WARSZAWA || wspólne wypady na mecz (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 23:45

na 90% idziemy do arkadii (dziś nie mogłem się dodzwonić, zrobię to jutro) - > (http://www.piwopedia.pl/lokal/warszawa/Pub-Arkadia). Przyczyna: w kilku innych miejscach chcieli kasę za rezerwację, której nie można wykorzystać nawet na barze. Jutro zadzwonie jeszcze do innej alternatywy z tanim browarem. W sezonie ze względnych miejscówek z n-ką zapewne pozostanie nam Player. Jutro wrzuce potwierdzenie informacji.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 14:29

Rezerwacja potwierdzona, zapraszam serdecznie :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 23:58

Będę, pewnie z kumplem


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 05:21

Ktos chetny na juto?


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 12:52

Ja chetnie zalicze debiut w warszawskim klubie ;) Gdzie spotkanie?
LBaLin pisze:
Alexxxxx pisze:Ktos chetny na juto?
Ale mecz jest dziś? 8)


Post byl pisanu po 4 w nocy wiec raczej chodzilo o dzisiaj, mam nadzieje ;> ?
Ostatnio zmieniony 22 września 2012, 16:18 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 2 razy.


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2012, 13:42

Alexxxxx pisze:Ktos chetny na juto?
Ale mecz jest dziś? 8)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 00:57

Trochę mi się pomieszało :D


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 14:41

czy ktoś wie czy Juve - Fiora vbędzie na eNce i gdzies to bedzie mozna obejrzac w stolicy?


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 15:03

Bartek(Juventino) pisze:Bedzie.
Kurcze albo i nie bedzie... gdzies czytalem ze bedzie ale w programie nki nie widze...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 19:21

To się może przydać - puby z eNką:

Rooster - Krakowskie
Marakana - Chłodna
Champions
Vegas - nie wiem gdzie to jest.
Mała Serbia - Emilii Plater.

Player jest zawodny i wkurzający, ostatnio chciałem obejrzeć tam Juve w LM, ale postanowili, że na 15 ekranach będą dawać Barce to nic, że mogą wrzucić na jeden mały ekran Juve, wolą dawać Barcę na wszystkich.
Skończyłem w Bierhalle na Krakowskim, ale piwo tam tanie nie jest albo 8zł za 400 mln albo 20 zł - 1l.

Rooster wydaje się spoko opcją 0,5 l piwa (Okocim) - 8 zł.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 20:31

w którymś studiu na "N"-ce wypowiadali się że będzie na pewno transmisja


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 21:10

Mecz najprawdopodobniej będzie. Mimo że w programie jest napisane coś innego, w studio przed mecze z Chievo ponoć mówili, że mecz z fiorentina też będą pokazywać oraz tutaj jest także ta informacja - http://n.pl/co-ogladac/liga-wloska
A więc czy będzie jakieś wspólne oglądanie?
Robaku pisze:To się może przydać - puby z eNką:

Rooster - Krakowskie
Marakana - Chłodna
Champions
Vegas - nie wiem gdzie to jest.
Mała Serbia - Emilii Plater.

Player jest zawodny i wkurzający, ostatnio chciałem obejrzeć tam Juve w LM, ale postanowili, że na 15 ekranach będą dawać Barce to nic, że mogą wrzucić na jeden mały ekran Juve, wolą dawać Barcę na wszystkich.
Skończyłem w Bierhalle na Krakowskim, ale piwo tam tanie nie jest albo 8zł za 400 mln albo 20 zł - 1l.

Rooster wydaje się spoko opcją 0,5 l piwa (Okocim) - 8 zł.
w Bierhalle 20zł 1 litr? To powiem Ci, że w Championsie za 0,5l Żywca 15zł...Tak więc radze Ci wyrzucić ten "pub" z listy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 21:23

Bartek(Juventino) pisze:
Robaku pisze:To się może przydać - puby z eNką:

Rooster - Krakowskie
Marakana - Chłodna
Champions
Vegas - nie wiem gdzie to jest.
Mała Serbia - Emilii Plater.

Player jest zawodny i wkurzający, ostatnio chciałem obejrzeć tam Juve w LM, ale postanowili, że na 15 ekranach będą dawać Barce to nic, że mogą wrzucić na jeden mały ekran Juve, wolą dawać Barcę na wszystkich.
Skończyłem w Bierhalle na Krakowskim, ale piwo tam tanie nie jest albo 8zł za 400 mln albo 20 zł - 1l.

