BYDGOSZCZ - WSPÓLNE OGLĄDANIE MECZÓW

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 12:22

No niestety panowie dzisiaj odpadam bo jednak jutro jade do Bydgoszczy na stancję. Szkoda, ale bywa. ALe jak coś to piszę się na następne spotkania.


Obrazek
koldix

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 22:03

Chciałbym podziękować osobą które mnie wystawiły, nie miały nawet siły napisać na forum że ich nie będzie. Naprawdę bardzo przyjemnie było oglądać samemu mecz przy 10 browarach. Pozdrawiam i już więcej nie liczcie że cokolwiek będę załatwiał. narazie


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:53

Oj Bydgoszcz, Bydgoszcz... Musimy się bardziej sprężyc na ten sezon, bo zdecydowanie nie najlepiej wygląda to obecnie. Na Chievo pewnie nic nie ruszymy, bo nie ma w tv (aczkolwiek szkoda, bo byłbym zainteresowany wspólnym oglądaniem przy piwku), ale potem mamy kilka bardzo interesujących meczy, które wręcz wypada oglądać wspólnie! Genoa, Viola, inter, Napoli, Palermo, Lazio! Panowie! Czas się wziąć w garść! Także mobilizacja na forum, i potem mobilizacja przy piwku!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:07

Ja będę pisał na bieżąco czy mogę być czy nie, bo niestety praca na 3 zmiany i do tego zaoczne studiowanie bardzo mnie ogranicza czasowo i często po prostu nie mogę. Ale mam nadzieje, że pare razy uda się wyskoczyć :)


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 17:47

No i jak zwykle na Bydgoszczy cisza... Panowie tak nie może być!

A czy są tu też jakieś osoby, którym bliżej do Grudziądza?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
maciejcwa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2007
Posty: 6
Rejestracja: 03 października 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 11:19

Witam, widzę że od ostatniego wpisu trochę czasu minęło więc może czas zaktualizować listę kibiców Juve z Bydgoszczy chętnych na wspólny wypad na mecz...

P.S. jeśli są przypadkiem jacyś chętni z Torunia bądź Grudziądza to zróbmy jakieś pospolite ruszenie i zbierzmy się na forum chociaż w celu informacyjnym ilu nas jest ;)


bublock

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2009
Posty: 20
Rejestracja: 04 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 14:06

Chętny, jak zawsze :)


faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2012, 07:54

Robicie jakiś wypad na sobotni mecz? Jeśli tak to gdzie?


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2012, 17:02

Panowie, w sobotę mamy wielki mecz. Nie wypada wręcz oglądać go samemu w domu przed telewizorem/monitorem! Zbierzmy fajną ekipę i razem kibicujmy bianconerim w tym jakże elektryzującym pojedynku!
Więc panowie, i jeśli są to jak najbardziej również panie, nie ma na co czekać tylko dawać znać co i jak i organizujemy się na Milan!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2012, 20:11

Jestem jak najbardziej za!

Specjalnie przyjeżdżam na ten mecz z zachodniej polski, więc się postarajmy. ;)

Nie znam za bardzo barów w Bydzi, więc musicie podpowiedzieć, gdzie można obejrzeć ten mecz w biało-czarnym towarzystwie.

Najlepiej gdzieś w rejonach starego, bo wszędzie blisko. ;p


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 12:16

Więc póki co jest nas dwóch. Mamy nieco czasu do soboty więc miejmy nadzieję, że więcej osób do nas dołączy. Oby...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 12:38

Ja będę z kolegą, ale on raczej będzie bezstronny, albo za Milanem, więc będzie nas 3. Zadzwonię dzisiaj do Piwiarni czy będą puszczać ten mecz i czy mają jakieś rezerwacje na ten mecz (np. milanistów) i jeśli tak to czy będzie można oglądać ten mecz.

Bar otwarty od 13, więc za jakieś 30 min. będę dzwonił i dam znać co i jak. Jestem teraz poza Bydgoszczą, więc nawet rezerwacji zrobić bym nie mógł, chociaż nie wiem czy się za nią coś płaci czy nie.

Chyba, że są jakieś inne propozycje co do barów.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 13:02

No to jeśli możesz zadzwoń do Piwiarni i dowiedz się co i jak, i daj znać tutaj.
No razem ze mną też było by 2 kumpli, w tym jeden to raczej Milan, drugi to liga angielska. Więc już nas jest nieco więcej jak co na wspólny meczyk. Choć dobrze by było gdyby więcej juventinich było.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 13:52

Masz jakieś namiary na inny bar?

Do Piwiarni się dodzwonić to jakaś masakra... Cały czas ivona się odzywa z którym barem połączyć, z górnym czy dolnym, a oba są poza zasięgiem.

WTF?!


bublock

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2009
Posty: 20
Rejestracja: 04 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 14:13

Możecie mnie dopisać do listy. Obecność wręcz obowiązkowa :) A, no i zawsze jest jeszcze Browar Pub :)


ODPOWIEDZ