Wypad do Babska (14 listopada)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 00:19

Radek_88 pisze:
Michał`fcj pisze:Robota :/
...nie zajac;> :P
Oi ! może jednak uciec :(


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 06:16

no i pojechaaaaaaaaliiiiiiii :D


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 07:05

Nie wyprzedzajcie na podwójnej ciągłej, nie zawracajcie na mostach, nie trąbcie o tej porze na zabudowanym i nie ochlapujcie przechodniów.
Wracajcie bezpiecznie.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 18:02

no i przyjechaaaliiiiii! :D
spokojnie i bezpiecznie. 8)
ach i ta mila pani z myszkowa... :dance:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 18:21

Radek_88 pisze:ach i ta mila pani z myszkowa... :dance:
Mówisz o tej miłej pani, która miała na oko ze 12 lat, i o tej samej, która zaoferowała ci w zamian za podwiezienie
Sex Ofertę
przez co znacznie powiększyła ci się objętość spodni?

Mogłeś ją wziąc do auta, z tyłu miejsca było na tyle 8)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 11:53

Pomijając wszystkie autostradowe podboje miłosne Radka, które urozmaicały nam podróż, ogólnie wypad się udał.

Na miejscu okazało się, że nie tylko my odwiedzamy miejsce śmierci Gaetano, był tam dogasający powoli znicz oraz w miarę świeża wiązanka kwiatów. Ekspedientka z naszego ukochanego sklepu powiedziała, że to być może robota chłopaków z pobliskiego klubu sportowego.

Przy pomocy grabi (zdobytych od w/w kobiety) i naszych zwinnych rączek uprzątnęliśmy okolice krzyża z różnego rodzaju śmieci i siana, wyrzuciliśmy stare znicze i wieniec, jaki został złożony przez członków JPC w 2006 roku. Wieniec ten już był na tyle zniszczony, że nie byliśmy w stanie go doprowadzić do stanu jako takiej używalności.

Zapaliliśmy pod krzyżem 2 znicze, uwiązaliśmy do niego szal Gaetano, oraz złożyliśmy pod krzyżem (obok wieńca z 2007 roku oraz wiązanki kwiatów złożonej przez anonimowych nam ludzi) wieniec kupiony z funduszy JuvePoland Club.


Do naszej ojczyzny wróciliśmy niestety akurat na przypadające w Katowicach jedne z godzin szczytu, co dosyć skutecznie wydłużyło całość podróży o ładne kilka godzin. Mimo nieukrywanego zmęczenia wróciliśmy zadowoleni :) Teraz tylko pozostało nam czekać na zdjęcia z fotoradarów :lol:

Porobiliśmy kilkadziesiąt fotek przy krzyżu, które z racji tego, że gdzieś posiałem kabel do aparatu, wrzucę dopiero za kilka dni.

Howgh!


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 22:12

Zapomniałem dodać jeszcze jednej dosyć istotnej sprawy.

Na prawdę wstydem jest, że wśród tak wielkiej rzeszy kibiców Juve jaką mamy szczęście mieć w Polsce, praktycznie nikt nie wyraził ani chęci, ani żadnej inicjatywy ze swojej strony, żeby raz na kiedy odwiedzić miejsce, które wg mnie powinno być bardzo ważne dla każdego Juventino, a dla tych mieszkających w miarę blisko w szczególności.

W JPC mamy 280 [281] członków, a gdyby zebrać aktywnych userów z for juvepoland, solojuve czy bianconeri.pl to pewnie uzbierało by się tego z kilkanaście tysięcy.

Przy tak wielkiej grupie widać jakim [aktywnym] zainteresowaniem cieszą się takie a nie inne sprawy, przy czym z sercem na ręku mógłbym z grona społeczności tych trzech stron internetowych wypisać zaledwie z kilkadziesiąt (może podeszłoby pod setkę) osób, które mimo wszystko mają duży wkład w życie Juventinich w Polsce i do nich jako takich pretensji mieć nie można.

Reszta, cóż, możecie wszyscy serdecznie pocałować się w dupę i sobie pogratulować.


