RZESZÓW || wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Hulk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2011
Posty: 9
Rejestracja: 05 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 21:06

lider francuskiej ligi.. jak by grał lider polskiej ligi również był by ciekawszy mecz? A poza tym Juve jak i bayern są też liderami swoich lig :) nie oszukujmy się z kim by barca nie grała i tak by był pokazywany mecz bracy... i to jest załosne, nie ważne kto i z kim ważne ze messi bedzie.. a jak z miejscem? ile chłopa się zmieści?;p


SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 21:28

ten tylko lider z tej słabej ligi francuskiej jednym pierdnięciem kontraktuje sobie największe gwiazdy z półwyspu apenińskiego. a ten kurdupel jednym zwodem wyrzuca za burtę LM Milan, który ponoć jest na fali i ostatnio klepie prawie wszystkich w lidze włoskiej.

szlagier szlagierem... ale na tym świecie liczy się kasa. a kasa ma się zgadzać. ja się bardzo cieszę, że multikino puszcza taki mecz jaki puszcza, świadczy to o tym, że jego właściciele nie są oderwani od rzeczywistości. nie wszystkim dane wejść na salony. dziękuję postoję.

ile chłopa? cały chłop się zmieści.

:D


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 21:51

I czemu srasz do swojego gniazda?
Jeżeli tak kręci Cię pieniądz to proponuję zmienić rangę na kibica PSG, bądź Manchesteru City.

Co do multikina no to trudno, do zobaczenia w Red Pizzy :wink:


EDIT: Takiś nowoczesny, a jak ktoś nie daj Boże ma inne zdanie to wyjeżdża z "to nie Twoja sprawa" :lol:
Odnośnie mojego czytania ze zrozumieniem to weź ogarnij. Raz piszesz, że szlagier szlagierem, a chwilę później, że nie widzisz różnicy między meczem Juve-Bayern, a Barca-PSG. Mało tego, cieszysz się, że będzie pokazywany ten drugi mecz jednocześnie twierdząc "dziękuję postoję". To jak to z Tobą jest? Jesteś za a nawet przeciw?
Stwierdzeniem "nie wszystkim dane wejść na salony" celujesz w kogo?
Ostatnio zmieniony 30 marca 2013, 14:43 przez JuveR, łącznie zmieniany 2 razy.


SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 22:16

czytanie ze zrozumieniem się kłania. to co mnie kręci to nie Twoja sprawa i daruj sobie swoje propozycje ze zmianą rangi.

śmieszy mnie po prostu takie podejście ze zawsze ma lecieć najlepszy mecz. gówno prawda. bedzie leciał ten co sie sprzeda. bedzie leciał ten który ogladnie wiecej osob, co za tym idzie, reklamy forda master carda i czegos tam jeszcze trafia do wiekszego grona zadowolonych pochłaniaczy, ze o to jest im dany produkt z "najwyzszej polki". multikino uznało ze popcornożerców przyjdzie wiecej na barcelone? mieli racje. przyjdzie. jakość to nie ilość i tyle w temacie.

jakoś nie potrafię wyłapać argumentów przemawiajacych za tym, ze mecz Barcelony z PSG jest "dużo gorszym meczem". bo wszystkie przytoczone powyżej są miałkie. kule w płot. wynikają z frustracji, ze Juventus (póki co) nie przyciąga sezonowców i januszy, którzy w ciepłym foteliku z popcornem za 19 zł obejrzą sobie mecz w 4dhd dolby coś tam.

nawrzucajmy na sezonowców jednocześnie tęskniąc, że ich nie ma, bo nie ma kto zapełnić kina.


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 23:02

Wy tu gadu gadu a jak się okazuje w sobotę tj. 30.03.2013 lokal Red Pizza będzie nieczynny.

http://www.facebook.com/pizzarzeszow


Obrazek
Alexander De Large 655321
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 00:57

LeVi pisze:Wy tu gadu gadu a jak się okazuje w sobotę tj. 30.03.2013 lokal Red Pizza będzie nieczynny.

http://www.facebook.com/pizzarzeszow
Bez obawy, mecz oglądniemy. Jutro załatwię jakiś lokal. Co do dyskusji powyżej, to SZAGI ma pęłną rację. Multikino to nie miejsce, gdzie na decyzje wpływ mają jakieś większe wartości niż pieniądz. DKF-u tam nie uświadczysz. Prosty rachunek ekonomiczny - kapitalizm Panie!

