akcja ELEGANCKIE BRELOKI JUVENTUSU !! BRELOKI WYSŁANE!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
mikescofield

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 18:29

po pierwsze gratuluje świetnego pomysłu..myślę że każdy fan powinien mieć takie coś co zawsze może mieć przy sobie:)

pomysł z karykaturą DP też jest fajny:)


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 18:33

ludzie, co wy z tą karykaturą Alexa? to ma być brelok z Juventusem czy bardziej z Del Piero?

osobiście zagłosowałem na opcję 2., chociaż jak dla mnie to rewers mógłby pozostać pusty. brelok i tak i tak zakupię, ale po co taki przepych na tak niewielkiej rzeczy?


ORP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 77
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 18:43

jesli to ma być brelok juve to powinien być tylk oherb Juve z przodu a z tułu napis i to nie rok założenia czy nazwa klubu bo to chyba każdy z nas to wie ;] a jakby dać jakiś wazny dla nas cytat z historii ? albo z przyśpiewek coś ? bo chyba odpada by każdy miał coś innego ?


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 18:48

dobra panowie robimy brelok tylko o Juve, dałem tylko taką propozycje aby front zrobić o Juve a tył coś od Nas kibiców, jakiś tekst, karykatura, data, to będzie naprawde fajna pamiątka na długie lata;) postaram sie dzisiaj dać jakiś obrazek z tyłem, dam date i tekst, może nad datą 2 gwiazdki?


Obrazek
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 18:57

faja69 pisze:...może nad datą 2 gwiazdki?
Jak ranieri zostanie mozna dac dwie gwiazdki, bo 30 mistrzostwa nie bedzie. Jak odejdzie, pomysl odpada...


Obrazek
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 19:45

w związku z licznymi pytaniami czy można jeszcze rezerwować? TAK MOŻNA! także śmiało pisać. Ja napisze pare dni przed końcem rezerwacji kiedy zakończymy rezerwacje, narazie musze wiedzieć ile osób jest chętnych na taki brelok
Ostatnio zmieniony 27 maja 2009, 18:37 przez faja69, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Domino10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2008
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 20:03

Ja tez sie pisze


klapan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 36
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 20:09

również piszę się na to cacuszko:)


Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 21:51

dopisz mnie.
dzieki za prywatna wiadomosc ; )


Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:10

Wstępnie i ja się pisze, bo mój brelok się dziś rozpadł ;[ Mam pytanie czy te breloki to tak jak na fotce z kółkiem czy może jest szansa na taki zamek jak jest w smyczach itp. Decyzję podejmę jak będzie już gotowy projekt


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:18

Nie wydaje wam się podejrzany fakt, że koleś zarejestrował się na forum 4 dni przed założeniem tematu? Nasuwają mi się na myśl dwie rzeczy, choć oczywiście mogę się mylić. Albo koleżka faja jest producentem tych bryloczków i chce robić kasę, co samo w sobie nie jest oczywiście niczym złym, ale warto, żeby o tym wspomniał na początku. Bo Lucas, Radek, czy ostatnio tabo organizowali podobne akcje całkowicie bezinteresownie, poświęcając swój czas za darmo. Albo całą ta akcja to jeden wielki wał. Jeżeli się mylę wybaczcie, ale kilka lat na forum i w Stowarzyszeniu nauczyło mnie, że nie tak łatwo o inicjatywę...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:32

@juveluck: hmmm co racja to racja... Ale dowodów ani w jedna ani w druga strone raczej nie bedziemy mieli. Przegladajac znany polski serwis aukcyjny, znalazlem nowe ORYGINALNE, metalowe, grawerowane, kolorowe breloki Juve (pewnie jakas tam kwota od wartosci idzie do kasy Juve, wiec tymbardziej warto sie zastanowic) za kwote 3zl wyzsza niz proponowana tutaj. Doceniam inicjatywy tworzone tutaj, ale czy nie lepiej koncentrowac sie na gadzetach ktore nie sa ogolno dostepne i w dodatku w praktycznie tej samej cenie?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:36

szczerze mówiąc to podzielam zdanie juvelucka

nie chciałem sie wyrywać bo zaraz by było że jestem zazdrosny że ktoś też przeprowadza akcje, na pewno by sie skonczylo na tym że wszyscy by to zignorowali

jednak jeśli ktoś ma takie zdanie jak ja to może coś w tym jest

nie zapisywałem się na akcję bo nie miałem zaufania do użytkownika który dopiero co zarejestrował sie na forum i od razu robi akcje
co innego gdyby to był jakiś stary Juventino, który z braku zajęcia czy z chęci zrobienia czegoś dla społeczności JP organizował akcje

a doswiadczenie uczy że niestety nie powinno się zbyt łatwo ufać

mam nadzieje że zarówno ja jak i juveluck się mylimy i wszystko będzie w porządku ale na pewno trzeba uważać

edit: @belial faktycznie teraz spojrzałem na allegro i są breloki dość fajne

http://www.allegro.pl/item634374996_bre ... ginal.html
http://www.allegro.pl/item628101800_bre ... ginal.html

przy zamówieniu 100 sztuk bo mniej wiecej tylu chętnych będzie można wynegocjować jakiś rabat,
jeśli znalazłby sie ktoś z Torunia, chętny pomóc, mogłby je odebrać osobiście i rozesłać po kosztach po na aukcji koszty przesyłki są zawyżone

nad tym można pomyśleć, chyba że wszyscy chętni wolą tą akcję to przeciez nikomu nie zabraniam
ale ja raczej sie nie piszę, jeśli nie zdarzy się coś co by mnie przekonało
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009, 22:43 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:39

tabo89 pisze:
mam nadzieje że zarówno ja jak i juveluck się mylimy i wszystko będzie w porządku ale na pewno trzeba uważać
Ja tam się nie lubię mylić :P


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2009, 22:44

Okazało się, że to drugie konto usera którego kilka dni temu zbanowano. W każdym razie jako, że mam zastrzeżenia co do uczciwości pomysłodawcy to prosił bym o jakieś zabezpieczenie jej, poprzez allegro lub odbiór osobisty. Inaczej temat zostanie usunięty, żeby nie obudziło się kilkadziesiąt osób z ręką w nocniku. Temat na razie zamykam, autor po "odbyciu kary" niech się zgłosi o odblokowanie go.


ODPOWIEDZ