T-SHIRTY JUVENTUSU - WERSJA DAMSKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
EjsI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 83
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 22:16

1. faja69
2. Bramek
3. Radidam
4. LordJuve
5. Kurczi (może nawet dwie dziabnę Very Happy )
6. MarCin1897
7. P!otr ( 2 szt.)
8. ohyd
9. szczypek
10.gi@nni
11. filipk
12.Domino10
13.Lypsky
14. tzuggen
15. LBaLin
16. dorkaaa
17. Zikson
18. Radek _88
19. 19YB19
20. EjsI


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 19:10

no jak widzicie mamy 20 osób...:/ przydało by się jeszcze drugie tyle i akcja by wypaliła, także jeśli jest ktoś chętny to bardzo proszę się jak najszybciej dopisywać, bo w tej chwili wstrzymuje wpłaty u osób które zamawiały koszulki męskie...


Obrazek
JUVEWWO2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2010
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 15:44

1. faja69
2. Bramek
3. Radidam
4. LordJuve
5. Kurczi (może nawet dwie dziabnę Very Happy )
6. MarCin1897
7. P!otr ( 2 szt.)
8. ohyd
9. szczypek
10.gi@nni
11. filipk
12.Domino10
13.Lypsky
14. tzuggen
15. LBaLin
16. dorkaaa
17. Zikson
18. Radek _88
19. 19YB19
20.EjsI 21.JUVEWWO2


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 12:35

Dużo osób się pisało, a jak przyszło co do czego to lipa.
Na liście jest tylko jedna dziewczyna. tak mało jest Was na forum??


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 12:54

1. faja69
2. Bramek
3. Radidam
4. LordJuve
5. Kurczi (może nawet dwie dziabnę Very Happy )
6. MarCin1897
7. P!otr ( 2 szt.)
8. ohyd
9. szczypek
10.gi@nni
11. filipk
12.Domino10
13.Lypsky
14. tzuggen
15. LBaLin
16. dorkaaa
17. Zikson
18. Radek _88
19. 19YB19
20.EjsI
21.JUVEWWO2
22. Misza_18


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 14:21

no Panowie i Panie sprężać sie z zapisami bo jeszcze tylko dni (do czwartku pewnie) nie ma sensu dłużej, a opóźniam tylko wpłaty od tych co zamawiają męskie koszulki..


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 14:42

tzuggen pisze: Na liście jest tylko jedna dziewczyna. tak mało jest Was na forum??
Paniom forumowym się propozycja nie podoba i nie chcą brać udziału w akcji.

A Ci wszyscy, którzy się zapisali, wiedzą na 100%, że panny, które koszulkę mają otrzymać na pewno taką chcą?

Mam tylko nadzieje, że jeśli dojdzie do akcji to dostaniemy porządnie zrobione koszulki.

Faja, damskie będzie robił ten sam producent co męskie? Oby tak, bo jak wiadomo masz dostać sztukę próbną męskiej koszulki. Wtedy będę spokojniejszy...


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 15:06

no to jaki Wy wzór w końcu chcecie?
jednej się podoba to drugiej co innego, komuś taki krój innemu inny,
pisałem, prosiłem żebyście się zdecydowały (li) ale nikt jakoś nie miał ochoty nie chciał brać udziału w wyborze to zadecydowałem sam, i myślę ze jest to najlepszy projekt dla Pań. Jak widać marnie idą zapisy i ogólna dyskusja...

jeśli akcja u mnie teraz nie wypali, tabo kiedyś mówił że może się tym zająć w późniejszym terminie.. może On wymyśli jakieś fajne wzory dla Pań.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 17:27

Faja, zadalem pytanie, czy potencjalne damskie koszulki beda robione u tego samego producenta co meskie?

Jednej nie podoba sie krój koszulki, drugiej kolor a jeszcze innej wzór nań...mam jednak nadzieje, że ta akcja dojdzie do skutku.