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 00:10

szanowny panie administratorze, z tego co mi wiadomo to powszechnie czyniona rzecza sa odwiedziny MIEJSCA SPOCZYNKU zmarlych, a nie miejsca w ktorych ludzie odeszli z tego swiata - uwierz, jesli w Babsku zostali by pochowani ludzie Juventusu, to napewno wiecej osob by odwiedzalo to miejsce z oczywistych wzgledow, a jechac kilkaset km zeby zapalic swieczke pod krzyzem w miejscu gdzie byl wypadek (swoja droga na podstawie art. 45 pkt 10 kodeksu drogowego ten krzyz stoi tam nielegalnie) to wg mnie (i de facto wszystkich ktorzy tam nie pojechali) jest to nieporozumienie.
możecie wszyscy serdecznie pocałować się w dupę i sobie pogratulować
i wzajemnie :)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 00:34

Włoscy kibice przy okazji wizyt na meczach w Polsce potrafią odwiedzić to miejsce a dla Polaka jest to problem i woli pieprzyc takie farmazony jak mamy wyżej...
Belialek pisze: (swoja droga na podstawie art. 45 pkt 10 kodeksu drogowego ten krzyz stoi tam nielegalnie)
Nie zapomnij poinformować o tym najbliższego komisariatu
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2008, 00:39 przez juveluck, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 00:38

Belialek pisze:to wg mnie (i de facto wszystkich ktorzy tam nie pojechali) jest to nieporozumienie.
kto upowaznial do wypowiadania sie w imieniu innych ?

ja bym na ten przyklad nieporozumieniem nazwal Twoja wypowiedz.


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 01:15

@juveluck: stwierdzam fakt - podobno zyjemy w panstwie prawa.
Włoscy kibice przy okazji wizyt na meczach w Polsce potrafią odwiedzić to miejsce
no wlasnie - przy okazji.


@white_wolv: zwyczajne wnioskowanie mnie do tego upowaznia - bazujac na liczbach przytoczonych przez kol. Siewiera naprawde trudno sie z tym nie zgodzic...


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 08:05

Czym ty próbujesz błysnąć kolego?

NB krzyż przy drodze nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego. Zamiast przepisywać bzdury z jakichś lewackich periodyków zapisałbyś się na jakiś kurs "wiedzy o prawie" w swoim liceum.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 09:00

Belialek pisze:szanowny panie administratorze, z tego co mi wiadomo to powszechnie czyniona rzecza sa odwiedziny MIEJSCA SPOCZYNKU zmarlych, a nie miejsca w ktorych ludzie odeszli z tego swiata - uwierz, jesli w Babsku zostali by pochowani ludzie Juventusu, to napewno wiecej osob by odwiedzalo to miejsce z oczywistych wzgledow, a jechac kilkaset km zeby zapalic swieczke pod krzyzem w miejscu gdzie byl wypadek (swoja droga na podstawie art. 45 pkt 10 kodeksu drogowego ten krzyz stoi tam nielegalnie) to wg mnie (i de facto wszystkich ktorzy tam nie pojechali) jest to nieporozumienie.
Skoro jesteś takim legalistą, to przeczytaj dokładnie ten przepis (dla ułatwienia: 1. Zabrania się: (...) 10. samowolnego umieszczania na drodze jakichkolwiek znaków, napisów lub symboli. ) a potem porównaj go z jakimkolwiek zdjęciem na którym widoczny jest krzyż w Babsku.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 13:29

Belialek pisze:
no wlasnie - przy okazji.
No właśnie, oni jadą po kilka tysięcy km i potrafią zahaczyć o taką wiochę jak Babsk. Ty mieszkasz w Polsce a jest to dla ciebie problem.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 14:54

@kedzier: na samej drodze jest zakaz, na PASIE drogowym obejmujacym pobocze do 5m od kranca drogi utwardzonej potrzebne jest stosowne zezwolenie GDDKiA, a z informacji ktore zostaly zamieszczone na stronach JPC wynika iz takowego zezwolenia nie ma.

@Abdul_BN.pl: "zakazuje sie: samowolnego umieszczania na drodze jakichkolwiek znaków, napisów lub symboli"

btw - jezeli ktos tu ma skrajne poglady, to twoje "guantanamera, GDAŃSK to jest miasto hitlera" w info mowi samo za siebie... no tak, ale najlepiej kogos myslacego inaczej lepiej zwyzywac od lewakow...

nie chodzi tutaj o to czy ten krzyz jest tan zgodnie z prawem czy nie... do Babska pojechalo 5 osob, fajnie i wogole - @juveluck nie wiem czy byles czlonkiem tej ekspedycji - jezeli nie to twoj post to czysta hipokryzja. do tej pory 4 osoby potepia moje wypowiedzi. ciekaw jestem ilu z was bylo w Babsku... jezeli wszyscy byliscie, to z gory przepraszam. ja nie czuje takiej potrzeby, i z tego powodu nie czuje sie jakims gorszym kibicem Juventusu (podobnie jak ilosc_kibicow_juve-5 ktorzy tam nie pojchali z takich czy innych powodow.)


ODPOWIEDZ