Wspólna akcja przeciw Piłka.pl

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 22:52

A kto napisał, że Juventus ma problem bo Atletico nie chce Tiago choć oficjalnie wyrazili nim zainteresowanie zaprzeczając jednocześnie o zainteresowaniu Treze.


Obrazek
Agnieszka

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2004
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:08

Calciomercato.com

A proszę. Do nich pretensje nie do mnie.

http://www.calciomercato.com/index.php?c=7&a=183681


Juve, grana Tiago Ora l'Atletico non lo riscatta

La Juventus, oltre a dover fare i conti con il mercato in entrata e quello in uscita, ora deve fare i conti pure con la grana Tiago. L'Atletico Madrid, nonostante la buona stagione disputata dal centrocampista, ha deciso di non esercitare il diritto di riscatto per il portoghese.

Il club spagnolo sembrava fosse intenzionato a versare gli otto milioni previsti nelle casse di corso Galileo Ferraris, salvo poi lasciare scadere l'opzione nel più assoluto silenzio. Ora i bianconeri si ritrovano pure Tiago sul groppone, e cercheranno di inserirlo in qualche trattativa di mercato come pedina di scambio.

W każdym newsie macie podane źródło.

W ogóle Wy chyba żyć beze mnie nie potarficie, że poświęcacie mi już trzeci temat na tym forum.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:13

ja proponuje agnieszce dać bana, podając uzasadnienie, takie jak na pilka.pl, bo kibicow interu trzeba tepic... bez odbioru.


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Portfel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 62
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:17

Agnieszka pisze: Juve, grana Tiago Ora l'Atletico non lo riscatta

La Juventus, oltre a dover fare i conti con il mercato in entrata e quello in uscita, ora deve fare i conti pure con la grana Tiago. L'Atletico Madrid, nonostante la buona stagione disputata dal centrocampista, ha deciso di non esercitare il diritto di riscatto per il portoghese.

Il club spagnolo sembrava fosse intenzionato a versare gli otto milioni previsti nelle casse di corso Galileo Ferraris, salvo poi lasciare scadere l'opzione nel più assoluto silenzio. Ora i bianconeri si ritrovano pure Tiago sul groppone, e cercheranno di inserirlo in qualche trattativa di mercato come pedina di scambio.
To takie newsy się w ogóle publikuje? Przecież tu niemal nic nie ma. Nikt się nie wypowiedział, nic. Jedynie bazgroły. Jeśli już takie coś się tam dostaje, to przekonałabyś mnie co do swojego obiektywizmu tylko przepisując każdą pierdołę napisaną przez Tuttosport. ;)


rawr
Agnieszka

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2004
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:19

To mój ostatni post i proszę o skasowanie mojego konta. Z reguły nie zaglądam na tą stronę, ale jeden z waszych userów podesłał mi te temat, więc postanowiłam odpowiedzieć, bo powinniście czasem zdjąć klapki z oczu, a nie patrzeć przez pryzmat nienawiści.

Nie oczekują od was zmiany stanowiska, bo nieważne czego bym nie napisała, czego bym nie zrobiła, jad nadal będzie się sączył. Szczerze, nie obchodzi mnie to.


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:21

Agnieszka pisze:
W każdym newsie macie podane źródło.

W ogóle Wy chyba żyć beze mnie nie potarficie, że poświęcacie mi już trzeci temat na tym forum.
No a jak. Nie wiesz o tym? Pod Turyńskim stadionem budujemy twój pomnik. :prochno:
Tak Ciebie kochamy !

( zamiast dodawać sobie, zajmij się normalnym sprawowaniem na www.pilka.pl, ALE NORMALNYM )
ozi(Forza_Juve) pisze: a proponuje agnieszce dać bana, podając uzasadnienie, takie jak na pilka.pl, bo kibicow interu trzeba tepic... bez odbioru.
Proszę, tylko nie to. Nie zniżajmy się do poziomu tej Pani, chyba że, naprawdę już zacznie brednie pitolić.


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:24

Co do mojej wypowiedzi Agnieszka to te 2 newsy twoje pojawily sie duzo po tym jak na JP bylo ich juz z 5.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:26

Agnieszka, masz naszą-klasę?
ozi(Forza_Juve) pisze:ja proponuje agnieszce dać bana, podając uzasadnienie, takie jak na pilka.pl, bo kibicow interu trzeba tepic... bez odbioru.
Najpierw niech wklei link do NK. Wtedy mozna zadecydować. Nie podejmujmy pochopnych decyzji :D

-------
Nie popieram akcji na piłka.pl bo tam nie wchodzę... Sama akcja równiez jest bez sensu bo nic nie zmieni, co najwyżej nie będzie "broniących" Juventus komentów.


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:28

Ma, ma

http://nasza-klasa.pl/login?target=/profile/1321996

A ttak poza tym to pilka.pl ma dośc ciekawą oprawę graficzną i zdjecia dnia.


Obrazek
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:32

Aż mnie korciło, musiałem zobaczyć !

Tak tak, trzeba będzie zrobić poprawki przy policzkach ( oczywiście chodzi o Pomnik pod stadionem ) i będzie good. Dobrze, że jeszcze trochę i mamy fajrant.!


Marmol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2009
Posty: 51
Rejestracja: 30 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:44

Agnieszka pisze:To mój ostatni post i proszę o skasowanie mojego konta. Z reguły nie zaglądam na tą stronę, ale jeden z waszych userów podesłał mi te temat, więc postanowiłam odpowiedzieć, bo powinniście czasem zdjąć klapki z oczu, a nie patrzeć przez pryzmat nienawiści.

Nie oczekują od was zmiany stanowiska, bo nieważne czego bym nie napisała, czego bym nie zrobiła, jad nadal będzie się sączył. Szczerze, nie obchodzi mnie to.
cóż za poetycka wypowiedź..
A Ty przez pryzmat czego patrzysz banując użytkowników kibicujących Juventusowi?


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:48

Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą. Proszę o zamknięcie tematu, nie warto tej bredni poświęcać czasu, a Ty Xam zmień serwis. :). Hm, polecam www.seriea.pl , www.pilkarskiefakty.pl , www.uefa.com , czy naszą stronkę :)


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 23:57

Agnieszka to sobie zgłoś na Policje jesteś śmieszna na prawdę ha h a haahah


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 00:09

Nie no z tą policją to kobitkę poniosło haha, poczułem się jak w świetnych latach podstawówki ("jeszcze raz i idę do pani!").
Co do tego dziwnego serwisu to juz od jakiegoś pół roku proponuję, aby zmienili nazwę domeny na inter.pl Kiedyś naprawdę lubiłem tę stronę, można było tam znaleźć rzetelne informacje, porozmawiać, wymienić się poglądami, ale już tam nie zaglądam. Komunistyczne rządy bożyszcza polskich internetowych napinaczy podpinających się pod niejaki klub z Mediolanu obaliły świetność tego serwisu.


#AllegriOut
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 00:15

Wstyd przynosisz dziewczyno ludziom ze Śląska, no ale cóż ja dostałem bana 4 czy 5 lat temu tylko za to, że powiedziałem, żeby nie fałszowała prawdziwego wyglądu afery Calciopoli.


Zablokowany