Wrocław, wypady na miasto ect.

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Czy ta inicjatywa to dobry pomysł ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 21:59

Drodzy Wrocławscy Juventini !
Jeśli będziecie mieli chęć przyjdzcie na Wrocławski rynek JUTRO gdzieś tak np. o 13:00, ja bede już tam się kręcił wcześniej... cały BIANCO-NERO odziany w szaliki mam zamiar zrobić troche hałasu z kumplami.
Pobluzgać na Inter nigdy nie szkodzi, zawsze można też pogadać, pośpiewać o Bianconeriich czy też poprostu powyglupiać i ponabijać z rywalów zza miedzy ;), bo po to też jesteśmy, żeby się od czasu do czasu spotkać !
Mam zamiar wziaść bezprzewodowe głośniki, mp3-ki itp. bajery, narazie bedzie prowizorka, ale takie "POCHODY" będzie można robić częściej i z lepszym pomysłem i polotem ! :-D (flagi itp.)
Cel to wpierw poobchodzenie pare razy rynku i zmotanie jak najwiekszej liczby tifosich, nastepnie można wyskoczyć na piwko :).
Bardzo mi na tym zależy, bo wiem, że w naszym ukochanym mieście jest dużo JUVENTINICH ! :D

Chętni pisać tu, na gg: 4074698 (ew jesli ktos nie ma to na priv) lub do mojego kumpla na komore: 788469659

TAKIE akcje mam zamiar robić cześciej tym bardziej ze teraz jest mase czasu wolnego... także jeśli komuś nie pasuje jutro, to będzie niedługo więcej możliwości !

PS. Chętni będą mogli pomalować sobie twarze na czarno-białe PASY ! (schiza)
a i dalem ciala bo sie machnołem przy temacie ma być oczywiście "Nerazzurri" :whistle: Przepraszam i proszę o poprawienie

----------------------------------------------------------------------------------------
PS2. Ten kto był ze mną wie, że nie było przypałów na rynku nic złego nie miałem na uwadze, interesowała mnie dobra zabawa i chęć poznania rodzimych kibiców Juve. Wyszło blado ale i tak było miło i mam nadzieje, że za drugim razem będzie lepiej !
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2007, 20:54 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 4 razy.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 22:11

Buczus_JuveFan pisze:Pobluzgać na Inter nigdy nie szkodzi, zawsze można też pogadać sobie, ew. pośpiewać.
No pewnie ze nie szkodzi :roll: ..jak sie nie potrafi nic innego zaspiewac, pokrzyczec..

Generalnie gratuluje pomyslu.


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 22:13

white_wolv pisze:
Buczus_JuveFan pisze:Pobluzgać na Inter nigdy nie szkodzi, zawsze można też pogadać sobie, ew. pośpiewać.
No pewnie ze nie szkodzi :roll: ..jak sie nie potrafi nic innego zaspiewac, pokrzyczec..

Generalnie gratuluje pomyslu.
Jesteś z Wrocławia, że tak się zapytam ? Przyśpiewki bedą bo znam wiele zloty JP daja rade więc przystopuj...


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 22:17

Ehhh szkoda że jutro jade do domu na świeta...wprawdzie nie jestem z Wrocławia ale jakbym miał czas to mógłbym dojechać z Opola, no ale jak już wspomniałem jutro wracam do siebie więc nie ma szans żebym przyjechał, ale jeśli będzie więcej takich akcji to chętnie się pojawie...

BTW pomysł dobry tylko ma sens jeśli przyjdzie więcej osób bo np. gdyby było pięć osób to by wyglądało, z całym szacunkiem, raczej śmiesznie Pzdr


Obrazek
adi130

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 231
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 22:18

hmm...na zlocie nie byłeś spokojniejszy ;p??


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 22:58

Nie uwierze dopóki nie zobacze jakieś video z tego pochodu. Dla mnie trzeba mieć kope odwagi:)


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:00

pomysł ok, ale nie róbcie siary z flagami Juventusu jak będzie mniej niż kilkadziesiąt osób.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:14

Ambitnie ambitnie.

Nie zapomnijcie o tekście przewodnim i jakze wszechstronnym: "inter jest głupi i śmierdzi"

Alla ;) :angry:


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:17

adi130 pisze:hmm...na zlocie nie byłeś spokojniejszy ;p??
to tkwiło we mnie od początku :) - a Zlot to inna brożka bo to był moj pierwszy i nikogo nie znałem
anyway... ma być kilku kumpli (5-6) osób

o ja ... wyluzujcie naprawdę :doh:
stara_dama pisze:Ambitnie ambitnie.

