[AKCJA] Longsleevy Juve ----> WYSYŁKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2010, 16:03

a mi się podoba czerwona... czy to znaczy, że muszę założyć 13 nowych kont na JP? :C


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2010, 16:21

Jak dla mnie czarny, szara była koszulka, muszę jednak przyznać, że brązowy też na projekcie wygląda fajnie.

Czy będą jakieś wersje próbne ewentualnie?


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2010, 22:01

qUIET pisze:Jak dla mnie czarny, szara była koszulka, muszę jednak przyznać, że brązowy też na projekcie wygląda fajnie.

Czy będą jakieś wersje próbne ewentualnie?
Z tego co się orientuję przeglądając ten temat to raczej wersji próbnych nie będzie z resztą chyba już ktoś wcześniej o to samo pytał


FORZA JUVE
mejdys85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 00:18

Witam serdecznie.
Przeczytałem wszystkie posty od deski do deski i mam dla Was propozycję.
Posiadam własną małą drukarnię i szwalnie. Szyję koszulki, bluzy, polówki, kurtki z najwyższej jakości materiałów.
Wykonuję nadruki metodą sitodruku z zastosowaniem różnych farb tworzących ciekawe efekty (farby puchnące, żelowe, świecące w ciemności, brokatowe itp.)
Co do koszulek to uważam, że jeżeli macie zapłacić za koszulkę 40-50 złotych to najlepszym rozwiązaniem będzie uszycie tych koszulek (nieporównywalna jakość z "chińskim importem", który jest dobry dla osób którym szkoda na koszulkę wydać 18 zł)
Jeśli chodzi o nadruk mogę podesłać osobom które będą odpowiedzialne za organizację tej produkcji przykładowe zdjęcia nadruków, które wykonywałem.
Jeśli chodzi o max wielkość nadruku to wykonuję nadruki nawet o wymiarach 48x68 cm
Pozdrawiam wszystkich kibiców i czekam na komentarze i opinie.
Marcin Ejdys
mejdys85@wp.pl
796-22-38-30


Bianconeri89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 46
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 08:12

To zaprezentuj kilka swoich prac - wrzuć jakieś fotki - żebyśmy mogli przedyskutować tą propozycję


Obrazek
Noi siamo come la nostra fede... immortali!
mat01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 519
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 08:39

Ciekawa propozycja :)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 12:26

mejdys85 pisze:Witam serdecznie.
Przeczytałem wszystkie posty od deski do deski i mam dla Was propozycję.
Posiadam własną małą drukarnię i szwalnie. Szyję koszulki, bluzy, polówki, kurtki z najwyższej jakości materiałów.
Wykonuję nadruki metodą sitodruku z zastosowaniem różnych farb tworzących ciekawe efekty (farby puchnące, żelowe, świecące w ciemności, brokatowe itp.)
Co do koszulek to uważam, że jeżeli macie zapłacić za koszulkę 40-50 złotych to najlepszym rozwiązaniem będzie uszycie tych koszulek (nieporównywalna jakość z "chińskim importem", który jest dobry dla osób którym szkoda na koszulkę wydać 18 zł)
Jeśli chodzi o nadruk mogę podesłać osobom które będą odpowiedzialne za organizację tej produkcji przykładowe zdjęcia nadruków, które wykonywałem.
Jeśli chodzi o max wielkość nadruku to wykonuję nadruki nawet o wymiarach 48x68 cm
Pozdrawiam wszystkich kibiców i czekam na komentarze i opinie.
Marcin Ejdys
mejdys85@wp.pl
796-22-38-30
zrób jedną koszulkę lub bluzę i wrzuć foto :roll:


:allegri: na śmietnik
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 13:29

Racja, wrzuc fotki to będziemy mogli ocenic i ewentualnie pomyślec nad Twoją propozycją. Albo przynajmniej wyślij fotki do faja69, który zajmuje się tą akcją.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
mejdys85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 14:55

Dziś wieczorem wrzucę jakieś przykładowe zdjęcia nadruków które ostatnio wykonywałem.
Jak się zdecydujecie na jakieś konkretne projekty graficzne to jestem w stanie uszyć koszulkę modelową i wykonać nadruki.
Pozdrawiam


kulek87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 44
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 18:20

opcja wydaje się interesująca 8)


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 18:58

kolego piszesz że przeczytałes cały temat od deski do deski a nawet nie wiesz ze to temat o longsleyvach.. wyskakujesz z koszulkami i bluzami. W tym temacie tylko o nich tu piszemy o longsleyvach. jeśli chcesz sobie coś zoorganizować załóż odzielny temat, a nie robisz tu jakąś kryptoreklamę, bo z tego co widzę po twoich postach to w 3 z 3 chciałeś wykonywać koszulki, parę osób dopytywało się już o damskie rzeczy, odkładane był ten temat kilka razy, może tym się zajmiesz jeśli zechcesz?


Obrazek
mejdys85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 19:16

Kolego nie chodzi tu o żadną kryptoreklamę tylko o pomoc w wykonaniu fajnych koszulek.
Jeżeli piszę o tym że posiadam własną szwalnię do nie ma dla mnie różnicy czy uszyję koszulki czy koszulki z długim rękawem (longsleevy) czy nawet koszulki z "trzema rękawami". A jeżeli wolicie chodzic w koszulkach firmy stedman czy friut of the loom to proszę bardzo.
Chciałem dać Wam tylko propozycję aby takie koszulki uszyć gdyż jakość będzie nieporównywalnie lepsza (a poza tym można zastosować ciekawe rozwiązania np. koszulka biała a rękaw i wykończenie czarny).
A czy Wy te koszulki uszyjecie i wydrukujecie u Mnie czy w innej firmie to już Wasz wybór.
Pozdrawiam


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 19:47

Jeszcze nie wiem czy się skuszę, ale ta szara wygląda przyzwoicie.

Co do wzoru (nie wiem czy już zapadła ostateczna decyzja co do niego) to mam pewną obiekcję. Chodzi o to "J", mi się to trochę kojarzy z "JP" a taki skrót można rozwinąć jako niekoniecznie "Juvepoland"... Może lepsze byłoby "JUVE" tak jak ktoś już sugerował na pierwszych stronach?
Oczywiście nie napieram, jestem ciekawy tylko co reszta o tym myśli?


lukasz1980

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 czerwca 2010
Posty: 16
Rejestracja: 05 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2010, 20:05

mejdys85 faktycznie tutaj wchodzisz w maksymalnie rozkręconą już akcję.(najlepszy dowód 12 stron postów) Załóż nową akcję może ludzie się skuszą na Twoją ofertę.


Faja69 ja na szarego longsleeva z Twojej akcji skuszę się na pewno.[/url]


ODPOWIEDZ