WARSZAWA || wspólne wypady na mecz (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 16:49

Powinienem być, ale jeszcze nie wiem na 100%


Z Juve na dobre i złe!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 19:34

Hej, a może by zrobić jakąś dokumentacją fotograficzną? Co sądzicie? Ma ktoś z was aparat?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 21:54

Tylko nie mówcie mi, że Napoli w Arkadii, bo się wybieram :P
Poli wspominał o jakimś namiocie przy Rotundzie...?
legionici.com pisze:Glass House, Centrum
tuż za Rotundą
Dwupoziomowy, w pełni klimatyzowany lokal kusi oryginalnym i stylowym wnętrzem, rozrywkowym klimatem oraz bogatym menu. Serwuje kuchnię polską, a także Tajską. Można obejrzeć mecze Legii Warszawa w ogródku na olbrzymim telebimie. W czasie trwania meczów ciekawe promocje: piwo 6zł, wódka 40ml-6zł oraz zestawy: paluszki serowe + piwo 15zł, skrzydełka + piwo 16zł. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc pod nr
tel. 606-615-422


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 22:20

bblackk pisze:Tylko nie mówcie mi, że Napoli w Arkadii, bo się wybieram :P
Poli wspominał o jakimś namiocie przy Rotundzie...?
legionici.com pisze:Glass House, Centrum
tuż za Rotundą
Dwupoziomowy, w pełni klimatyzowany lokal kusi oryginalnym i stylowym wnętrzem, rozrywkowym klimatem oraz bogatym menu. Serwuje kuchnię polską, a także Tajską. Można obejrzeć mecze Legii Warszawa w ogródku na olbrzymim telebimie. W czasie trwania meczów ciekawe promocje: piwo 6zł, wódka 40ml-6zł oraz zestawy: paluszki serowe + piwo 15zł, skrzydełka + piwo 16zł. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc pod nr
tel. 606-615-422
No tylko ten... czy aby w listopadzie ogródek jest czynny? :) Ale jest to jakaś opcja w sumie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 22:24

bardzo dobra miejscówka. Prawie od razu przy wejściu do podziemia przy rotundzie (tego równoległego do marszałkowskiej) - nikt by nie miał problemów ze znalezieniem :wink: zdarza mi się pracować niedaleko, stąd wiem. Pytanie tylko czy dadzą tam obejrzeć Juve :think:

a czy ogródek czynny - no to trzeba podpytać. Ogólnie miejsce samo w sobie bym polecił. Więcej przestrzeni niż w arkadii :P

a tak odbijając lekko - co się stało, że nie inside? Tam było całkiem nieźle. Dawno mnie nie było i nie jestem w temacie :/



e: @Lypsky - no właśnie problem jest taki, że pracuję tam w weekendy - także po zawodach. Ale jutro chyba będę miał godzinę okienka w zajęciach, to mogę tam podskoczyć. Nie obiecuję, ale jeśli mi się uda coś zdziałać, to wrzucę info na forum ;)
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2011, 23:08 przez mati888, łącznie zmieniany 1 raz.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 22:50

mati888 pisze:Pytanie tylko czy dadzą tam obejrzeć Juve :think:
Jak zdarzy Ci się pracować niedaleko to możesz podpytać :P
mati888 pisze: a tak odbijając lekko - co się stało, że nie inside? Tam było całkiem nieźle. Dawno mnie nie było i nie jestem w temacie :/
Podobno zamknięty.

Będzie mój kolega z Ząbek to i ja zastanowię się nad przybyciem


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sa1ntcik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2010
Posty: 33
Rejestracja: 23 września 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 10:17

Ja wraz z dziewczyną również chętnie się wybierzemy :)


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 18:37

byłem w tym glass housie (teraz to zmieniło nazwę, nie pamiętam na jaką - ale inaczej się nazywa).

W każdym bądź razie: ogródek jest czynny przez cały rok, mecz można obejrzeć, tylko babeczka z którą rozmawiałem ma sprawdzić czy mają u siebie ten C+ Weekend (mają cyfrowy polsat, ale ja tam się nie znam na tym). Miałem dostać telefon po 17. - jak na razie cisza
Wstępnie się umówiłem z nią na rezerwację na 15 osób od 20.15.

Jak tylko się odezwą z potwierdzeniem tego kanału, to dam znać.
Chyba, że są jakieś głosy przeciw ;)


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 18:43

Bardzo miłe miejsce, będę miał blisko. Wybieram się tylko i wyłącznie, aby zderzyć moją nieokiełznaną pruszkowską siłę z uderzeniem żywiołu ząbkowskiego.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 18:56

bblackk pisze:Tylko nie mówcie mi, że Napoli w Arkadii, bo się wybieram :P
Poli wspominał o jakimś namiocie przy Rotundzie...?
no no no no nooo... WIELKIE ŚWIĘTO W WARSZAWIE !! PAN Potrapeluk na meczu !!! Chyba przylece !!


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 19:38

mati888 pisze:byłem w tym glass housie (teraz to zmieniło nazwę, nie pamiętam na jaką - ale inaczej się nazywa).

W każdym bądź razie: ogródek jest czynny przez cały rok, mecz można obejrzeć, tylko babeczka z którą rozmawiałem ma sprawdzić czy mają u siebie ten C+ Weekend (mają cyfrowy polsat, ale ja tam się nie znam na tym). Miałem dostać telefon po 17. - jak na razie cisza
Wstępnie się umówiłem z nią na rezerwację na 15 osób od 20.15.

Jak tylko się odezwą z potwierdzeniem tego kanału, to dam znać.
Chyba, że są jakieś głosy przeciw ;)
cyfrowy polsat nie ma canal+weekend ;/;/


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 19:48

goldi16 pisze:cyfrowy polsat nie ma canal+weekend ;/;/

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ ... s-weekend/

:think: kurcze, to ja już nie wiem...na razie nie dostałem od nich telefonu, najwyżej przedzwonię tam jutro. Albo dziś trochę później


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 17:38

tel. 606-615-422

'nie ma takiego numeru'...jutro koło południa przejadę się tam jeszcze raz. Chyba, że ktoś mógłby spytać ich wcześniej o ten kanał

no i proszę wybaczyć, ze tak pod sobą piszę, ale chcę, zeby wszyscy widzieli


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 19:08

Skoro można tam zobaczyć Legię, to muszą mieć C+.


Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 13:38

No dobra!

Byłem dziś znów tam w tym Extra time (bo tak to się chyba teraz nazywa-przynajmniej tak tam jest napisane), rozmawiałem z bardziej ogarniętą osobą niż poprzednio i dowidziałem się, że mają całą cyfrę+ - czyli tak jak napisał Juras_Senat ;)

W takim razie widzimy się tam w niedzielę. Dla osób nie do końca orientujących się, chlapnąłem małą MAPKĘ

oczywiście ten czerwony X to miejsce,w którym stoi 'nasz' ogródek/namiot. Jest beżowy i widać go od razu po wyjściu z podziemia ;)

Rezerwacja jest wpisana w w zeszyt, ja dotrę na miejsce po końcu pracy (może to będzie o 20.00, może o 21.00 - niestety zależy od szefa)


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
ODPOWIEDZ