WARSZAWA || wspólne wypady na mecz (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2009, 20:09

Tak mi się zdaje, że Wam się zdaje, a nawet dziennikarzom się zdaje, że chyba wszyscy musimy zauważyć, że sezon 2009/2010 będzie niedługo miał swoją inaugurację. Ostatni sparing na Polach Mokotowskich, mimo niezłego pressingu, nie zachwycił. Lecz z ręką na sercu możemy przyznać, że nasza forma - a już na pewno koncentracja - jest lepsza od tej zaprezentowanej w zeszły piątek przez naszych zawodników. Jako Wice-kapitan warszawskiej drużyny po naradzie z długo nieobecnym kapitanem oraz naszym murzynem - człowiekiem od czarnej roboty - stwierdziliśmy, że czas na kolejny trening. A okazja już w najbliższy piątek!

PREZENTACJA

Już w najbliższy piątkowy wieczór, jak co roku w jeden w sierpniowych wieczorów dojdzie do pojedynku drużyn ze szczytu Serie A Juventusu, milanu oraz interu, który niestety już nie zasługuje na miano cyganerii po odejściu Zlatana I.

Na nasze szczęście wszystkie drużyny zagrają w praktycznie najmocniejszych składach, więc zapowiada się pasjonujący wieczór z urokiem włoskiej piłki!

Obrazek

Spotkania transmitowane będą wreszcie na stacji, która jest opcjonalna do obejrzenie tegoż turnieju. A jest to Canale 5, które m.in. jest dostępne w kablówkach i na Cyfrze Plus.

Zasady turnieju:


Mecze trwają po 45 minut (2 połowy po 22 i pół minuty). W przypadku remisu przeprowadzana jest seria rzutów karnych. Zwycięzca pierwszego meczu gra w trzecim spotkaniu, przegrany w drugim. W turnieju zwycięża drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów. W przypadku takiej samej ich ilości decyduje większa ilość zwycięstw w bezpośrednich spotkaniach.

Punkty przyznawane są w następujący sposób:

* 3 punkty za zwycięstwo w czasie regulaminowym
* 2 punkty za zwycięstwo w rzutach karnych
* 1 punkt za porażkę w rzutach karnych
* 0 punktów za porażkę w czasie regulaminowym

Źródło: http://pl.wikipedia.org

Dla zainteresowanych przypomnienie Turnieju sprzed roku:

http://www.mightyfootball.com/tim-troph ... -29072008/

I dobra nowinka przed turniejem:

Obrazek

Diego zostawia na treningu siódme poty, aby tylko mógł zagrać w meczu, który obejrzymy.

PLAN ZAJĘĆ

Ustawka 20.00 przy Palmie.

Następnie - uderzamy do miejsca, gdzie będziemy oglądać turniej. (dokładne miejsce postaramy się podać do środy włącznie, objaśnić dojazd itp., ew. propozycje mile widziane)

Koniec turnieju - zapewne przed 1.00.

Pragniemy zaznaczyć, że potrzebne po turnieju będą badania wydolnościowe, które mamy zamiar prowadzić do świtu, więc ewentualny prowiant mile widziany.

Lista powołanych na zgrupowanie:

1. Alexxxxx
2. Daniel
3. Poli :?:
4. Cloud
5. Giedzia
6. Gościu
7. Piter
8. Valsir


Reszta zawodników jest proszona o potwierdzenie chęci uczestnictwa, aby dostali odpowiedni karnet na mecz, lista będzie uaktualniana.

Reklama:

Obrazek

:ball: ZADBAJ O FORMĘ PRZED SEZONEM :ball:

FORZA JUVENTUS!
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2009, 00:22 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 08:21

postaram się być - choć będę trenował z mniejszym obciążeniem ze względu na słaby stan portfela - ale mam nadzieję, że trener mi to wybaczy.


JuveCloud

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 września 2006
Posty: 252
Rejestracja: 07 września 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 10:21

:) sie pojawie :)


..:: There can be only onE ::..
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 21:11

Ja niestety z wielkim bólem musze napisać, że prawdopodobnie zabraknie mnie na tym przed sezonowym mitingu :( Ponieważ prawdopodobnie w czwartek wieczorem wyjadę szlifować formę na działce u kumpla.


piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 23:18

Po dlugich i zacietych rozmowach z moim managerem doszlismy do kompromisu i bede mogl wziac udzial w tym turnieju. Postaram sie rowniez nie odstawac od innych i walczyc na pelnych obrotach ( intensywnie trenuje juz od dluzszego czasu wiec mysle ze forma na te zawody jeszcze nie minie a nawet moze i bedzie w momencie kulminacyjnym) :D
Polmos pisze:Ja niestety z wielkim bólem musze napisać, że prawdopodobnie zabraknie mnie na tym przed sezonowym mitingu :( Ponieważ prawdopodobnie w czwartek wieczorem wyjadę szlifować formę na działce u kumpla.


