Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 02:11

Jak założę kartę premium, to będę mógł kupić w przedsprzedaży 2 bilety w przedsprzedaży?

Na Udinese i Kopenhagę dla dwóch osób bym chciał przy jednym członkowstwie.


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
rechem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 16:04

Siemanko, planuje ktoś wyjazd na mecz LM Juve - Galata ??

Pozdro


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 16:25

Wrocławiakom to się może przydać przy okazji nart - mecz w Turynie:
http://www.pasazer.com/in-14532-wroclaw ... terowe.php


Miejmy nadzieje, ze coś ruszy w tanich liniach do Turynu.


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 18:36

rechem pisze:Siemanko, planuje ktoś wyjazd na mecz LM Juve - Galata ??

Pozdro

Ja proponowałbym dwa wyjazdy na mecz.

Z realem u Nas, i z kopenhagą na wyjeździe.

Na ten i na ten mecz bilety na pewno do zdobycia, tylko stowarzyszenie musiałoby oblukać sytuację.


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2013, 00:04

Hej, wróciłem własnie z Turynu, piękne miasto, muzeum i stadion niesamowite :) Do pelni szczescia zabraklo tylko biletu na mecz ale to na pewno sie uda nastepnym razem. Coś mi się porąbało, że mecz jest w niedzielę ale gdy w ostatniej chwili się zorientowałem (sobota 3108 o 18 a mecz był o 20.45) ze jednak graja zadzwoniłem do listicket.it ale okazało się, że najtańszy bilet był za 110 euro. Myślę, że jak się ogarnie ten temat wcześniej to można spokojnie taniej kupić. Do Turynu pojechalem z dziewczyna. Lot Warszawa-Bergamo-Warszawa kosztował 500pln w 2strony dla 2osób. Wylot w piątek o 14 powrót w niedzielę o 21. Na przedłużony weekend idealna opcja. Przy okazji wyjazdu do Turynu warto zwiedzić Bergamo, piękna miejscowość. Bilet koleją Bergamo-Turyn-Bergamo (z przesiadką na dworcu głównym w Mediolanie) kosztuje około 60euro dla 2 osób w 2 strony. Czas przejazdu około 3h. Bilet na pociąg można kupić na stronie http://www.trenitalia.com/. Noclegi jeden w Mercure Bergamo a drugi w Ibis Styles w Turynie za odpowiednio 90 i 70 euro wraz ze śniadaniem i local tax dla 2 osob. Na pewno można taniej kupić rezerwując noclegi w hostelach. Wejście do Juventus Muzeum wraz ze zwiedzaniem stadionu około 20-22 euro za osobę. Nie kupujcie biletu bez zwiedzania stadionu! Różnica niewielka (2-3 euro) a stadion wewnątrz naprawdę robi niesamowite wrażenie. Ibis w Turynie był 300m od głównej stacji kolejowej Torino Porta Nuova. Stamtąd autobusem 72 jedziemy na stadion Juve (1,5 euro za osobę, ok 30min jazdy). W galerii handlowej na Juventus Stadium jest Leclerc, więc można w miarę tanio kupić do jedzenia/picia. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to pw. Podsumowacując- bardzo polecam taką wyprawę samemu zorganizować, na prawdę warto!


jojo_krolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 września 2013
Posty: 3
Rejestracja: 02 września 2013

Nieprzeczytany post 02 września 2013, 13:37

Witam. Planuje wybrać się na mecz Juventus - Real. Czy bilety na ten mecz będą dostępne w wolnej sprzedaży? Czy jest szansa je normalnie kupić? Czy wcześniej trzeba się zaopatrzyć w kartę członkowską?


SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2013, 15:03

jojo_krolik pisze:Witam. Planuje wybrać się na mecz Juventus - Real. Czy bilety na ten mecz będą dostępne w wolnej sprzedaży? Czy jest szansa je normalnie kupić? Czy wcześniej trzeba się zaopatrzyć w kartę członkowską?
w odpowiedzi na te 3 pytania, z pewnością pomoże wzór odpowiedzi zamieszczony poniżej. Jest to wzór przygotowany tylko na wypadek pytań zadanych oczywiście po wyczerpującym zapoznaniu się z tematem na forum.

bramka nr 1 - tak, jest szansa, trzeba
bramka nr 2 - tak, jest szansa, nie trzeba
bramka nr 3 - nie będą, tak jest szansa, nie trzeba
bramka nr 4 - nie, nie, nie
bramka nr 5 - tak, nie, tak
bramka nr 6 - nie, nie, tak

od razu podpowiadam, że tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. i 5 Zonków siedzi w pozostałych.