Tym bardziej cieszmy się z tych warunków jakie mamy, bo naprawdę w żadnym dotychczas lokalu, nie mieliśmy takiego komfortu i tak dobrych relacji z właścicielem. A znalezienie takiego miejsca nie jest wcale tak oczywiste (vide rzeszowscy milaniści).

Szczerze mówiąc to nawet na dobre nam wyszedł brak transmisji w Multikinie. Wpadniemy znów w sile 30+ osób i ugruntujemy sobie pozycję w lokalu.


Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 13:12

Koniec z gadaniem o pierdołach to nie forum dyskusyjne o strategi finansowej Multikina.Wt
Konkret jest taki, że we Wtorek 20.45 spotykamy się w RedPizza. Dla każdego znajdzie się miejsce, nie będzie popcornu ale jest jedna z najlepszych pizz w Rzeszowie i różne piwa dużo taniej niż w Multi.
I już bez filoz-fi kto ma ochotę to zapraszamy!!!


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 16:45

Jutrzejsze Derby Włoch, czyli mecz Inter - JUVENTUS oglądamy w CORNERZE na RYNKU. Zarezerwowane miejsca 3 i 4 stolik od telebimu. Mecz o godzinie 15:00

Ostatnia okazja do sprawdzenia w jakiej formie znajdują się Juventini przed najważniejszym meczem w sezonie.

Dziś wieczorem, albo jutro około 13, potwierdzę transmisję, ponieważ dzisiaj Nsport im nie działał, ale jutro na 100% ma być.

Do zobaczenia!


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 21:57

Wybiera się ktoś?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 22:13

Ja, ale musisz mi potwierdzić, że będzie się dało oglądać.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
maniek793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 marca 2013, 22:48

hej pytanie takie odnośnie meczu z bayernem czy będzie możliwość przyłączenia się??? bo wreszcie mam 1 zmianę i bym mógł do was dołączyć bo wcześniej nie miałem okazji... a oglądać na necie to trochę tnie...


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2013, 13:24

NIE OGLĄDAMY DZISIAJ MECZU. W CORNERZE NIE DZIAŁA NSPORT.

Wesołych i spokojnych Świąt Wszystkim.


adamekuz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 30 marca 2013, 14:05

Dzwoniłem przed chwilą do Corner-a- nie są jeszcze pewni, ale deklarują, że na 90% transmisja będzie. Prosili o telefon za 10 min żeby się upewnić.

Edit: nie mogą się zdecydować- właściciel mówi co innego, człowiek od dekodera co innego. Generalnie to, czy mecz będzie transmitowany rozstrzygnie się tuż przed jego rozpoczęciem.


Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2013, 17:34

maniek793 pisze:hej pytanie takie odnośnie meczu z bayernem czy będzie możliwość przyłączenia się??? bo wreszcie mam 1 zmianę i bym mógł do was dołączyć bo wcześniej nie miałem okazji... a oglądać na necie to trochę tnie...
każdy jest mile widziany


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 20:54

FC Bayern - JUVENTUS FC

02.04.2013 r. (wtorek); godz. 20:45; RED PIZZA


Już za kilkadziesiąt godzin na naszych oczach rozegra się wspaniały piłkarski spektakl. Dla każdego fana Juventusu, spotkanie to będzie miało symboliczny wymiar. Po raz pierwszy od 7 lat, Nasz Klub zagra na tak wysokim szczeblu europejskich rozgrywek. Długo przyszło Nam czekać na ten moment, lecz teraz gdy kolejne Mistrzostwo kraju mamy już na wyciągnięcie ręki, a kolejny bój będzie kontynuacją drogi na szczyt Europy, jednego możemy być pewni: "Grande Juve" na nowo stało się rzeczywistym faktem, a nie tylko przestarzałym sloganem.

Teraz możemy być świadkami pisania kolejnych wielkich rozdziałów we wspaniałej księdze historii tego wielkiego klubu. We wtorek Bianconeri spróbują zrealizować marzenia milionów, tak jak zrobili to rok temu.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW JUVENTUSU ORAZ FANÓW FUTBOLU DO RED PIZZY!!!


ODPOWIEDZ