Rooster wydaje się spoko opcją 0,5 l piwa (Okocim) - 8 zł.
w Bierhalle 20zł 1 litr? To powiem Ci, że w Championsie za 0,5l Żywca 15zł...Tak więc radze Ci wyrzucić ten "pub" z listy.
wiesz zależy kto co lubi, tak. Może się zdarzyć, że kibice Juve też lubią lans, więc będą chodzić do Championsa i pić piwko za 15 zł - osobiście tam nie byłem.
Zazwyczaj wybieram Playera lub Sketch (w sytuacjach awaryjnych) gdy spotykam się z kumplem pod playerem 20 min przed meczem a oni mi mówią, że dzisiaj tylko Barca na 15 telewizorach.
Sketch też jest drogi (12 zł za 0,5 l piwa, ale masz nieograniczona ilość orzeszków i precelków), więc szukam innych opcji.
Bierhalle też nie jest tani, piwa robią swoje,
ale ten Rooster jak na Wawę wydaje się spoko - ale tego miejsca jeszcze nie sprawdziłem ceny podane z menu. Ale to będzie pewnie mój następny cel pubowy - zapewne na Fiorę.
Wiadomo, że są jeszcze piwiarnie Warki, ale zazywczaj one są mocno okupowane przez ludzi a do tego też czasem bywa problem, zeby puścili mecz Juve, bo jest Barca, Chelsea i inni.
Za to nie ma tego problemu w Sketchu i mimo, że drogo to jednak do nich można iść w ciemno bo manager, który obsługuje salę jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i zawsze jak się go poprosi o meczyk to mimo, że go np. nie ma w spisie
to wrzuci na ekran.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 00:35

Tak! chodźmy do Roostera ! aaa zapomnialem, nie istnieje od ponad 2 lat :lol:

tak samo maracany tez juz nie ma, a małą serbie mieli zamykac pol roku temu, ale nie wiem jak poszło :) Jak prosilem o propozycje to sprawdzone, bo z w/w znamy wszystkie :)

Jedyne duze miejsca, gdzie jest wzglednie to Arkadia (pub, a nie centrum handlowe jakby ktos nie wiedzial) i Player. Zawsze mozna isc do Flow, kazdy z checia zaplaci 14 zl za 0,5 piwa (Arkadia 12 zl za litr) :)

Lokali z Nką nie jest tak malo, ale chodzi tez o cene :) I troche inny fakt, o ktorym nie wspomnieliscie. W tych punktach, co aktualnie chodzimy nie ma problemu z darmowa rezerwacja na 20-30 osob czy nawet wiecej, bo na hitowe mecze sobotnie tyle wlasnie przychodzi :)

Do warki chodzilismy kiedys, ale po pierwsze bywa nie wygodnie, a po drugie czasami przyjmowali rezerwacje, a byl potem problem, bo real i barca graly.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 02:03

Alexxxxx pisze:Tak! chodźmy do Roostera ! aaa zapomnialem, nie istnieje od ponad 2 lat :lol:

tak samo maracany tez juz nie ma, a małą serbie mieli zamykac pol roku temu, ale nie wiem jak poszło :) Jak prosilem o propozycje to sprawdzone, bo z w/w znamy wszystkie :)

Jedyne duze miejsca, gdzie jest wzglednie to Arkadia (pub, a nie centrum handlowe jakby ktos nie wiedzial) i Player. Zawsze mozna isc do Flow, kazdy z checia zaplaci 14 zl za 0,5 piwa (Arkadia 12 zl za litr) :)

Lokali z Nką nie jest tak malo, ale chodzi tez o cene :) I troche inny fakt, o ktorym nie wspomnieliscie. W tych punktach, co aktualnie chodzimy nie ma problemu z darmowa rezerwacja na 20-30 osob czy nawet wiecej, bo na hitowe mecze sobotnie tyle wlasnie przychodzi :)


Do warki chodzilismy kiedys, ale po pierwsze bywa nie wygodnie, a po drugie czasami przyjmowali rezerwacje, a byl potem problem, bo real i barca graly.
Ja kwestie ceny piwa w championsie podalem na marginesie, nie wiem jakie sa trendy i sympatie jesli chodzi o miejsca do ogladania meczow ale skoro nie ma innej dobrej propozycji to moze pojdzmy do tej arkadii bo mecz juz.we wtorek a wtorek lada moment. Na marginesie gdy.szukalem pubu do obejrzrnia ostatniego meczu to w sportowym barze playerze powiedziano mi ze zamykaja o 22 chyba ze jest duzo zainteresowanie. Tak wiec.to miejsce wyglada na niepewne.


ODPOWIEDZ