Ubolewam nad tym strasznie ze Cie nie bedzie poniewaz jestes waznym ogniwem naszej druzyny :) ale z drugiej strony nie mam obaw o wynik poniewaz w piatkowy wieczor zaszczyca swoja obecnoscia rownie wazne gwiazdy :D Wyszkoleniem technicznym napewno nie bedziemy odbiegac od innych trenujacych w ten piatkowy wieczor :)


Wiec jeszcze jedno pytanie mam -co bierzemy w bidonach?? Mamy juz ogarniete jakies trybuny?? O cholera to byly dwa pytania :D

Dobra spadam dalej trenowac :smile:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 23:45

Czy Valsir wróci?
Była gwiazda zespołu Valsir który już o niejednym meczu przesądził postanowił ,że po nieudanym transferze gdzie głównie wchodził na ostatnie 15 minut meczu postanowił według naszych podań powrócić do swojej poprzedniej drużyny. Czy pojawi się na 1 treningu drużyny w ten piątek? Tego nie możecie przegapić, przyjedź, zobacz gwiazdy w akcji :)


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Stoko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 sierpnia 2005
Posty: 130
Rejestracja: 20 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 14:06

mój występ stoi pod znakiem zapytania, więc proszę mnie wpisać na listę rezerwową ;-)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 17:26

Stoko pisze:mój występ stoi pod znakiem zapytania, więc proszę mnie wpisać na listę rezerwową ;-)
Nie wymiękaj :twisted: Ostatnio byłeś zagubiony, ale trenerzy na Ciebie liczą.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 22:33

Będę, no będę! Jednak lekarz klubowy zaleca mi granie niecałego meczu, dlatego przejmę rolę grającego trenera, gdzie przez część spotkania będę dawał z siebie wszystko na boisku, a później przejdę do motywowania innych zawodników. Takie czasy!

Tymczasem przygotowałem dla nas taktykę, żeby każdy wiedział jak gramy. W skrócie: wszyscy przechodzą do frontalnego ataku, bramkarz to tylko figurant na papierze, a w grze uczestniczy we wszystkich akcjach ofensywnych. Krótkie podania, szybka wymiana piłek, przeciwnika kryjemy na krótko. Trzeba uważąć na ostrą grę przeciwnika (nie dajemy się prowokować!), bo lubi kosić i ściągać graczy do parteru. Asekurujemy się i szanujemy piłkę. Stałe fragmenty będzie wykonywała osoba, która w danej chwili będzie czuła się najlepiej i poradzi sobie z presją. Liczę, że obejdzie się bez kontucji (ważne przygotowanie kondycyjne!). Absencja gwiazdy (Poli)... ale stawiamy na doświadczenie (piter_b), siłę (gościu), spokój i opanowanie (Giedzia) oraz na powiew młodości (Alexxxxx). Tworzymy wspaniały kolektyw. Zagrajmy "swoje", a wynik będzie krozystny.

Obrazek


Żeby nie było tak wesoło pytanie za 100 pkt. Co z pubem? Casablanci nie ma, w Karczmie zabrali telewizor, na Warkę lejemy ciepłym moczem, do Fair Playa daleko. Może z racji małej frekwencji wpadniemy do tej "7" na Dobrej? Porzucamy sobie przynajmniej :smile:


Obrazek
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 21:19

Alexxxxx pisze: Ustawka 20.00 przy Palmie.

Następnie - uderzamy do miejsca, gdzie będziemy oglądać turniej. (dokładne miejsce postaramy się podać do środy włącznie, objaśnić dojazd itp., ew. propozycje mile widziane)

Juz czwartek .


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 22:40

piter_b pisze:
Alexxxxx pisze: Ustawka 20.00 przy Palmie.

Następnie - uderzamy do miejsca, gdzie będziemy oglądać turniej. (dokładne miejsce postaramy się podać do środy włącznie, objaśnić dojazd itp., ew. propozycje mile widziane)

Juz czwartek .
Tak jak napisał Blakowski , ze względu na brak innych boisk spełniających nasze wymagania, idziemy do siódemki a następnie w okoliczne miejsca na dalszy retrening do świtu. Oczywiście ustawka o godzinie 20 pod palmą. :happy:

Lista uczestników:

1. Alexxxxx
2. Daniel
3. Cloud
4. Giedzia
5. Gościu
6. Piter
7. Valsir

Ławka rezerwowych :

Stoko :?:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Stoko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 sierpnia 2005
Posty: 130
Rejestracja: 20 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 22:52

aa... jeżeli chodzi o mnie to wszystko wskazuje, że.... będę :)


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 23:51

Pub jest nadal bliżej nieokreślony. Siódemka zamyka się wcześnie, więc raczej odpada... mam kilka typów, ale dopiero muszę ogarnąć czy obejrzymy tam turniej. Ogólnie spotykamy się bez spóźnień o 20, bo może będziemy mieli kawałek do przejścia :P Jak się zobaczymy, dowiecie się jak wygląda sytuacja :P

Walczyć, trenować, Warszawa musi panować! 8)


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 08:43

a mnie najprawdopodobniej nie będzie bo dostałem powołanie na zgrupowanie, które odbędzie się pod Warszawą - wyszło to nagle ale cóż warto skorzystać bo będę trenować na koszt gospodarza :D
Wybaczcie mi - mam nadzieję, że stoko mnie dobrze zastąpi.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 16:58

gosciu_Muranista pisze:a mnie najprawdopodobniej nie będzie bo dostałem powołanie na zgrupowanie, które odbędzie się pod Warszawą - wyszło to nagle ale cóż warto skorzystać bo będę trenować na koszt gospodarza :D
Wybaczcie mi - mam nadzieję, że stoko mnie dobrze zastąpi.
Wg moich konsultacji z trenerem, przybycie Stoka równoznaczne byłoby z ławką dla Ciebie, więc nie dziwi mnie Twój transfer do Przepychaczek Staroźreby :lol: Myślałem, ze będziesz dobrym, silnym bidonowym, ale ich oferta ciągnięcia pługu niestety okazała się dla nas nie do przebicia :snooty:

Do 20 piłkarze! :whistle: :ok:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