Autografy

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Marti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 16:30

Kamil_on pisze:
Moje autografy piłkarzy z twojej listy wyglądają zdecydowanie inaczej...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli możesz, to wrzuć większe zdjęcie ;)
Jak tylko przyjadę to Poznania, to wrzucę powiększone zdjęcie tych dwóch, co do których mam problemy (dlatego przy nazwisku Nedveda/ Marchisio i Hasanie/Zanettim postawiłam "?") Nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci, bo nie zbieram autografów i się na tym nie znam. Jak skarb traktuję natomiast podpis Del Piero na jego książce zdobyty pod Sheratonem, bo wiążą się z tym miłe wspomnienia :D Jeśli chodzi o to zdjęcie, to bardziej ucieszył mnie sam fakt, że coś przesłali, to miłe uczucie. Dostajesz list, patrzysz, o! z Turynu. No niemożliwe, jednak nie olali sprawy.


"Audaces fortuna iuvat"
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 22:00

Discordia pisze:
Martin pisze:Wartość zdobytych autografów drogą pocztową oceniam na zero. Podobnie się ma z autografami kupowanymi na allegro czy innych aukcjach. Nie ma to jak autograf zdobyty osobiście.
W 100% się zgadzam, bo nawet jeśli autograf kupiony bądź przesłany drogą pocztową jest autentyczny, to ma dla mnie niewielką wartość. Nie wiem jak inni do tego podchodzą, ale dla mnie autograf to nie bazgroły na kartce papieru ale emocje związane ze zdobywaniem go :wink:
W takim razie z góry skazujecie wiele osób w tym i mnie na porażke. Gdyż podejrzewam że NIGDY nie uda mi się spotkać z niektórymi osobami. Dla mnie radością jest to, że otrzymałem tych kilka autografów pocztą. Niektóre zdobyłem osobiście, jednak wszystkie są dla mnie tak samo ważne. Wątpie, że kiedykolwiek w życiu spotkam Zidane'a więc ciesze się z tego co mam.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 22:04

Ja jedynie mogę pochwolić się autografem Adama Małysza :-D Zdobytym rzecz jasna osobiście :)


topboxing.pl zapraszam :)
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 22:25

Slim pisze: Wątpie, że kiedykolwiek w życiu spotkam Zidane'a
Jeśli wyjdziesz z takiego założenia, to najprawdopodobniej tak będzie.
Nie skazuję nikogo na porażkę, bo każdy inaczej patrzy na autografy i jeśli Tobie radość sprawiają te przysłane pocztą, to świetnie - przecież zbierasz je dla siebie, nie dla innych.
Ze swojej strony piszę tylko, że wolę mieć mniej autografów, ale zdobyć je wszystkie osobiście.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 22:44

Do Slima - widzę, że jesteś z Bydgoszczy, więc jeżeli chodzisz na Zawiszę to mogę Ci w niedziele podrzucić moją kolekcję + trochę włoskich znaczków, angielski i IRC. W wolnej chwili napiszę Ci PW jakie autografy posiadam. :wink:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 23:37

Discordia pisze:
Slim pisze: Wątpie, że kiedykolwiek w życiu spotkam Zidane'a
Jeśli wyjdziesz z takiego założenia, to najprawdopodobniej tak będzie.
Nie mam po prostu takiej możliwości... Chociaż bardzo bym chciał, tak samo jak spotkac ADP..


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 00:58

Slim pisze:
Discordia pisze:
Slim pisze: Wątpie, że kiedykolwiek w życiu spotkam Zidane'a
Jeśli wyjdziesz z takiego założenia, to najprawdopodobniej tak będzie.
Nie mam po prostu takiej możliwości... Chociaż bardzo bym chciał, tak samo jak spotkac ADP..
Mam wrazenie, ze ty bys chcial ich spotkac ewentualnie a nie bardzo. Gdybys chcial bardzo istnieja tylko 2 opcje uniemozliwajace to:

1. Ty nie zyjesz
2. Zizu/ADP nie zyje

Wszystko inne mozliwosci tylko utrudniaja spotkanie ale nie uniemozliwiaja go :D Pozdro !


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 20:29

YaSq pisze:
Mam wrazenie, ze ty bys chcial ich spotkac ewentualnie a nie bardzo. Gdybys chcial bardzo istnieja tylko 2 opcje uniemozliwajace to:

1. Ty nie zyjesz
2. Zizu/ADP nie zyje

Wszystko inne mozliwosci tylko utrudniaja spotkanie ale nie uniemozliwiaja go :D Pozdro !
Dobra cwaniaku ;-) Mam bardzo utrodnione możlwiości spotkania ich ;] Jak ich spotkam to dam Ci znać ;-)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 02:49



Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 07:26

i właśnie dlatego zawsze chciałem mieszkać w USA :D może kiedyś i moje marzenie się spełni, tam jest wszystko nawet Juventus jak widać :D


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 10:11

Discordia pisze:
Martin pisze:Wartość zdobytych autografów drogą pocztową oceniam na zero. Podobnie się ma z autografami kupowanymi na allegro czy innych aukcjach. Nie ma to jak autograf zdobyty osobiście.
W 100% się zgadzam, bo nawet jeśli autograf kupiony bądź przesłany drogą pocztową jest autentyczny, to ma dla mnie niewielką wartość. Nie wiem jak inni do tego podchodzą, ale dla mnie autograf to nie bazgroły na kartce papieru ale emocje związane ze zdobywaniem go :wink:
Ta... najlepiej to wybrać się w podróż dookoła świata i zbierać osobiście. Ja rozumiem, że zdobyć autograf osobiście to super sprawa, ale nie oszukujmy się... takie możliwości są dość ograniczone. Moim zdaniem otrzymanie odpowiedzi na list z jakiegoś klubu to też miłe uczucie.


FORZA JUVE !!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 23:43

Gratuluje jak cholera :) Niestety nie mam znajomych w USA, żeby do nich sie wybrać akurat w momencie kiedy Juve tam będzie... Ja bym nawet do Vinovo pojechał na trening gdybym tylko miał jak i gdyby mnie wpuścili na trening...


kondi1997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2011
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2011

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 00:23

Jeśli ma ktoś jakieś autografy piłkarskie na wymianę to zapraszam na PW!
Bogata oferta + znaczki zagraniczne! :)


KOLEKCJONER AUTOGRAFÓW PIŁKARSKICH
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 12:26


Nawet nie wiesz jak mnie teraz zazdrość zżera ! :evil:
Ja też chciałbym mieć autografy chociaż dwóch moich ukochanych zawodników, którzy choćby nie wiem co, nie rozstali się z Juve ! Alex'a i Gianluigi'ego. Niestety mam jeszcze szkołę. Jedyną możliwością jest wyjazd na wakacje do Vinovo. Fajnie, jakby to wypaliło, będę się starał, ale boję się, że ich nie złapie jako aktywnych sportowo. Oczywiście autografy mogę dostać nawet jak będą mieli 70 lat :-D Bo jednak autograf takiej gwiazdy to autograf ! :) będę polował.

A zwracając się do tych, którzy pozyskali autografy Bianconerich pocztą, mógłbym dostać całkowity adres na który trzeba wysłać list itp ? Z góry dziękuję.


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2011, 19:27

Ja obecnie do Turynu mam ponad 1400 km..., ale za kilka miesięcy ta wartość się zmniejszy do ponad 400 km. Spotkanie Del Piero i zrobienie sobie z nim zdjęcia to by było coś pięknego :). Na tę chwilę mam autografy kilku piłkarzy Wisły Kraków.


ODPOWIEDZ