Nie zapomnijcie o tekście przewodnim i jakże wszechstronnym: "inter jest głupi i śmierdzi"

Alla ;) :angry:
CEL JEST JEDEN by SPOTKALI SIĘ FANI Z WROCKA ! nie odwracajcie kota ogonem... :think:


Nie wyskakujcie z obrona moralności, zasad i nie bagatelizujcie że ma być to spotkanie żeby tylko pojechać Inter.... :stop:
Najważniejsze żeby się spotkać bo wież, że we WROCŁAWiu jest mase czarno-białych serc ...
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2007, 23:29 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:29

Według mnie to troszkę ryzykowny pomysł. Takie rzeczy zostawiłbm na zloty, spotkania w pubie itp. Na codzień masz w mieście Śląsk i powinieneś się skupić na tej drużynie, bo możecie awansować do ekstraklasy. Twój pomysł jest ciekawy, ale tylko wtedy gdy zgromadzisz ok 50 - 100 osób, a to jest raczej nierealne. Pozdrawiam i gratuluję odwagi :wink:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:34

Buczus_JuveFan pisze:Nie wyskakujcie z obrona moralności, zasad i nie bagatelizujcie że ma być to spotkanie żeby tylko pojechać Inter....
i :
Buczus_JuveFan pisze: Pobluzgać na Inter nigdy nie szkodzi, zawsze można też pogadać, pośpiewać o Bianconeriich czy poprostu powyglupiać i ponabijać z rywalów zza miedzy ;),
Chyba nie czytasz co piszesz.

Tak czy owak zycze powodzenia.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 23:44

Buczus_JuveFan pisze:proszę o poprawienie
Sam to możesz zrobić. 8)

A co do pomysłu: jeśli macie się tylko spotkać i pogadać to :ok:

Jeśli biegać po mieście i krzyczeć inter farfocle to głupi.

Pozdrawiam :wink:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 01:23

Spotkanie kibiców Juve z Wrocka jak najbardziej ale po co zniżać się do poziomu interowców i wyzywać tych cieci??? To by było dobre gdybyśmy mieszkali w Italii ale we wrocku tak średnio mi mnie się widzi ten pomysł. Jeśli nie będę zajęty w tym czasie to jak najbardziej zjawię się na rynku. FORZA JUVE !!!!

P.S.

sorki za obrazę interu ale tak jakoś wyszło :):) Nie umiem się pochlebnie wyrażać o interze zresztą wiadomo dlaczego....


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 07:35

A może lepiej się spotkać najpierw na meczu? Tyle okazji było już w tym sezonie...
Inicjatywy za bardzo nie kumam... Co ma mieć na celu? To ma być jakaś łapanka czy co? "Ty! Jesteś fan Juve? To dawaj jedziesz po Interze z nami"...
Sorry, nie kumam....


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 18:00

Wyluzujcie na prawdę... dzisiaj spotkałem się w ilości 7 typa i było miło... nie rozumiem waszego pesymizmu i wrogiego nastawienia... przecież to chodzi o spotkanie fanów ! no szlak ... ze tak sie wypowiadacie :shock: :roll:

Niestety wyszło jak wyszło szybko sie ulotniliśmy i poszliśmy się napić, ale to tylko dlatego ze było za mało osób... pogadaliśmy, pośpiewaliśmy i szkoda mi teraz tyc którzy siedzieli w chacie bo ja wolałem być z nimi i się dobrze bawić. :think:

kolejny wypad będzie i z pewnością napisze.

PS. nie każdy ma kasę na Mecz Martin... nie każdy też może itp. (jakbyś zapomniał ?) a tak to spotykasz się w rodzinnym mieście i woala

Ja rozumiem, że każdy ma obsesje na temat Interu (ironia ? że więcej piszecie w tym temacie o nich niżeli o JUVE i kibicach :doh: ?) ale powinniście wspierać takie inicjatywy, bo to idzie z mojego serca które jest całe biało-czarne, a nie szukać w tym okazji do pojazdu i ARGUMENTÓW do siedzenia na chacie... jak ktoś chce to zrozumie jak ktoś nie kuma to trudno... tak zresztą widać, że nie kumaci nie są z WRO ;)


ODPOWIEDZ