wiadomość do Polsatu Sport

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 10:56

Komentarz Kołtonia w niczym mi nie przeszkadzał. Od tego nie uciekniesz. Czasami trochę przerysowywał fakty, ale i tak jest wg mnie bardziej profesjonalny niż żenujący znawcy z Canalu+. Tam zawsze słyszę pomyłki. M.in. dowiedziałem się kiedyś, że "Legro to piłkarz bardzo młody. Zaledwie 20-21 letni"... .
Poziom wiedzy o Serie A w mediach jest marginalny. Np. w Gazecie Wyborczej w dziale sport, znajdują się tylko ludzie święcie przekonanani o wspaniałości Premiershit. A TVP? Czy ktoś z Was pamięta, kiedy ostatnim razem podali jakąś wiadomość z ligi włoskiej w sportowych programach informacyjnych? Derby Italii? nie... ważniejsza jest informacja o pucharze anglii. Przecież tam Fabiański wybronił 1 piłkę ;O. Totti kończy reprezentacyjną karierę? W sumie można by podać. Ale przecież, Beckham w tym dniu widział się z Tomem Cruzem. Podać jak wygląda sytuacja w tabeli ligi włoskiej? Nie... Puchar niemiec o wiele ważniejszy.
LM w TVP. Mecz z udziałem Włochów - Bardzo ciekawe zjawisko. Przedmeczowe studio aż przesycone nienawiścią do Italii. A co się dzieje po meczu? Najlepiej obrazuje pewna sytacja: Sporting - Roma. Jeszcze nie zdążyła się dograć muzyka z czołówki, a już jakiś śmieszny łysawy "ekspert", burknął z oburzeniem: "Włosi tylko potrafią faulować jak De Rossi, prowokować jak Materazzi. Oni niestety tak wygrywają." Z pewnością opinia o De Rossim, którego każda interwencja w spotkaniu ze Sportingiem była czysta, była wywołana jedynym meczem w którym pan "ekspert" widział Daniele, USA-Włochy. Bo po co oglądać Serie A, skoro w La Liga grajki robią 1098 nic nie przynoszących, ale jednak trików, a Premiershit jest wspaniała. Tam ciągle jest walka... Przynajmniej tak wszyscy mówią... (Dziwne, że ja zawsze trafiam na mecze w których jest więcej niedokładności niż Oręcz Ekstraklasie.)

Nie chce mi się już pisać, ale sytuacja ta faktycznie przyczynia się do odrzucania przez ludzi Serie A, na rzecz komercyjnego Premiershitu.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 11:03

Dobrze, że w ogóle mamy Serie A w PS. Komentarz moze nie był najlepszej jakości, ale narzekać aż tak nie trzeba. Chociaż Kołtoń trochę przesadzał, ciekawe czy coś powie w Cafe Futbol :smile: ?


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 11:33

NIe no, ja proponuje zapytac sie w tym liscie, czy oni w ogole maja tam kogos kto chociaz troche zna sie na Serie A. Kolton zna sie chyba tylko z wiadomosci, a reszta wcale nie lepsi. Nie raz patrze na mecze, to nawet nie potrafia wymienic poprawnie nazwisk pilkarzy, a ich historie czytaja z kartek.

Wedlug mnie to dobrze, ze ktos chce taki list napisac, bo takie subiektywne(?) komentowanie jest naprawde wkurzajace.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 11:40

Moim zdaniem taką petycję trzeba by było zacząc w stylu: "Jako kibic Juventusu i użytkownik największej strony internetowej o Juventusie (www.juvepoland.com) chciałbym w imieniu całej naszej społeczności podziękowac zarządowi Polsatu Sport za możliwośc oglądania meczów naszej kochanej drużyny za pośrednictwem waszej telewizji. Chcieli byśmy jednak przy tej okazji zwrócic uwagę na kilka problemów występujących w waszych transmisjach....

Sądzę, że zwrot grzecznosciowy w tej sytuacji jest całkowicie na miejscu 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 12:02

Te listy to pic na wode, nie raz sie o tym przekonalismy. Ja bym wyslal tej zgraji nieudacznikow i pseudo komentatorow PS ta banalna ksiazeczke o Juve za 15 zl ktora wyszla w srode. Po przeczytaniu tego moze kolton nie nawijal by jak najety o calciopoli o ktorym jak sie okazlo nie ma bladego pojecia (kilkanascie nieslusznych karnych dla Juve za czasow Moggiego) Boże widzisz a nie grzmisz. Wielcy znawcy...WSTYD !!!


