T-SHIRTY JUVENTUSU !! WSZYTSKO WYSŁANE!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2010, 23:21

adijuve17 pisze:jest taka opcja ,że jak sobie kupię tą koszulke to mogę za pobraniem płacić czy się nie da?
Hehehe... :smile: W tej aukcji tylko wpłata na konto. :wink:

Pytanie ode mnie.

1. Co z wersją damską?

2. Będzie próbna sztuka czy idziemy w ciemno?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2010, 21:46

LordJuve pisze:1. Co z wersją damską?
Od pewnego czasu to pytanie pozostaje bez odpowiedzi :|

Nie wiem jaka będzie decyzja faji, ale jeśli stwierdzi, że ze względu na małą liczbę chętnych (bez skojarzeń) się nie da to postaram się pomóc, trochę już się rozejrzałem, potrzebny by mi był jedynie projekt damskiego nadruku w wysokiej rozdziałce (myślę, że faja mi udostępni), bo w grafice zbyt mocny nie jestem.

Byłaby też raczej próbna sztuka, kilka kolorów do wyboru.. ale nie ma co się rozpisywać bo jeszcze nic nie wiadomo, może u faji wypali i nie będzie to potrzebne.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2010, 21:57

tabo89 pisze:Byłaby też raczej próbna sztuka, kilka kolorów do wyboru.. ale nie ma co się rozpisywać bo jeszcze nic nie wiadomo, może u faji wypali i nie będzie to potrzebne.
Faja ostatnio pisał o problemach i obowiązkach jakie są przy obsłudze takiej ilości zamówień, sam stwierdził, że czym więcej wzorów/kolorów tym trudniej się połapać.
Niestety, ale ludzie ponawiają pytanie o damskie koszulki a faja milczy.

Skory Ty, tabo, wziąłeś sobie do serca nasze Panie i chcesz, żeby one też mogły mieć fajną koszulkę Juve (bądźmy szczerzy, pod tym względem kobiety są poszkodowane) to myślę, że taki mały podział obowiązków (faja męskie a tabo żeńskie) każdemu wyjdzie na dobre.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2010, 22:13

Nie ukrywam, że warto u "naszych" kobiet zapunktować :smile:

Ale nie chciałbym, żeby wyszło tak, że wcinam się faji w akcję, więc poczekam, aż on zdecyduje.. Już mu kiedyś o takim rozwiązaniu pisałem, odpowiedział, że zobaczymy jak się sprawy potoczą. Dziś zdaję się go nie ma bo nie odpowiada ani na forum ani na gg, ale jak da znać to będziemy działać.

Jedynym minusem takiego obrotu spraw, który zauważyłem myśląc o tym jest przesyłka. Wiele osób liczyła na jedną przesyłkę od faji wraz z męskimi a w tym wypadku będzie wysyłka oddzielna, jednakże to nie jest majątek, zaledwie kilka złociszy nie powinno Was powstrzymać :wink:


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2010, 23:56

Pamietajcie o wariancie na ramiaczkach ;D
A jak nie to sie zrobi kolejna akcje :) ja nawet jestem w stanie sie poswiecic* i wspomoc, tudziez pokombinowac sama jesli ktos fachowy mi wylozy jak to sie robi : )))

*taaa, jak skoncze sie uczyc i jesli ludzie pozniej mi pozwola :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 07:58

Juventinha pisze:Pamietajcie o wariancie na ramiaczkach ;D
No właśnie w tym jest problem, jako że sam zaproponowałem taki krój starałem się teraz znaleźć go żeby ten pomysł wprowadzić w życie ale jak się okazuje to nie jest takie proste.
Wychodzi na to że taki krój jest rzadziej spotykany, większość robi takie klasyczne damskie t-shirty.
Aczkolwiek jeden z producentów (ten najbardziej chyba konkretny u którego jakby co będziemy robić koszulki) stwierdził, że nie byłoby problemu, z tym że nie mają takich na stanie i jeśli mają robić na takich musimy zamówić co najmniej jeden karton (a w jednym kartonie jest 36 sztuk jednego koloru i jednego rozmiaru) :|


Obrazek
bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 10:43

Ja poproszę:

Wzór nr: 2 Sztuk: 1 Rozmiar: S


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 13:45

Ja poprosze jeszcze:
Wzór nr: 2 Sztuk: 1 Rozmiar: XL


ĆwiroPB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2007
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 13:50

Poproszę:

Wzór nr: 1 Sztuk: 1 Rozmiar: L


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 14:04

tabo89 pisze:
Juventinha pisze:Pamietajcie o wariancie na ramiaczkach ;D
No właśnie w tym jest problem, jako że sam zaproponowałem taki krój starałem się teraz znaleźć go żeby ten pomysł wprowadzić w życie ale jak się okazuje to nie jest takie proste.
Wychodzi na to że taki krój jest rzadziej spotykany, większość robi takie klasyczne damskie t-shirty.
Aczkolwiek jeden z producentów (ten najbardziej chyba konkretny u którego jakby co będziemy robić koszulki) stwierdził, że nie byłoby problemu, z tym że nie mają takich na stanie i jeśli mają robić na takich musimy zamówić co najmniej jeden karton (a w jednym kartonie jest 36 sztuk jednego koloru i jednego rozmiaru) :|
No to faktycznie moze byc problem, aczkolwiek nie ma takiej rzeczy, ktorej by sie nie dalo jakos przekombinowac :P Pierwsze co to trzeba sie zorientowac czy beda chetne/i : ))). Ja chetnie wspomoge, bo anonimowe ankiety to moja specjalnosc, ale za 2 tyg :P


baggio75

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 19
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 21:11

wzór nr 2, sztuk : 1 , rozmiar : M


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 21:21

Czy po zrobieniu przez firmę próbnej sztuki (jeżeli takowa będzie) będzie się można dopiero zapisać?


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 21:42

Wzór nr 2, Sztuk: 1, rozmiar: XL


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 22:39

Ja poproszę wersję nr 1 w rozmiarze XL.
Wpłacać kasę już czy kiedy?


ohyd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2009
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 22:41

Ja bym reflektował na wzór nr 1, sztuk 1, rozmiar L oraz wzór nr 2, sztuk 1, rozmiar L
:-D


ODPOWIEDZ