T-SHIRTY JUVENTUSU - WERSJA DAMSKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 17:18

kropek pisze:
LordJuve pisze:@kropek

Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".
To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic...
Z twoim podejściem to wielce zaskakujące że ty masz dla kogo tę koszulkę kupować :roll:
Dziewczyny, co my tu robimy, kibicowanie jest takie niekobiece, darcie mordy, walka o swoje, gapienie się na 11 spoconych brudasów, w ogóle kto to widział kobiety i piłka nożna :stop: lepiej ubrać się w swój różowy kostium i polansić sie po mieście albo obejrzeć nowy odcinek ulubionej telenoweli...

kropek, przetrzyj oczy i spójrz na świat jeszcze raz, bo jest on daleki od tego jakim ci się wydaje...

Brak postępu akcji tłumaczyłabym tym że została ona odłozona na potem i nikt się nia w tej chwili nie zajmuje, poczekamy, ktoś się za to weźmie i na pewno cos sie wyklaruje


'this crazy shine it never lets you die'
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 17:35

NeBu pisze: Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".

To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic..

Z twoim podejściem to wielce zaskakujące że ty masz dla kogo tę koszulkę kupować :roll:
Dziewczyny, co my tu robimy, kibicowanie jest takie niekobiece, darcie mordy, walka o swoje, gapienie się na 11 spoconych brudasów, w ogóle kto to widział kobiety i piłka nożna :stop: lepiej ubrać się w swój różowy kostium i polansić sie po mieście albo obejrzeć nowy odcinek ulubionej telenoweli...

kropek, przetrzyj oczy i spójrz na świat jeszcze raz, bo jest on daleki od tego jakim ci się wydaje...

Brak postępu akcji tłumaczyłabym tym że została ona odłozona na potem i nikt się nia w tej chwili nie zajmuje, poczekamy, ktoś się za to weźmie i na pewno cos sie wyklaruje
A czy oprocz tego ze nie podoba sie wam zaden projekt cos ustalilyscie? NIE, ja tylko napisalem jaki mi sie podoba, a co do telenoweli i lansowaniu sie po miescie to nie wiem jak Ty ale ja i moja dziewczyna mamy lepsze sposoby na spedzanie czasu razem, no... chyba ze nie masz z kim a to by juz wiele wyjasnialo.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 17:56

kropek pisze:nie wiem jak Ty ale ja i moja dziewczyna mamy lepsze sposoby na spedzanie czasu razem, no... chyba ze nie masz z kim a to by juz wiele wyjasnialo.
Kolego zastanów się nad poziomem swoich wypowiedzi.

Faja69, czyli człowiek organizujący akcje z męskimi t-shirtami zapewniał mnie, że zajmie się także damskimi więc chyba nie ma się o co bać, trzeba poczekać na jego wypowiedź. Możecie go pogonić na PW lub gg bo może zapomniał :wink:


Obrazek
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 18:04

jestem jestem i pamiętam o tym,
narazie chce się uporać z męskimi "sprawami"
jak widać, nasze panie niechętnie się wypowiadają i brak większych oznak zainteresowania.

ankieta w ogóle odpada, po pierwsze będą w niej brały postronne osoby,
i wynik może zostać wypaczony... także to nie wchodzi w grę.
jak widać więcej nasi panowie sie tym interesują.
ja podałem swoje propozycje, jednemu sie nie podoba róż, drugiemu pasuje.. także sami widzicie..
wezmę najwyżej wzory od nas, i przeniosę je na damskie koszulki, lub to co przedstawiłem kilka postów wcześniej..

wstrzymajcie się jeszcze trochę..


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 20:47

Kurczi pisze:jak dla mnie ten t-shirt najlepszy i kobiecy :)

Obrazek
najlepiej wstawic kilka wzorow i niech dziewczyny glosuja[/quote]

Ten krój może być choć osobiście wolała bym coś takiego:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg (chodzi o krój nie markę)
a już wogóle była bym zachwycona czymś takim:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg
idzie lato a koszulki sportowe z krzyżem na plecach są wypasione.

