Autografy

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 23:30

Chciałem założyć odrębny temat dotyczący zbierania autografów. Tak sie zastanawiam czy jest jeszcze ktoś na tym forum kto zbiera autografy piłkarzy naszej ukochanej drużyny.

Wiem że pokaźną kolekcję ma Asta#8 ;-) Jednak czy ktoś z Was jeszcze zbiera autografy? Pytanie zadaje nie bez powodu. Otóż sam ostatnio zacząłem mocno interesować się tym "sportem". Uzbierałem całkiem fajną kolekcję, chociaż jest dość malutka.

W każdym razie moje dokładne pytanie brzmi: Czy jest ktoś kto również zbiera autografy i chciałby pomóc mi w zbieraniu dalszej kolekcji? Chodzi mi tu o wymianę adresów lub bezinteresowną pomoc ;-)

www.autografy.jalex.avx.pl tutaj moja skromna kolekcja. Większośc autografów jest oczywiście piłkarzy Juventusu, natomiast trafiają się również takie które zdobyłem od innych sportowców.

Generalnie zbieram autografy TTM (wysyłane pocztą) jednak zdarzyło mi się otrzymać kilka IP (In Person)

Czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że potraktujecie temat poważnie. Chodzi mi o autografy byłych oraz obecnych piłkarzy Juventusu. Bardzo mile widziane byłyby również odpowiedzi dotyczące Paolo Maldiniego/Marco Van Bastena/Alana Shearera/Wayna Rooneya

PS. Wysyłanie listów do siedziby Juventusu nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Nie wiem czemu, ale bardzo rzadko odpisują...


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 08:39

No ale Przemysław Babiarz :o ?


:roll:
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 08:51

Ja z naszych obecnych zawodników mam tylko autograf Pirlo... w koszulce Milanu.


FORZA JUVE !!!
Marti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:44

A mi się wysłanie listu opłaciło bardzo, niecałe dwa tygodnie później dostałam eleganckie zdjęcie naszych z sezonu 08/09 z 9 oryginalnymi podpisami ( pewna jestem tylko co do kilku który czyj, bo to straszne bazgroły do niczego nie podobne) Wrzucam fotkę, co prawda słabej jakości, ale jest:)
http://imageshack.us/f/202/zdjcie0914.jpg/
Wg mnie po kolei: Zebina, Amauri, Chiellini, Legro, Pesotto, Nedved (Marchisio??), Gigi, Camor, Hasan(Znetti??) Pomóżcie przy identyfikacji, a jak trzeba będzie, to prześlę lepszą jakość foto.


"Audaces fortuna iuvat"
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:47

Pisałaś/wysyłałaś coś specjalnego i do kogo adresowany był list? ;-)
M. pisze:No ale Przemysław Babiarz :o ?
Tak, w 1999 roku w Bydgoszczy na Zawiszy odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IAAF (na których między innymi była Skolimowska i zdobyła złoto) - siedział w restauracji - za namową taty (miałem wtedy 11 lat) podszedłem do niego nieśmiało i poprosiłem o autograf ;-)
marek.siedlce pisze:Ja z naszych obecnych zawodników mam tylko autograf Pirlo... w koszulce Milanu.
TTM czy IP? Jeśli TTM to może zdradziłbyś adres na jaki wysyłałeś? :P
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2011, 22:51 przez Slim, łącznie zmieniany 1 raz.


Marti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:51

Do siedziby Juve, list z kopertą zwrotną z moim adresem. Po angielsku, napisałam od ilu lat kibicuję itd, rozpisałam się na ok stronę z tego co pamiętam, między innymi, że jako kobietę- kibica otacza mnie powszechne niezrozumienie i pogarda. Chyba się zlitowali :P


"Audaces fortuna iuvat"
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:53

falk pisze:Do siedziby Juve, list z kopertą zwrotną z moim adresem. Po angielsku, napisałam od ilu lat kibicuję itd, rozpisałam się na ok stronę z tego co pamiętam, między innymi, że jako kobietę- kibica otacza mnie powszechne niezrozumienie i pogarda. Chyba się zlitowali :P
Ja na adres siedziby wysyłałem do DP, Nedveda, Buffona, Chielliniego. Do dziś nie dostałem odpowiedzi. Do Del Piero pisałem już 3 razy...


Marti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:59

Slim pisze: Ja na adres siedziby wysyłałem do DP, Nedveda, Buffona, Chielliniego. Do dziś nie dostałem odpowiedzi. Do Del Piero pisałem już 3 razy...
Nie wiem szczerze mówiąc od czego to zależy. Ja nie pisałam na wstępie kto jest odbiorcą, przedstawiłam "swoją historię", napisałam kogo najbardziej lubię i że chciałabym dostać zdjęcie z autografem właśnie tych piłkarzy. To było kilka lat temu, mam zamiar niedługo znów napisać, tym razem po włosku, zobaczymy.


