viagogo-bilety na mecze Juve

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 22:34

Zakładam ten temat ponieważ natknąłem się na tą stronę całkowicie przez przypadek szukając biletów na Bayern vs Juve. Z tego co widzę viagogo jest niemiecką stroną współpracująca z klubami piłkarskimi. Bilety zamówione na ich stronie dowiedziałem się można odebrać DHL albo osobiście na stadionie. By zamówić bilet znajomy mówił że trzeba posiadać kartę kredytową. W zależności od meczu z 1 konta można zamówić kilkanaście biletów :shock: M. in. na vechiasigniora kibice zamawiają przez tą stronę bilety. Mam pytanie do ludzi z JPC którzy zajmują się zamawianiem biletów. Znacie tą stronę już :?: a także do pozostałych osób o opinie wszystkie nt. tej strony. Podaje linka do tej strony.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2013, 12:24

Podbijam temat. Kupował ktoś na tej stronie :?: Jak to wygląda :?:


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2013, 13:03

Viagogo oraz SeatWave - z tych korzystałem, oraz oczywiście listicket.it
W przypadku Viagogo i SeatWave korzystałem z opcji kurier, ale też odbiór osobisty w wyznaczonym miejscu w Turynie (w ostatnim przypadku, była to kawiarnia po prostu).
Zamawiasz bilety - wpisujesz dane - podajesz adres do wysyłki - nr karty i po chwili ściągają ci z niej pieniądze. To są sprawdzone strony, jesli o to pytacie...

EDIT:
Aha, co istotne, bo ten wątek się ciągle powtarza. To nie musi być koniecznie karta KREDYTOWA (to nieporozumienie wynika przez dosłowne tłumaczeni z obcego języka). Może być zwykła, płatnicza, tyle, że musi być akceptowana przez daną stronę (jak ktoś ma Visę, to nigdzie nie będzie problemu).


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2013, 13:32

Przez viagogo kupowalem bilety na ATP Barclays w Londynie w zeszlym roku i rok wczesniej. Dostawa do domu na czas, 100% rzetelna, dziala na tej samej zasadzie jak ticketmaster.

pzdr


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2013, 18:15

Odbiór na miejscu ustala się juz podczas płatności :?: czy to jest kwestia dogadanie się z danym kibicem :?:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2013, 19:34

Kupiłem bilet na koncert Lil Wayna, bez problemów polecam :ok:


Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 23:04

Ja tej strony NIE POLECAM!!! Kupiłem bilet na mecz z Crotone, wyjechałem do Włoch i dzień przed meczem dostałem na maila informację, że anulowali mi bilet nie podając żadnego powodu! Bilet był opłacony, dostałem potwierdzenie mailem. Zwrócili mi pieniądze, ale o 80zł mniej niż zapłaciłem, więc nie dość, że wydymali mnie z biletem, to jeszcze z kasą! Ktoś wie czy jestem w stanie coś ugrać w tej sprawie? :angry:


Thog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2011
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 18:00

Też korzystałem z viagogo i nie polecam tego sposobu kupowania biletów. Biletów na mecz Juventusu nie dostałem na czas chociaż kupiłem je ponad miesiąc przed meczem. Jednym plusem jest to że otrzymałem pełny zwrot pieniędzy.

@Dż0ki

Jeśli kupowałeś bilety w złotówkach to możliwe że to 80zł to koszty przewalutowania na euro.


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2017, 13:05

Witam. Kupowałem bilet na mecz Juventus- Inter. Dziś otrzymałem od nich email: Twoje potwierdzenie przelewu jest gotowe do pobrania z Twojego viagogo konta.

Proszę kliknąć tutaj, aby zalogować się do konta viagogo i pobrać swoje potwierdzenie. Na tym potwierdzeniu znajdziesz przypisany Cisektor, rząd i siedzenie. Musisz je przynieść na stadion w dniu imprezy ze względów bezpieczeństwa.

WAŻNE:

Ten mejl nie jest biletem. Aby wejść na stadion, musisz przynieść ze sobą kartę klubu Tessera del Tifoso, na którą przeniesiono kupione bilety.
Dobrze rozumiem że nie otrzymam biletu, a na stadion wejdę z kartą Teasera del Tifoso na której będzie bilet?


ODPOWIEDZ