Kolor wiadomo biały lub czarny. i logo te co michal_os dał całkiem całkiem. Tak się zlitujcie najlepiej gdzieś na boku z lewej np. a nie tak centralnie bo ja bym chciała czasem w niej na uczelnie skoczyć;)

Niestety nie mam czasu bawić się grafikami ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

Więc czekam na znak sygnał :D

PS a glany to całkiem wygodne i uniwersalne obuwie :)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 21:21

kropek pisze:To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic...
Po pierwsze jesteś bezczelny, może Twojej lasce to się podoba ale na forum należy się trochę szacunku kobietą

Po drugie większość dziewczyn opowiedziała się już za tą koszulką http://img34.imageshack.us/img34/2169/3 ... 0front.jpg
a szczegóły co do kroju będą omawiane po zakończonej akcji z męskimi koszulkami i myślę, że ze spokojem się dogadamy bez Twoich zbędnych komentarzy.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 00:19

kropek pisze:
LordJuve pisze:@kropek

Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".
To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic...
umarlam xD
Fajnie wiedziec, ze ktos nas docenia : ))))

Co do kroju to ja zdecydowanie ramiaczka, ewentualnie cos w desen tych :
Maggie Del Piero pisze:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg (chodzi o krój nie markę)
a już wogóle była bym zachwycona czymś takim:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg
idzie lato a koszulki sportowe z krzyżem na plecach są wypasione.
Ale to organizator koordynuje ,wiec chyba nie ma potrzeby nadzierac na nas ...no... otworu gebowego : )) Zwlaszcza, ze niektorzy naprawde maja co robic :P
Wypowiedzi niektorych chetnie bym skomentowala, ale chyba szkoda sie wysilac... ;)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 08:17

Juventinha pisze:
kropek pisze:
LordJuve pisze:@kropek

Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".
To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic...
umarlam xD
Fajnie wiedziec, ze ktos nas docenia : ))))

Co do kroju to ja zdecydowanie ramiaczka, ewentualnie cos w desen tych :
Maggie Del Piero pisze:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg (chodzi o krój nie markę)
a już wogóle była bym zachwycona czymś takim:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg
idzie lato a koszulki sportowe z krzyżem na plecach są wypasione.
Ale to organizator koordynuje ,wiec chyba nie ma potrzeby nadzierac na nas ...no... otworu gebowego : )) Zwlaszcza, ze niektorzy naprawde maja co robic :P
Wypowiedzi niektorych chetnie bym skomentowala, ale chyba szkoda sie wysilac... ;)

No i mamy piękny przykład jak zgadzamy się co do kroju:)
No i jeszcze raz zaapeluje żeby te logo było jakieś z boku. Wiem że mamy się "afiszować" byciem kibicem Juve ale tak wiecie no.... ja tak nie bardzo jak na zajęciach wyskocze z giga logo Juve na piersi.

:D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 18:46

może herb przenieść na karczek ( o ile bedzie :) ) a z przodu w miejsce herbu dac jakas zebre?? co Wy Panie na to?


dorkaaa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 21:39

tez jestem chetna na koszulke, i czekam na przebieg tej akcji...
obstawiam też bardziej wersje na ramiączkach / bokserka, ale jesli nei wchodzi w gre to na rękawek tez przystaje :)
wzory ktore były właściwie wszystkie mi odpowiadaja :)


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:27

wersja ala bokserka byla by super :)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 19:06

Kurczi pisze:może herb przenieść na karczek ( o ile bedzie :) ) a z przodu w miejsce herbu dac jakas zebre?? co Wy Panie na to?

Super pomysł;) Ja jestem za jakby była ta bokserka to z tyłu na krzyżu logo a z przodu zebra taka wesoła ze smajlem ;)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 19:18

drogie panie, ale nie wszytsko da się wykonać tak jak chcecie, po pierwsze musze mieć wzór grafiki w bardzo dużej rozdzielczości, a po drugie znaleść kogoś kto to wykona

zobacze czy da się załatwić taki krój:

Obrazek

:pray:


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 01:46

Ja jestem za tym krojem:
http://sklep.sizeer.com/files/picture/3 ... -small.jpg , napis Juventus tu trochę nie pasuje, wystarczy herb i rok. Kolor czarny lub biały. Wszystkie inne propozycje są beznadziejne :)


Obrazek
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:18

ludzie, ale czy wy nie rozumiecie że pewnych rzeczy nie da się zrobić?! nikt nie robi nadruków na takich krojach, a jeśli ktoś zrobi to zapewne trzeba było by zamawiać ponad 100szt. spytajcie Tabo że nie jest to takie proste.
zastanówcie się czasem, bo już to marudzenie powoli zaczyna być śmieszne.


Obrazek
ODPOWIEDZ