Szczecin - wspólne wypady na mecze

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:19

Monaco oglądacie w jakimś pubie?Kicker?


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 13:04

Ej, Szczecin! Co się stało? :(

Gdzie się podziały tamte prywatki? :prochno: Czemu tu aż tak cicho? :( Gdzie jesteście @sisman, @Juveql, @kawek i inni?

Juve odzyskuje należny fejm, gramy dalej w LM, a tu pusto...

Czy przy takim rozwoju wydarzeń widzi ktokolwiek szansę zorganizowania kącika, kanciapy fanów Juve pod mecz 5 maja przeciwko Realowi? :think:


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 13:06

Antek666 pisze:Ej, Szczecin! Co się stało? :(

Gdzie się podziały tamte prywatki? :prochno: Czemu tu aż tak cicho? :( Gdzie jesteście @sisman, @Juveql, @kawek i inni?

Juve odzyskuje należny fejm, gramy dalej w LM, a tu pusto...

Czy przy takim rozwoju wydarzeń widzi ktokolwiek szansę zorganizowania kącika, kanciapy fanów Juve pod mecz 5 maja przeciwko Realowi? :think:
Ostatnimi czasy od poniedzialku do piatku nie ma mnie w Szczecinie wiec z wtorkowego meczu odpadam ale jesli ktos by sie pisal jutro na Dorie to chetnie


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 15:41

Antek666 pisze:Ej, Szczecin! Co się stało? :(

Gdzie się podziały tamte prywatki? :prochno: Czemu tu aż tak cicho? :( Gdzie jesteście @sisman, @Juveql, @kawek i inni?

Juve odzyskuje należny fejm, gramy dalej w LM, a tu pusto...

Czy przy takim rozwoju wydarzeń widzi ktokolwiek szansę zorganizowania kącika, kanciapy fanów Juve pod mecz 5 maja przeciwko Realowi? :think:
Przecież spotykamy się w miarę regularnie, ostatnio głównie w kickerze https://www.facebook.com/KickerPub?fref=ts


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 21:27

BIANCONERI pisze:
Antek666 pisze:Ej, Szczecin! Co się stało? :(

Gdzie się podziały tamte prywatki? :prochno: Czemu tu aż tak cicho? :( Gdzie jesteście @sisman, @Juveql, @kawek i inni?

Juve odzyskuje należny fejm, gramy dalej w LM, a tu pusto...

Czy przy takim rozwoju wydarzeń widzi ktokolwiek szansę zorganizowania kącika, kanciapy fanów Juve pod mecz 5 maja przeciwko Realowi? :think:
Przecież spotykamy się w miarę regularnie, ostatnio głównie w kickerze https://www.facebook.com/KickerPub?fref=ts
Aha, spoko :wink:

Do napisania poprzedniej wiadomości skłonił mnie bardziej spokój i cisza panująca w tym temacie, co pozwoliło mi myśleć, że szczecińskie grono fanów Juve wymarło/ wymiera.

Dobrze wiedzieć, że jakoś się trzymacie, jak i dobrze wiedzieć gdzie jakby co wybrać się w przyszłym sezonie.


Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 12:19

Juventus- Lazio w środę? pokazują gdzieś w szczecińskim pubie?


Czakmen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:01

Panowie co z finałem? Jakieś plany? Z tego co na razie wiadomo to na Berlin nie ma co jechać, bo nie będzie strefy kibica.
(Pesotto) :)


3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2015, 14:39

Czakmen pisze:Panowie co z finałem? Jakieś plany? Z tego co na razie wiadomo to na Berlin nie ma co jechać, bo nie będzie strefy kibica.
(Pesotto) :)
Plany były aby ten dzień spędzić w Berlinie, tym bardziej że mamy niezmiernie blisko do stolicy naszych zachodnich sąsiadów no ale cóż, chyba nie warto jechać aby nawet samego meczu nie obejrzeć.
Proponuję zorganizować jakiś wspólny wypad np. do multikina na mecz.


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2015, 17:05

Nie ma takiej opcji, żebym finał oglądał w multikinie, ale jak kto woli... Z mojej strony wygląda to tak, na bank jadę do Berlina, w środę kupuje bilet pociągowy ze Szczecina, wyjazd o 7 rano, co do miejsca oglądania meczu, to czekam na info a propos pubu w którym zbierze się na nasza polonia, jeśli nie pojawi się konkretny adres myślę, że to jest najlepsza opcja http://www.lido-berlin.de/events/view/2548 . 20 min komunikacja miejską od dworca. Jeśli ktoś jest chętny wspólnym wyjazdem, to dzwonić (695740065), bo do czwartku będę miał sporadyczny dostęp do neta.


Day after day I'm getting better and better.
acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 22:30

Ktoś się wybiera na Juve do Gdańska ??


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 22:30

Ktoś się wybiera na Juve do Gdańska ??


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
cashman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 18
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 10:51

Ja mam taki zamiar, nie wyszło mi z Berlinem, to tej okazji już nie przepuszczę. Fajnie by było zebrać trochę osób i jechać wspólnie.


3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 10:37

Ja również wybieram się na mecz razem z dziewczyną. Możemy się jakoś zebrać i ruszyć większą ekipą.


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 15:24

Ja najprawdopodobniej będę miał miejsce w aucie tylko muszę z kumplami uzgodnić co i jak...


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 07:12

Ja się jeszcze waham czy jechać autem czy koleją.
Ewentualnie będę miał dwa wolne miejsca w samochodzie, byłby ktoś chętny ?


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
ODPOWIEDZ