@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 12:36

Mi również nie podobały się komentarze Kołtonia i widze, że nie tylko ja poczułem się urażony jako kibc Juve i to nie pierwszy raz....
Moim zdaniem (mimo, ze to nierealne :wink: ) powinno się zdjąć komentarze wogóle, bo ja np. zamiast takich głupot wolałbym posłuchać przyśpiewek tifosich Juve ze stadionu i poczuć chociaz troche klimat... tak, owszem pomarzyć można...
co do maili itp. to jest sprawa indywidualna każdego urażonego kibica, bo inni poprostu nie zwracają uwagi na takie komentarze (i pewnie dobrze robią, bo po co sobie psuć nerwy czymś co nie przyniesie skutku [moim zdaniem], gdyż jak ktos wcześniej trafnie podkreślił: Kołtoń ma mocną pozycję w Polsacie i my w tym miejscu raczej mało możemy zdziałać). pozdrawiam


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 14:09

Być może Romek zobaczy to ci piszemy o nim, bo podczas wczorajszego meczu mówił o "sekcji rugby" o której mógł prawdopodobnie wyczytać na JP bądź na SJ, no chyba że czyta zagraniczne artykuły.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 15:34

marcinb1989 pisze:Być może Romek zobaczy to ci piszemy o nim, bo podczas wczorajszego meczu mówił o "sekcji rugby" o której mógł prawdopodobnie wyczytać na JP bądź na SJ, no chyba że czyta zagraniczne artykuły.
Odwiedzenie strony klubu, którego mecz się komentuje, dzień wcześniej wydaje się normalnie... Wchodzenie na forum kibiców tej drużyny dzień po meczu już mniej...


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 16:07

No to niech mecze Juve komentuje spec od ligi belgijskiej :D
No i nie wysylajcie po kilku mailów od osoby, niech to będzie 1 składny mail, mail z szacunkiem do Polsatu.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 16:37

przez komentarze wlasnie w polskich stacjach TV nie ogladam na nich meczow. wczoraj akurat ogladalem na PS mecz Juve choc moiglem na wloskiej RAI Africa.. jak macie mozliwosc to ogladnijcie sobie kiedys meczyk na francuskim Canal+. to jest poziom. swietne studio przedmeczowe, komentarz tez bdb, a nie to co w tvp albo ps.. a niby sa tacy cenieni komentatorzy ;/


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 17:12

marcinb1989 pisze:Być może Romek zobaczy to ci piszemy o nim, bo podczas wczorajszego meczu mówił o "sekcji rugby" o której mógł prawdopodobnie wyczytać na JP bądź na SJ, no chyba że czyta zagraniczne artykuły.
Nom, też to zauważyłam, już przy okazji kilku meczy Juve, że czytał prawdopodobnie JP. No cóż, pewnie wie, że tu byle niesprawdzonych wiadomości nie przeczyta.
Ja jednak cały czas uważam, że każdy powinien napisać coś od siebie, niż kopiować i wysyłać to samo, co inni. Ale powinniśmy się zebrać w sobie i naprawdę to wysłać

:ok:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 17:56

przy okazji mozecie dopisac na koncu zeby pan BORRRRREK przestal wreszcie mowic DEL PIERRRRRRRO... kto jak kto, ale dziennikarz sportowy powinien wiedziec jak sie wymawia nazwisko mistrza swiata...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 18:09

Szczerze powiedziawszy ten tekst bardzo mi się podoba.Także żałosne było chociażby to,że Kołtoń przyznał mniej więcej-"dzisiaj dla Juventusu nie podyktowano co najmniej 2 karnych co 2 sezony temu było nie do pomyślenia."Zresztą podobne,stojące na wysokim poziomie komentarze mogliśmy także usłyszeć przy okazji meczu z interem w Coppa d'Italia.Szczerze powiedziawszy nie wiem tak naprawdę,co wystarczy wiedzieć,aby stać się "specjalistą od ligi włoskiej" według Polsatu Sport..Na przykład przy okazji spotkania z ekipą z Mediolanu Kołtoń podkreślił,że Stara Dama zapłaciła za Sissoko 17 mln euro...Skomentowałbym to w inny sposób,ale sami rozumiecie...Moje zdanie jest takie,że tekst kolegi powyżej powinien zostać wysłany.Może na przykład moglibyśmy przekazać to pismo jako oficjalny tekst od Juvepoland?Czekam na wasze komentarze i oczywiście opinie"zarządu" strony.