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 21:36

Panie pewnie by chciały żeby na koszulce pojawił się znaczek Dolce Gabbana, Coco Chanel, Versace czy innej znanej w świecie mody marki tak by można koszulkę założyć na imprezę do elitarnego klubu. Tak poważnie to ma być t-shirt, który można założyć w cieplejszy dzień wybierając się nad morze, jezioro, na domek czy inny luźny wypad… więc myślę że nie ma co wybrzydzać, zwłaszcza że projekt według mnie jest naprawdę fajny :-D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 21:59

Kurczi pisze:Panie pewnie by chciały żeby na koszulce pojawił się znaczek Dolce Gabbana, Coco Chanel, Versace czy innej znanej w świecie mody marki tak by można koszulkę założyć na imprezę do elitarnego klubu. Tak poważnie to ma być t-shirt, który można założyć w cieplejszy dzień wybierając się nad morze, jezioro, na domek czy inny luźny wypad… więc myślę że nie ma co wybrzydzać, zwłaszcza że projekt według mnie jest naprawdę fajny :-D
Nie... mialam nie komentowac, ale nie potrafie.
Jak Ci sie tak podoba to sobie kup. A nie wymyslaj niestworzonych, idiotycznych teorii, czemu ktos nie chce, jesli nie piszesz o sobie.
faja69 pisze:no to jaki Wy wzór w końcu chcecie?
jednej się podoba to drugiej co innego, komuś taki krój innemu inny,
pisałem, prosiłem żebyście się zdecydowały (li) ale nikt jakoś nie miał ochoty nie chciał brać udziału w wyborze to zadecydowałem sam, i myślę ze jest to najlepszy projekt dla Pań. Jak widać marnie idą zapisy i ogólna dyskusja...
Wiesz dlaczego jest tak male zainteresowanie? Wydaje mi sie, ze za szybko wybrales TEN JEDYNY NAJLEPSZY (:p) wzor, nie dajac potencjalnym zainteresowanym czasu, zeby cokolwiek ustalic. No ale ok- Twoja akcja, mozesz robic co chcesz, tylko uwzglednij fakt, ze z tego co widzisz dziewczyny maja totalnie inny gust niz Ty ;) A robienie tego na szybko, zeby za jednym razem obskoczyc damskie, meskie, dzieciece, wersje dla seniorow itp nie jest najlepszym rozwiazaniem : )))

Sorry, ze brzmie jak z gestapo, ale nie lubie jak ktos sie wypowiada w czyims imieniu nie orientujac sie totalnie co ten ktos mysli. Doceniamy, ze ktos pomyslal, ze istnieja tez zenskie egzemplarze, ale jak sie czyta w bonusie - ok robimy akcje, ale one i tak sie na pewno nie beda potrafily sie dogadac i zdecydowac to sie slabo robi.

To tyle ode mnie : )))


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 22:35

Juventinha, jak przeważnie zgadzam się z Tobą (i ogólnie Paniami ;P) tak tym razem muszę stwierdzić, że:

26.01.2010 - tego dnia faja napisał posta ze wstępnym propozycjami.

02.03.2010 - wtedy sam zadecydował jakie koszulki proponuje.

Minął więc przeszło miesiąc, przez który nic nie ustalono.

Problem polegał chyba na tym, że dziewczyny chcą mieć ciekawsze kroje a faja nie zaproponował nic alternatywnego trzymając się cały czas jednego wzoru.

Klasyczny brak zrozumienia i dialogu?


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 22:38

Juventinha pisze: Nie... mialam nie komentowac, ale nie potrafie.
Jak Ci sie tak podoba to sobie kup. A nie wymyslaj niestworzonych, idiotycznych teorii, czemu ktos nie chce, jesli nie piszesz o sobie.
W kwestii formalnej pierwsze moje zdanie było żartem, o czym świadczy początek drugiego zdania. Co do pomysłów płci pięknej to po za kolorami których nie chcecie i tym żeby zrobić taką jak męska nie było nic konstruktywnego. W prawdzie trwają zapisy na t-shirt, który wybrał faja69 ale jakby padły jakieś ciekawe propozycje to nikt chyba nie widzi problemu żeby wstrzymać akcję i zacząć z nowym, ciekawszym projektem. Tylko potrzebne są propozycję a nie czekanie aż faja69 czy ktoś inny zrobi kolejny projekt, który zostanie odrzucony. Jesteśmy tylko facetami, nam trzeba prostym językiem powiedzieć czego się oczekuje, a nie liczyć na to że się domyślimy :D nie ma się co spinać drogie Panie 8)


