Rybnik i okolice || wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2010, 23:33

Na forum nie ma jeszcze podobnego tematu, a zauważyłem, że jest tu zarejestrowanych sporo osób z Rybnika.
Wpadłem na pomysł, że fajnie by było zorganizować wspólne oglądanie meczów Juve w Naszym mieście. Chciałbym się dowiedzieć ile osób byłoby chętnych na takie wspólne wypady. Jeśli będą chętni to możemy się w najbliższym czasie ustawić na jakiś mecz. Co wy na to?


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2010, 19:51

Tylko znasz jakiś lokal w rybniku w którym można by oglądać takie mecze?Ja mam niedaleko bo z Pszowa do Rybnika jest w miarę blisko.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 19:39

Znalezienie lokalu nie byłoby problemem, jednak fajnie by było gdyby się znaleźli jeszcze jacyś chętni na taki wypad.
Nie orientujesz się może czy w Warce w Rydułtowach mają dostęp do Canal+? Jeśli nie znalazłby się nikt chętny z Rybnika, to można się tam umówić na jakiś mecz. Dla mnie dojazd do Rydułtów nie stanowi problemu, dla Ciebie to też pewnie byłoby ułatwienie.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 20:54

Masz na myśli tę warkę na przeciwko pks-u :?: No tylko wiesz np. w Tychach mają super bo mają lokal z sky-sports czyli mogą sobie zobaczyć każdy mecz, a my tylko wybrane byśmy mogli.Myślałem że będzie większe zainteresowanie oglądaniem wspólnych meczy w naszej okolicy.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 21:17

Tak chodzi mi o tą Warkę naprzeciwko Pks-u :)
Też myślałem, że zainteresowanie wspólnym oglądaniem meczy będzie większe, pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze ktoś się zgłosi w tym temacie.
A co do dostępności meczów w tv, to raczej ciężko będzie znaleźć lokal z dostępem do sky sport :whistle:


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 22:27

Zarejestrowałem się na forum niedawno, ale byłbym chętny na takie wypady :) Jestem z Rydułtów


Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 17:41

Ja oczywiście bym się pisał panowie..lokalu z takimi "luksusami" jak sky sport w Rybniku raczej nie spotkamy,musimy liczyć jedynie na C+

PS. Macie prawa jazdy ? samochody ? Jeśli tak,to można się zbierać grupką i jeździć do Tychów :) Jednego tygodnia ja mogę jechać, następnego ktoś inny itp..

A na mecze które będą transmitowane w naszej telewizji umówimy się gdzieś w okolicy :)
zebol pisze:Tylko znasz jakiś lokal w rybniku w którym można by oglądać takie mecze?Ja mam niedaleko bo z Pszowa do Rybnika jest w miarę blisko.
Z tym nie będzie problemu..rybnicka warka, jeśli się dobrze orientuję ma i polsat sport i c+..a jeśli nie tam, to znam inny pub, bardziej kameralny :)


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 18:09

Wprawdzie mieszkam już we Wrocławiu z racji studiów, ale co jakiś weekend mógłbym wpadać :-)


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 18:23

Chlodzio pisze:Ja oczywiście bym się pisał panowie..lokalu z takimi "luksusami" jak sky sport w Rybniku raczej nie spotkamy,musimy liczyć jedynie na C+

PS. Macie prawa jazdy ? samochody ? Jeśli tak,to można się zbierać grupką i jeździć do Tychów :) Jednego tygodnia ja mogę jechać, następnego ktoś inny itp..

A na mecze które będą transmitowane w naszej telewizji umówimy się gdzieś w okolicy :)
zebol pisze:Tylko znasz jakiś lokal w rybniku w którym można by oglądać takie mecze?Ja mam niedaleko bo z Pszowa do Rybnika jest w miarę blisko.
Z tym nie będzie problemu..rybnicka warka, jeśli się dobrze orientuję ma i polsat sport i c+..a jeśli nie tam, to znam inny pub, bardziej kameralny :)
Ja niemam jeszcze skończonych 18 lat więc prawka niemam a w Tychach już byłem jest fajnie ale daleko...Ja mam ponad 64 km.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 19:15

Prawko i auto mam, jednak bałbym się nim wyjeżdżać w dłuższe trasy :P teraz zanosi się, że wreszcie będę miał robotę, więc, może w najbliższym czasie miałbym jakaś kase, żeby móc jechać z kimś do Tych. Jednak mam nadzieję, że spotkania w okolicach Rybnika dojdą do skutku :) Jeśli trzeba to jutro mogę spytać o kanały w Warce w Rydułtowach.


Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 19:36

Najbliższa okazja by zobaczyć mecz w Rybniku, będzie 30 października przy okazji meczu Milan - Juve..tylko, że mi akurat ten termin nie pasuje :angry:


kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 23:28

Pomysł z wypadami do Tych bardzo fajny. Ja nie mam jeszcze prawa jazdy, ale w przyszłym miesiącu mam egzamin.
Chlodzio pisze:Najbliższa okazja by zobaczyć mecz w Rybniku, będzie 30 października przy okazji meczu Milan - Juve..tylko, że mi akurat ten termin nie pasuje :angry:
Mi też niestety ten termin nie pasuje :/


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 16:00

Kurde szkoda, mi akurat by raczej pasowało :/


Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2010, 00:50

Jednak ten termin mi pasuje :-D Pytałem w rybnickiej warce..c+ nie mają ;/ Jedynie knajpa niedaleko mnie ma canala (z transmisją Juve nie byłoby problemu)..tylko jest tam nieco utrudniony dojazd..w przypadku meczu o 20:30 lub później autobusu powrotnego nie ma ;/ Chyba, że osoby z rydułtów lub okolic popytają..ja oczywiście też jeszcze się rozejrzę.


majk27

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2010
Posty: 19
Rejestracja: 01 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 października 2010, 12:26

ja bym sie na to pisał tylko musicie podac gdzie i kiedy i sie napewno pojawie


majk27
ODPOWIEDZ