Wspólna akcja przeciw Piłka.pl

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 07:22

Witam!
Poziom portalu Pilka.pl spada, jednak to co ostatnio robią to jest po prostu żałosne.
Administrator Agnieszka - na co dzień fanka Interu, ma jakieś problemy ze sobą. Notorycznie kasuje komentarze kibiców Juve. Fani komentują po prostu to, że wstawia same newsy na - o Juventusie, lecz nie tylko.
Ja dostałem nawet bana za komentarz, w którym nie było nic obraźliwego.

Postanowiłem przytoczyć tą sprawę na ich forum:
http://www.pilka.pl/forum/hyde-park/skarga-t5633.html
Jednak otrzymałem odpowiedź:
"Oddalam.

Kibicow Starej Damy trzeba tepic."
I oczywiście topic zamknięty.
To jest publiczne obrażanie przez tak ważne strony jak Admin/Mod. Na tym portalu panuje Rasizm przeciwko fanom Juve.

Mam taki pomysł.

Prosiłbym wszystkich fanów Juve o zaprzestanie komentowania jakiegokolwiek news'a o Juventusie.

Niech Agnieszka ma satysfakcję. W końcu ustąpimy głupszym!


Ave

Jak macie inne propozycje to piszcie ;-)


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 07:45

Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie zaglądam na tą marną stronę... Dla mnie czytanie czegokolwiek co jest tam napisane jest stratą czasu.

A ta odpowiedź którą dostałeś... naprawdę trzyma poziom całego tego czegoś co nazywa się stroną poświęconą piłce nożnej.

JuvePoland rządzi!!

Pozdr.


Juve per sempre sara...!!!!
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 07:50

Witam,

No na temat "przemiany" serwisu pilka.pl to mysle ze mozna juz pisac prace magisterskie.

Jeszcze 3-4 lata temu nie zamieniłbym tego portalu na żaden inny, ale po zmianie design strony, wszystko zaczelo sie walic, odeszli najlepsi forumowicze ktorzy utrzymywali ten portal, nie chce nikogo obrazac bo co prawda zostalo kilku staro-gwardzistow, ale to forum to teraz smietnik jakich mało :think: .

Nie wiem czy sa na forum osoby ktore pamietaja uzytkownika For_Zaza_Milan ? Wiadomo, ze byl cięty na Juve i jego kibicow i nie raz ich obrazal, ale wiedze nt. pilki mial taka, ze nie jeden uznany dziennikarz sportowy to leszcz.

Forum upadło i nie ma co do tego watpliwosci, a pani Agnieszka ... hmm, kiedys nie bylo takiego czegos, moze poprostu admini nie wytrzymuja tego ze strona upada i poprostu wyładowują swoja zlosc na kibicach ...

Radze tam nie zaglądać .... od dłuzszego czasu nie ma po co tego robić, a szkoda, bo to forum bylo kiedys najciekawsze w Polsce (jesli chodzi o futbol)

Pozdrawiam


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 08:30

Nie wchodzę na tą marną stronę, bo i po co? Tutaj na forum (i na demotywatorach) dowiaduję się kto przechodzi do zagranicznych klubów, kto odchodzi, kto chce wyższy kontrakt, kto został powołany do repry, jaka bedzie pogoda itp.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 08:34

najlepiej tam nie zagladac nie bedzie nerwow ja tak robie i nie zawracam sobie glowy jakas Agnieszka fanka interu , niech zostana tam sami interowcy i zrobia z tego swoja nowa strone...a tak poza tym po co to czytac przeciez oni sa zalosni


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 08:54

Chłopie;). Nie ma co sobie tym zaprzątać głowy, na jakimś śmiesznym forum, gdzie za takie coś banują. Daj sobie z tym spokój.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 08:57

To juz bylo wiadome od dawna, Agnieszka ma kompleksy i tyle, nawet nie potrafi dobrze przetlumaczyc newsa, a co dopiero z kims dyskutowac. Ja tam nie wchodze od dawna i dobrze mi z tym. Plebs to plebs...


Adiquattro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 kwietnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 22 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 11:24

jurson09 pisze:Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie zaglądam na tą marną stronę... Dla mnie czytanie czegokolwiek co jest tam napisane jest stratą czasu.

A ta odpowiedź którą dostałeś... naprawdę trzyma poziom całego tego czegoś co nazywa się stroną poświęconą piłce nożnej.

JuvePoland rządzi!!

Pozdr.
To taka strona istnieje?

Ja tam tylko Goal.com : D


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 11:44

Ja mysle, ze tam zawsze byla tego typu atmosfera z tym, ze kiedys kibice zlodziei to byly jakies pojedyncze rodzynki, ktore uaktywnialy sie jedynie podczas mercato, odgrazajac sie, ze tym razem na pewno imsie uda :smile:. Potem z wiadomych przyczyn stosunki miedzy kibicami calcio bardzo sie zaostrzyly, interowskie $#%^$& sie rozmnozylo no i sytuacja wyglada jak wyglada. A ze strona zarzadzaja takie a nie inne persony to usuwaja to bardziej przykre dla interzystow komentarze :C.


calma calma
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 11:49

Ja tam tylko wchodzę i czytam newsy, a nie komentuję tam nic, bo po co. Agnieszka jest stronnicza, a i El Sritntero też dość się udziela tam :lol: .


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 12:58

No niestety stroną zarządzają osoby mocno niekompetentne.

O ile mi wiadomo to Pilka.pl odwiedza najwięcej kibiców Juve, a traktowani są w żałosny sposób.

Z resztą Agnieszka z Pilka.pl = Agnieszka z FCInter.pl


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:37

Adiquattro pisze:
jurson09 pisze:Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie zaglądam na tą marną stronę... Dla mnie czytanie czegokolwiek co jest tam napisane jest stratą czasu.

A ta odpowiedź którą dostałeś... naprawdę trzyma poziom całego tego czegoś co nazywa się stroną poświęconą piłce nożnej.

JuvePoland rządzi!!

Pozdr.
To taka strona istnieje?

Ja tam tylko Goal.com : D
Ja też. Goal.com jest bardzo fajny :)
Juvepoland even better.
A pilka.pl razem z Agnieszką mogą cmoknąć misia w pompkę. Nie są nam do szczęścia potrzebni !


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:38

Miłosc do interu po tak wielkim zwycięstwie jest pewnie tak wielka, że nawet nie ma kiedy posprzątac w domu, tylko kisi się na stronie i kasuje komentarze (oczywiście nawet takie które nie są wulgarne ani w żaden sposób nie obrażają). Dla mnie jest to syndrom dziecinady. :think:

P.S. Nie obrażając oczywiście tutaj, tej Pani.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 14:15

ja na tą strone czasami zaglądam ale nie komentuje newsów.
jak widze zawsze gdzie news o juve tam najwięcej komentarzy :whistle: ciekawe...
a jeśli agnieszka daje bany za nic to jej współczuje bo to jest strona dla wszystkich a nie dla kibiców interu...


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 14:46

a ja dostałem bana na 90 dni he he żałosne ta Agnieszka to komunistka niech sie wali
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2010, 15:05 przez aras191, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany