Kibice z Londynu i okolic

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
lolek1981

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2008, 12:22

szukam fanow juventusu w londynie bo moze ktos sie wybiera a chelsea-juventus w lidze w mistrzow.bylem na emirates cup i mam swietne wspomnienia wiec na chelse4a sie tez wybieram.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2008, 16:31

Londyn ??? Nie ma takiego miasta. Jest Lądek, Lądek Zdrój ... :D :D

jest pewien gość z Londynu - http://forum.juvepoland.com/profile.php ... ile&u=8338

tutaj masz jego profil możesz do niego napisać


Obrazek
adek.juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2005
Posty: 25
Rejestracja: 23 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 00:50

tak jak tabo89 trafnie napisal, ja na codzien mieszkam w Londku juz od paru lat, wiec mozemy sie ustawic na meczyk Chelsea - Juve. Ja próbuje zamotac bilety od kolezki z pracy, który jest kibicem Chelsea, wiec na bank bede siedzial w sektorze The Blues na West Stand. Oczywiscie o ile biletów nie da sie zakupic przez JuvePoland.

A jesli masz ochote spotkac sie na siakies piffko i razem obejrzec jakis meczyk Juve, krzyknij.

Wiem, ze jeszcze marcuscs jest z Londka (Ealing), wiec jak cos mozemy zrobic JuveLondon Fan Club :)

Pozdro i wzystkiego dobrego w Nowym Roku!


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 08:33

ktos ma ochote sie wybrac na piwko?

(przez przypadek zacytowalem sam siebie - hihi sorrrry za nabicie posta)
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2009, 08:36 przez cinek_uk, łącznie zmieniany 1 raz.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
lolek1981

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 15:27

siemanko mialem maly problem z kompem i dopiero teraz odczytalem.co do meczu chelsea-juventus to bilety beda strasznie drogie (tak slyszalem).co do piwka to z mila checia.ja to juz dzis jestem gotow na lazio sie ustawic ale pewnie bedzie za pozno i nie odczytacie tej wiadomosci moze w przyszlosci

2 POST:

to ja,pomyslalem ze jak ktorys z Was odczyta te wiadomosc to mozna sie ustawic na piwko to dajcie znac na nr 07824467274


adek.juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2005
Posty: 25
Rejestracja: 23 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2009, 11:39

No na Lazio juz na bank nie zdazymy :)

Jesli macie ochote, mój numer to 07904331467. My juz kiedys z Marcussem sie umawialismy, ale wtedy nic z tego nie wyszlo. Byc moze tym razem.

Co do biletów na Chelsea niestety masz racje - sa cholernie drogie. Ja próbuje zalatwic bilet od kumpla, który ma karnet sezonowy, wiec jesli sie uda i tak siedzialbym w sektorze The Blues.

Piwko na mecz z Fiorentina? Nie znam jednak zadnego pubu, w którym pokazuja lige wloska.. Do tej pory zawsze bylo piffko przed monitorem i SopCast lol.

Pozdrawiam Panowie i mam nadzieje, ze uda nam sie jakos zgrac!

Adrian


lolek1981

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2009, 10:32

no witam mozemy sie ustawic na fiorentine tyle ze ja moge tylko zaprosic Was do mnie poniewaz musze pilnowac corki.pokazuja ten mecz na canal + ktory ja posiadam wiec jesli macie chec to dajcie znac na nr ktory juz wczesniej podawalem? pozdrawiam staropolskim forza juve


adek.juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2005
Posty: 25
Rejestracja: 23 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2009, 15:44

Hej stary,

Dzieki wielkie za zaproszenie! Ja niestety nie dam dzis rady, mam wazny egzamin za dwa dni no niestety bede siedzial w ksiazkach ogladajac dzis Juve przez SopCast.

Mam jednak wielka nadzieje, ze w weekend za tydzien damy juz rade gdzies sie razem spotkac. Moze i Marcusa sie uda wyciagnac!

Pozdrawiam cieplo i mam nadzieje, ze do zoba za tydzien!

Adrian


juvenerro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 21 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 12:33

siema siema :)

mam pytanie czy ktos z londynu wybiera sie na mecz chelsea vs juventus ?? bo ja bym z mila checia pojechal mieszkam niedaleko londynu tylko mam problem z zalatwieniem biletow :D moze ktos mogl by pomuc ??

pozdrawiam :):)


Juvenerro !!!!! jak juve wychodzi na boisko zawsze wygrywa !!!!!!! Alex viva capitano !!!
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 17:34

Witam serdecznie wszystkich fanow Juventusu z Londynu,i mam male info,jest jedna restauracja kibicow Juve w Londynie,oczywiscie piwko tez tam mozna kupic,ale to pewnie bedzie w slodkiej spokojnej atmosferze :P
http://www.juventus.co.uk/news.php
macie nr tel,mecz bedzie tam pokazywany na 100%

A jesli ktos chce niezly hardcore z wydzieraniem sie to polecam pub
Famous Three Kings ktory jest zlokalizowany przy samej stacji metra West Kensington(wychodzi sie z metra i juz jest po prawej stronie na przeciwko jakiegos fast fooda z chickenami,ja sie pewnie tam osobiscie wybiore,bedzie na pewno mnostwo osob no i mam nadzieje ze duzo Juventino sie tam znajdzie :-))))

Jesli ktos ma ochote naprawde sie podrzec i pokibicowac to polecam opcje nr 2 :)) ahh ten niezapomniamy mecz z Milanem (4:2) ;))


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2013, 00:23

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale cóż.. od 13 września wracam do Wielkiej Brytfanny, konkretniej do Londynu. Zaraz potem mecz z merdaczami. Ktoś chętny na wspólne oglądanie? Znam ze 2 puby, w których zawsze jest pełno kibiców Juve. Jakby co możemy się też zgadać na priv albo na facebooku.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 17:02

Scusa za post jeden pod drugim.

To co ktokolwiek chętny żeby się skumać na sobotni mecz z merdami? Jeżeli ktoś się zdecyduje to zapraszam do pubu Marino`s na Soho.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 17:48

koncze robote o 18..na soho mam jakies 10 minut, wiec czemu nie ;]


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 19:20

Super, jak masz tam kogoś jeszcze do zwerbowania to śmiało!

Tu masz szczegóły, żeby nie było że jest jakiś inny Marino`s w Londynie :P
http://www.coolplaces.co.uk/places/uk/e ... 33-marinos

A co do godziny to wszystko spoko, ale mecz się zaczyna o 18, czyli o 17 czasu angielskiego, więc nie wiem którą 18tą miałeś na myśli :>

EDIT:

O cholipa, chyba zlikwidowali ten lokal, bo na google maps widnieje jakaś LIMA w tym miejscu. No nic do tego czasu poszuka się czegoś innego.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2013, 11:24

a ja bylem pewien ze mecz o 19.45 ;/ jest sports cafe na picadilly ale raczej serie a nie pokazuja... ;/ znasz cos innego?
znalazlem cos takiego:
http://www.matchpint.co.uk/bars-showing ... tus-119601


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
ODPOWIEDZ