016, 14:24

Hej Ludziska!

Nie orientuję się zbytnio w temacie wyjazdów na mecz, ale mam ambitny plan na jesień się w końcu wybrać do Turynu :)
I tak kombinowałem, żeby polecieć po taniości z Krakowa do Medionalu-Bergamo i stamtąd ciapągiem albo busem do Turynu - jak dobrze sprawdzałem, to połączenia są całkiem w porządku.
Planuję polecieć jakoś w październiku/listopadzie, przedłużony weekend z piątkiem, może jednym dniem na zwiedzanie Mediolanu.

I dwie sprawy z tym związane:
1. Ktoś ma jakieś rady/uwagi/spostrzeżenia z tym związane? Robił ktoś z Was już tak?
2. Chce się ewentualnie też ktoś wybrać? Nie znam niestety w okolicy żadnych fanów Juve, a we dwójkę zawsze raźniej ;)

Thank you from the mountain!


Silwawap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 23:45

Witam serdecznie. Mamy nowy terminarz i chcialbym pojechac na mecz z Udinese w Pazdzierniku. Znalazlem bilety na jakiejsc polskiej stronie po ok 800 zl najtansze. Chcialem zabrac zone i 5 letniego syna. Czy ta cena jest ok? Wejde z dzieckiem i czy potrzebuje karte kibica. Moze kupic bilet jak bede na miejscu albo dostane gdzies taniej


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 20:03

Pabuju pisze:Hej Ludziska!

Nie orientuję się zbytnio w temacie wyjazdów na mecz, ale mam ambitny plan na jesień się w końcu wybrać do Turynu :)
I tak kombinowałem, żeby polecieć po taniości z Krakowa do Medionalu-Bergamo i stamtąd ciapągiem albo busem do Turynu - jak dobrze sprawdzałem, to połączenia są całkiem w porządku.
Planuję polecieć jakoś w październiku/listopadzie, przedłużony weekend z piątkiem, może jednym dniem na zwiedzanie Mediolanu.

I dwie sprawy z tym związane:
1. Ktoś ma jakieś rady/uwagi/spostrzeżenia z tym związane? Robił ktoś z Was już tak?
2. Chce się ewentualnie też ktoś wybrać? Nie znam niestety w okolicy żadnych fanów Juve, a we dwójkę zawsze raźniej ;)

Thank you from the mountain!
Lot i punkt 2 :hellyes: Napisałem Ci PW :czytaj:


agrepino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 25 lipca 2016, 11:49

Hej jestem tutaj nowy na forum tzn wcześniej tylko czytałem posty a dopiero niedawno się zarejestrowałem ^^
Kibicem Juve jestem ze spokojem jakieś 10-12 lat :)
ale do rzeczy... Planuje pojechać na mecz w okresie styczeń/luty na Juve - Lazio bądź Juve- Palermo.
Byłby ktoś chętny też pojechać bo zawsze raźniej będzie z kimś niż samemu jechać do Włoch. Połączenia lotnicze są dobre do Mediolanu a z stamtąd można byłoby już jechać pociągiem do Turynu.

Pozdrawiam wszystkich ^^ :happy:


Basteros

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 1
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:10

Witam serdecznie,

Taką niespodziankę chcę zrobić narzeczonemu i zabrać do do Turynu na mecz Juventus - Napoli. Wszędzie gdzie są bilety do kupienia, nie ma opcji wybrania ani rzędu a ni miejsc. Może to głupie pytanie, ale czy wszędzie tak jest? Chciałam mu kupić w miarę najlepsze miejsca i jak wybieram sektor to pokazuje mi np 5 różnych podsektorów i nigdy niewiadomo gdzie dostanie się miejsca, a ceny różnią się nawet o 100EU i teraz trochę było by miszkoda wydać prawie 300EU za jeden bilet wiedząc że mogę dostać miejsca gdzieś wysoko, gdzie w sumie mogłabym kupić bilety taniej.
Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, bo może już temat był podejmowany...
W sumie to bardzo proszę o pomoc. Czy w ogóle istenieje taka strona, żebym mogła sobie wybrać chociażby rząd?

Pzdr :)


datsu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2016
Posty: 4
Rejestracja: 18 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2016, 00:07

Witam.
Chcialbym sie spytac czy moze jakis fan wybiera sie na mecz do Mediolanu :) Jezeli tak prosze o informacje :)
Pozdrawiam :D


JestIon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2011
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:34

Drodzy forumowicze.

Pochwale się że 20 sierpnia jestem na meczu JUVENTUS - Fiorentina :dance:

Loty wykupione, bilety na mecz też (nie było łatwo) :hellyes:

Mam pytanie do osób które miały okazje być na J-Stadium:

czy jest konieczne wyrobienie profilu kibica (tak jak w naszej ekstraklasie) żeby wejść na stadion???

Przy zakupie podawałem Imię nazwisko i datę urodzenia.

czy to wystarczy żeby bez problemu wejść na mecz?


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 18:29

Potrzebny bedzie jedynie dowod osobisty i bilet.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
ODPOWIEDZ