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:06

Jesienią 2007 roku napisałem do "Piłki Nożnej" maila o tym, co działo się w Iławie w trakcie meczu Jeziorak - Groclin w Pucharze Polski. Mój list zamieściłem na jp, wysyłając do redakcji zrobiłem DW. do Naczelnego Janusza Atlasa i został on opublikowany i to w felietonie w/w Redaktora. A po tygodniu przeczytałem wywiad z J. Żyro - pseudoarbitrem z Polski (czyli P. Atlas zainteresował się sprawą).
Spróbuję stworzyć podobnego maila dzisiaj, jak mi się nie uda to jutro, efektami się z Wami podzielę.
Opiszę to co dzieje się w Italii, nie będę pisał o komentarzach Kołtonia bo nie mam Polsatu Sport i mecz oglądałem na sp.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2008, 19:24

Radeek pisze:Komentarz Kołtonia w niczym mi nie przeszkadzał. Od tego nie uciekniesz. Czasami trochę przerysowywał fakty, ale i tak jest wg mnie bardziej profesjonalny niż żenujący znawcy z Canalu+. Tam zawsze słyszę pomyłki. M.in. dowiedziałem się kiedyś, że "Legro to piłkarz bardzo młody. Zaledwie 20-21 letni"... .
Poziom wiedzy o Serie A w mediach jest marginalny. Np. w Gazecie Wyborczej w dziale sport, znajdują się tylko ludzie święcie przekonanani o wspaniałości Premiershit. A TVP? Czy ktoś z Was pamięta, kiedy ostatnim razem podali jakąś wiadomość z ligi włoskiej w sportowych programach informacyjnych? Derby Italii? nie... ważniejsza jest informacja o pucharze anglii. Przecież tam Fabiański wybronił 1 piłkę ;O. Totti kończy reprezentacyjną karierę? W sumie można by podać. Ale przecież, Beckham w tym dniu widział się z Tomem Cruzem. Podać jak wygląda sytuacja w tabeli ligi włoskiej? Nie... Puchar niemiec o wiele ważniejszy.
LM w TVP. Mecz z udziałem Włochów - Bardzo ciekawe zjawisko. Przedmeczowe studio aż przesycone nienawiścią do Italii. A co się dzieje po meczu? Najlepiej obrazuje pewna sytacja: Sporting - Roma. Jeszcze nie zdążyła się dograć muzyka z czołówki, a już jakiś śmieszny łysawy "ekspert", burknął z oburzeniem: "Włosi tylko potrafią faulować jak De Rossi, prowokować jak Materazzi. Oni niestety tak wygrywają." Z pewnością opinia o De Rossim, którego każda interwencja w spotkaniu ze Sportingiem była czysta, była wywołana jedynym meczem w którym pan "ekspert" widział Daniele, USA-Włochy. Bo po co oglądać Serie A, skoro w La Liga grajki robią 1098 nic nie przynoszących, ale jednak trików, a Premiershit jest wspaniała. Tam ciągle jest walka... Przynajmniej tak wszyscy mówią... (Dziwne, że ja zawsze trafiam na mecze w których jest więcej niedokładności niż Oręcz Ekstraklasie.)

Nie chce mi się już pisać, ale sytuacja ta faktycznie przyczynia się do odrzucania przez ludzi Serie A, na rzecz komercyjnego Premiershitu.
Te Twoje dygresje na temat Canal Plus, to chyba z własnej pupy wyciągnąłeś, bo jeśli krytykujesz ludzi najlepiej sie znających na serie A wśród polskich komentatorów, to już ewidentnie Twoj post , to zwykła paplanina. Chyba C+ raz w zyciu ogladaóeś. Nie będę sie produkował, bo nie chce mi sie obrażać takich szałaputów, jak Ty.
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2008, 19:27 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