jojo_krolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 września 2013
Posty: 3
Rejestracja: 02 września 2013

Nieprzeczytany post 03 września 2013, 00:06

Chłopie, nie jestem jakimś wielkim kibicem Juve. Sympatyzuję tylko, więc więcej wyrozumiałości. Pierwsza strona tematu nic nie mówi o kartach członkowskim, a przede wszystkim nie mówi o szlagierze LM


SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2013, 07:50

jojo_krolik pisze:Chłopie, nie jestem jakimś wielkim kibicem Juve. Sympatyzuję tylko, więc więcej wyrozumiałości. Pierwsza strona tematu nic nie mówi o kartach członkowskim, a przede wszystkim nie mówi o szlagierze LM
od 12:37 do 23:06 (daty postów) z pewnością dałbyś radę przeczytać więcej niż jedną stronę. Byłbyś mądrzejszy o nurtujące zagadnienia, a i tutaj, na forum, zapanowałby wreszcie błogi spokój, że ktoś, wreszcie, po tylu latach przeczytał regulamin i co więcej - zastosował się do zasad netykiety.

ale nie, wyrozumiałość. słowo wytrych :) haha

i nie mów do mnie chłopie.
pomyśl, znajdziesz tą informację sam na poprzednich stronach. poczujesz się jak zdobywca. jakbyś sam upolował zwierzynę w gęstwinie albo na sawannie. pierwotne uczucie.

ktoś się chyba wybrał do restauracji :)


Ponte999

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Posty: 87
Rejestracja: 15 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2013, 12:19

Panowie byłby ktoś chętny na wyjazd do Kopenhagi na mecz? Dwa miejsca w aucie bym znalazł. Połączenie promem ze Świnoujścia też jest.


Cmteam.pl Grupa Zachodniopomorska
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2013, 16:52

Mam takie pytanie: Slyszalem, ze zeby dostac bilet na Curve ultrasow Juve (czyli tam, gdzie sa robione oprawy), trzeba byc obywatelem Wloch. Czy to prawda czy po prostu panu z biura podrozy nie chcialo sie zalatwiac? :prochno:


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2013, 18:13

Monte Cristo pisze:Mam takie pytanie: Slyszalem, ze zeby dostac bilet na Curve ultrasow Juve (czyli tam, gdzie sa robione oprawy), trzeba byc obywatelem Wloch. Czy to prawda czy po prostu panu z biura podrozy nie chcialo sie zalatwiac? :prochno:
Nie trzeba, ale ciężko jest kupić bilet na tą trybunę bo są najtańsza i chyba w całości (lub większości) bilety rozprowadzane są przez zasiadające tam sekcje Drughi, Nucleo itp.. My będąc w DPL wchodziliśmy nie będąc włochami, nikt obywatelstwa ani karty kibica nie sprawdzał.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2013, 19:10

Winner pisze:
Monte Cristo pisze:Mam takie pytanie: Slyszalem, ze zeby dostac bilet na Curve ultrasow Juve (czyli tam, gdzie sa robione oprawy), trzeba byc obywatelem Wloch. Czy to prawda czy po prostu panu z biura podrozy nie chcialo sie zalatwiac? :prochno:
Nie trzeba, ale ciężko jest kupić bilet na tą trybunę bo są najtańsza i chyba w całości (lub większości) bilety rozprowadzane są przez zasiadające tam sekcje Drughi, Nucleo itp.. My będąc w DPL wchodziliśmy nie będąc włochami, nikt obywatelstwa ani karty kibica nie sprawdzał.
Dzieki!

Wiesz moze jak najlatwiej zamowic bilet prywatnie na ten sektor?
Strona w pierwszym poscie wariuje (jedyny mecz ktory mi pokazuje to Roma-Juventus a gdy szukam Juventus to nic nie znajduje).

Sprobowac nie szkodzi :)


MuchaJUVEfan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 września 2013
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2013

Nieprzeczytany post 11 września 2013, 14:46

Siema wszystkim orientuje się ktoś ile może wynosić cena biletu na mecz Juventus vs Real we Włoszech ?


nerinka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 475
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2013, 13:42

Może kogoś zainteresuje taka opcja:

http://travel.groupon.pl/26584786?nlp=& ... 255&a=2041


Juventus zawsze był i zawsze będzie historią mojej miłości.
Pavel Nedvěd
ODPOWIEDZ