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 22:53

Każdy ma swój własny gust i płeć ma tu często małe znaczenie. Po prostu pewnych spraw niektórzy nie zaakceptują, ale twierdzenie, że jak komuś nie przypadł do gustu Twój projekt, to jest be zalatuje infantylizmem. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Jakkolwiek damsko brzmiący nie byłby nick autora akcji, to jednak raczej daleki jest mu damski punkt widzenia i powinien dać szansę na wspólne dojście do kompromisu. W razie widocznych oznak świadczących o klapie akcji mówi się po prostu basta, nie tym razem to innym. W końcu jak ktoś wychodzi z propozycją do ludzi, to nastawiony jest na to, że gusta są różne. Przecież nikogo nie zmusisz, żeby wziął się szarpnął i kupił koszulkę tylko i wyłącznie z powodu takiego, że akcja wyszła spod Twojej ręki. Nie każdy preferuje taktykę pod tytułem 'lepszy rydz niż nic' i 'jak dają to bierz'. No szacuneczek.
Nie można chyba robić systemu, w którym możliwa jest tylko jedna opcja, tylko jedna strona mocy czy co? :D

Kurczi pisze:. Jesteśmy tylko facetami, nam trzeba prostym językiem powiedzieć czego się oczekuje, a nie liczyć na to że się domyślimy :D nie ma się co spinać drogie Panie 8)
A kobiety są tylko kobietami - stworzeniami, które zanim się dogadają to prędzej psy zaczną mówić albo chodzić na dwóch łapach, jak kto woli :smile: Nie wymagajcie od nich cudów!


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 23:22

LordJuve pisze:Juventinha, jak przeważnie zgadzam się z Tobą (i ogólnie Paniami ;P) tak tym razem muszę stwierdzić, że:
26.01.2010 - tego dnia faja napisał posta ze wstępnym propozycjami.
02.03.2010 - wtedy sam zadecydował jakie koszulki proponuje.
Minął więc przeszło miesiąc, przez który nic nie ustalono.
Problem polegał chyba na tym, że dziewczyny chcą mieć ciekawsze kroje a faja nie zaproponował nic alternatywnego trzymając się cały czas jednego wzoru.
Klasyczny brak zrozumienia i dialogu?
Ja bym powiedziala, ze to klasyczny problem zbyt krotkiej doby :P Nie chce sie wypowiadac za wszystkich, ale czesc z nas nie ma po prostu kiedy zajac sie robieniem projektow.
Padla taka propozycja:
Kurczi pisze: najlepiej wstawic kilka wzorow i niech dziewczyny glosuja
bardzo sensowna zreszta, ale nikt nie wzial jej do siebie :)
A Maggie dala tyle fajnych pomyslow : )))
Maggie Del Piero pisze:Ten krój może być choć osobiście wolała bym coś takiego:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg (chodzi o krój nie markę)
a już wogóle była bym zachwycona czymś takim:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg
idzie lato a koszulki sportowe z krzyżem na plecach są wypasione.

Kolor wiadomo biały lub czarny. i logo te co michal_os dał całkiem całkiem. Tak się zlitujcie najlepiej gdzieś na boku z lewej np. a nie tak centralnie bo ja bym chciała czasem w niej na uczelnie skoczyć;)

Niestety nie mam czasu bawić się grafikami ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

Więc czekam na znak sygnał :D
Kurczi pisze:Co do pomysłów płci pięknej to po za kolorami których nie chcecie i tym żeby zrobić taką jak męska nie było nic konstruktywnego. W prawdzie trwają zapisy na t-shirt, który wybrał faja69 ale jakby padły jakieś ciekawe propozycje to nikt chyba nie widzi problemu żeby wstrzymać akcję i zacząć z nowym, ciekawszym projektem. Tylko potrzebne są propozycję a nie czekanie aż faja69 czy ktoś inny zrobi kolejny projekt, który zostanie odrzucony. Jesteśmy tylko facetami, nam trzeba prostym językiem powiedzieć czego się oczekuje, a nie liczyć na to że się domyślimy :D nie ma się co spinać drogie Panie 8)
Nie zebym sie czepiala, ale sobie looknij na powyzszy cytat : ))) jest tam pare wizji tylko nikt nie uwzglednil.
Zreszta przeciez nie ma to wiekszego sensu bo
kropek pisze:Jak zwykle baby nie moga sie zdecydowac na nic, zadnej nie dogodzi bo kazdej cos nie pasuje


ODPOWIEDZ