T-SHIRTY JUVENTUSU - WERSJA DAMSKA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Malpoludek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 15
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 10:17

Witam,
jestem zainteresowany damskim t-shirtem. Czekam na jakies dalsze info gdzie mozna sie na takowe zapsiaywac o ile beda zapisy.
Pzdr


Co cie boli czy az tak to cie boli???
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2010, 16:49

i nastała cisza..


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2010, 19:43

no tak to ja się odezwą po latach;)

Wiecie co wzór wzorem ale chodzi o krój koszulki.
Ja mam bardzo wypasioną polówkę czarną z naszytym elegancko herbem. Więc polówką mówię stanowcze TAK zwłaszcza czarnym. Ale mieć kolejnego T-shirta błeeee....
Koszulka jakąś ktoś tam prezentował TAK. Kolczyki :) super pomysł. Zegarek mam a kolczyki by były super mam nawet pomysła na nie;);)JAkby ktoś miał takie możliwości to niech na priva napisze:)
Więc wiecie panowie jak dla mnielogo Juve na piersi (jeden herb!!!) nawet z tą różową plamą by uszedł ale tło czarne albo białe i bez dyskusji tutaj. No i nie jakieś piżamowe XLki;)

PAMIĘTAJCIE DZIEŃ KOBIET NIEDŁUGO!!!:)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2010, 22:33

Może jak ogarnie się temat z koszulkami męskimi, te damskie wrócą do łask. Podobnie myślę jak Maggie Del Piero dzień kobiet niedługo, a fajnie by było z prezentować coś w barwach Juve


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 09:03

Maggie Del Piero zamawiałem swojej dziewczynie ostatnio koszulkę i wybór co do kroju jest naprawdę szeroki. Oczywiście zwykłemu t-shirt'owi mówię NIE i nie uważam również, żeby polówka była dobrym rozwiązaniem. Osobiście stawiałbym na
http://image.spreadshirt.net/image-serv ... height/150

Czekam na jakiś ruch w sprawie tych koszulek. Może, przy takim zamówieniu koszulek męskich dorzucą trochę damskich :D


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
michal_os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 73
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 21:40

ja tez bylbym za takim krojem ;) http://image.spreadshirt.net/image-serv ... height/150

a do tego proponuje taki wzor na koszulke : http://www.przeklej.pl/plik/juve-gif-000ae148f03p . jesli ktos by polaczyl i zrobil z tego projekt to mogloby to bardzo ladnie wygladac


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 21:52

Jak zwykle baby nie moga sie zdecydowac na nic, zadnej nie dogodzi bo kazdej cos nie pasuje, moim zdaniem kobieta powinna nosic jakes damskie kroje takie jak kolegfa wyzej zaproponowal a nie zwykle t-shirty, kobieta ma byc kobieta a nie robic z siebie faceta, moze jeszcze do tego kastet z wyrytym herbem Juve? albo glany?


michal_os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 73
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 22:02

hehehe, dobrze powiedziane :) jak dotad to bardziej przejmowali sie faceci o damska wersje koszulek :) ja nie ukrywam, chcialbym kupic taka koszulke swojej dziewczynie i z tego co czytam w tym temacie to duzo facetow chcialoby zrobic podobnie. wiec jesli male zainteresowanie jest pan, to moze by zrobic tak miedzy facetami taka akcje, wybierzemy wzor i kroj i moze zglosilby sie ktos chetny na podjecie sie akcji, bo ta jakos ucichla znow...


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 07:27

Dokladnie, wrzucic wzór, otworzyc zapisy i wtedy wyjdzie pewnie ilu tak naprawde jest chetnych. Mysle ze zdecydowana wiekszoscia beda Panowie ktorzy chca kupic t-shirt dla swoich Pan :)


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 08:54

faja69 pisze:coś takiego?:
Obrazek
Ja bym byl za tym.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 10:30

@kropek

Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".


lisciozerca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 295
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 12:11

Panowie spokojnie, ten temat był stworzony z myślą o naszych koleżankach z forum. Nie decydujcie za nie, jak miałaby wyglądać ich koszulki, przecież one chyba wiedzą lepiej ;p
A poza tym nie wiedziałem, że tylu z Was ma dziewczynę, która jest fanką Juve, zaraz się okaże, że 3/4 forumowiczów zakupi dla swoich dziewczyn koszulki. Skoro tak, to niech nasze dziewczyny będą miały prawo wybrać krój, wzór, kolor. Pisały, że nie różowa, koniec kropka. Nie podoba się, to na allegro szukać ;) Jak dla mnie to prezent wolę kupić kwiaty, czekoladkę i miło spędzić ze sobą, bo przecież to ich święto. No, chyba, że to bez okazji koszulki, a na 8 marca coś innego zaplanowane macie, to sorry ;p

Ktoś napisał, że glany nie są dla kobiet, jak dla mnie są sexy. Za to nie rozumiem jak koleś może chodzić w obcisłej, różowej koszulce...


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 15:31

LordJuve pisze:@kropek

Doczytaj temat, Panie praktycznie jednoznacznie opowiedziały się za tym, że żadnego różu nie chcą a już na pewno nie w połączeniu z plastikowatym "Juve Girls".
To w takim razie zrobcie nadruk cwiekami na podartej koszulce. Baby zanim sie dogadaja to psy zaczna mowic...


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 16:33

jak dla mnie ten t-shirt najlepszy i kobiecy :)

Obrazek[/quote]

najlepiej wstawic kilka wzorow i niech dziewczyny glosuja


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 17:05

Dobrze by było gdyby t-shirty damskie i męskie można było zamówić równocześnie, bo pewnie będą takie osoby które zamówią damską i męską wersje (np. ja :-D ). No ale pewnie będzie o to ciężko biorąc pod uwagę, jak w tyle jest pomysł z wersją dla pań. Nawet jeszcze nie mamy ostatecznego wzoru. No ale trudno.. najwyżej moja dziewczyna będzie miała ją później (o ile akcja w ogóle wypali).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