"Audaces fortuna iuvat"
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 23:14

falk pisze:
Nie wiem szczerze mówiąc od czego to zależy. Ja nie pisałam na wstępie kto jest odbiorcą, przedstawiłam "swoją historię", napisałam kogo najbardziej lubię i że chciałabym dostać zdjęcie z autografem właśnie tych piłkarzy. To było kilka lat temu, mam zamiar niedługo znów napisać, tym razem po włosku, zobaczymy.
Jak bedziesz pisac, daj znac moze tez bym wyslal list po wlosku ;-)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 10:17

Wartość zdobytych autografów drogą pocztową oceniam na zero. Podobnie się ma z autografami kupowanymi na allegro czy innych aukcjach. Nie ma to jak autograf zdobyty osobiście. Masz 100% pewność, że to podpisywała osoba, która miała podpisać.
Swego czasu pojawiły się informacje, że Juventus zatrudnia kilku kolesi, którzy po prostu podpisy podrabiają. Nie wiem na ile to było prawdziwe, ale coś jest na rzeczy. Takich kart wysyłanych pocztą klub na pewno rozprowadza masę (chociaż Stara Dama ma kiepskie kontakty z kibicami i być może jest ich mniej), więc nie wydaje mi się, żeby piłkarze siedzieli całymi dniami i podpisywali tysiące kart. Mają co innego do roboty.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 11:00

Martin pisze:Swego czasu pojawiły się informacje, że Juventus zatrudnia kilku kolesi, którzy po prostu podpisy podrabiają. Nie wiem na ile to było prawdziwe, ale coś jest na rzeczy.
Martinie, a po co zatrudniać do tego ludzi, skoro cały proces można zmechanizować: http://www.youtube.com/watch?v=z_0g3iL7WZc :wink:.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 11:36

falk pisze:A mi się wysłanie listu opłaciło bardzo, niecałe dwa tygodnie później dostałam eleganckie zdjęcie naszych z sezonu 08/09 z 9 oryginalnymi podpisami ( pewna jestem tylko co do kilku który czyj, bo to straszne bazgroły do niczego nie podobne) Wrzucam fotkę, co prawda słabej jakości, ale jest:)
http://imageshack.us/f/202/zdjcie0914.jpg/
Wg mnie po kolei: Zebina, Amauri, Chiellini, Legro, Pesotto, Nedved (Marchisio??), Gigi, Camor, Hasan(Znetti??) Pomóżcie przy identyfikacji, a jak trzeba będzie, to prześlę lepszą jakość foto.
Moje autografy piłkarzy z twojej listy wyglądają zdecydowanie inaczej...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli możesz, to wrzuć większe zdjęcie ;)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Sredna Kivierb

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 15:16

Ja ogólnie zbieram zdjęcia z ludźmi mniej lub bardziej znanymi wszelkimi a przy okazji Juve jest moją ulubioną drużyną, to i trochę ludzi związanych z Juve mam w swej kolekcji (autografy też oczywiście).

Z byłych/obecnych piłkarzy/działaczy Juve mam: Angelo Peruzzi, Waleri Bożinow, Fabio Capello, Giovanni Trapatoni, Alessandro Del Piero, Alexander Manninger, Armand Traore, Giorgio Chiellini, Giuseppe Marotta, Jean Claude Blanc, Simone Pepe, Michel Platini, Zbigniew Boniek, Siergiej Alejnikow. Chyba nikogo nie pominąłem : /

Zapraszam do oglądania tych cudownych zdjęć na mojej stronie internetowej

http://powstanie-w-getcie-zydowskim.cba.pl/index.php/

ZAPRASZAM do przeglądania strony bo jak będzie miała za mało odwiedzin to bydlaki z cba.pl mi ją usuną :(:(:(

Na stronie jest też TROLLOWE zdjęcie z Nedvedem i ogólnie sporo zdjęć z kolekcji są zamazane albo żadne ALE SĄ

CAŁUJĘ POZDRAWIAM

ps. siła rzeczy zbieram tylko osobiście autografy więc zbytnio nie pomogę ale tak się chwalę :ball:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 16:06

@UP
Imponująca kolekcja. :shock:

Sredna Kivierb pisze: CAŁUJĘ POZDRAWIAM
Fuj.. :stop:


Obrazek
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 16:10

Martin pisze:Wartość zdobytych autografów drogą pocztową oceniam na zero. Podobnie się ma z autografami kupowanymi na allegro czy innych aukcjach. Nie ma to jak autograf zdobyty osobiście.
W 100% się zgadzam, bo nawet jeśli autograf kupiony bądź przesłany drogą pocztową jest autentyczny, to ma dla mnie niewielką wartość. Nie wiem jak inni do tego podchodzą, ale dla mnie autograf to nie bazgroły na kartce papieru ale emocje związane ze zdobywaniem go :wink:


ODPOWIEDZ