WROCŁAW || wspólne wypady na mecze (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
forzajuveooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 38
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 10:34

juveluck pisze:Chłopaki z całym szacunkiem dla Was i życząc Wam jak najbardziej udanego "polowania" na piłkarzy Juventusu/reprezentacji Italii, muszę stwierdzić, że jesteście mocno oderwani od rzeczywistości. Proponuje trochę mniej emocji w tym wszystkim.
Byłeś w 2003 na lotnisku w Wawie kiedy Włosi przylatywali na mecz z Polską? Bo ja byłem i mam zdjęcia z paroma chłopakami + 4 autografy. No, ale pewnie Ty wiesz lepiej, bo masz tatuaż i jesteś drughi polska :lol:

PS
Nie walcie w una banana, tylko jezdzmy wszyscy autobusem.


daniel85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 443
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 10:58

też się wybiorę to ostatecznie jeszcze raz gdzie i o której ustawka?


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 11:14

Wiadomo , że cała drużyna nie zatrzyma się na lotnisku na pół godziny , ale foty będzie można porobić , jakieś autografy też powinno się udać . Lotnisko we Wro to raczej "kurnik" , więc jeśli nie ustawią iluś bramek i ochrony (co sparaliżowało by pracę całego portu) powinno być ok . Oczywiście zależy to też od nas - nie drzeć się , nie robić burd (zawsze przypomina mi się Warka - "o ten duży przyszedł , znów będą burdy" - jedna z kelnerek o Brendolu)


Pissu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 342
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 11:47

Filippo911 pisze: Oczywiście zależy to też od nas - nie drzeć się , nie robić burd (zawsze przypomina mi się Warka - "o ten duży przyszedł , znów będą burdy" - jedna z kelnerek o Brendolu)
Zmiażdzyłeś mnie :D Widze, że na Brendolu szybko się poznali :D

Zbiórka o 16:30 na autobusowym przystanku na ulicy Dworcowej.


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 12:45

Filippo911 pisze:Wiadomo , że cała drużyna nie zatrzyma się na lotnisku na pół godziny , ale foty będzie można porobić , jakieś autografy też powinno się udać . Lotnisko we Wro to raczej "kurnik" , więc jeśli nie ustawią iluś bramek i ochrony (co sparaliżowało by pracę całego portu) powinno być ok . Oczywiście zależy to też od nas - nie drzeć się , nie robić burd (zawsze przypomina mi się Warka - "o ten duży przyszedł , znów będą burdy" - jedna z kelnerek o Brendolu)
W Warce odwaliliśmy tyle przebojów, że nie dziwię się faktem, że byliśmy rozpoznawalni. Zresztą wszędzie, gdzie oglądaliśmy mecze jakieś bardziej lub mniej przyjemne dla nas i dla innych wałki były. Mam nadzieję, że Juventini wywiozą pozytywne wspomnienia.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 12:59

forzajuveooo pisze:No, ale pewnie Ty wiesz lepiej, bo masz tatuaż i jesteś drughi polska :lol:
Za to Ty jesteś supermegahiperkumaty, życzę miłego oglądania meczu reprezentacji PZPNu, może złapiesz rzuconą przez Polanskiego koszulkę z logotypem. Prawdziwi patrioci będą w ten dzień w Warszawie na Marszu Niepodległości.
daniel85 pisze:też się wybiorę to ostatecznie jeszcze raz gdzie i o której ustawka?
Z makaronami się ustawiacie? Po ilu? :lol:


Prośba do wszystkich - OCHŁOŃCIE!


forzajuveooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 38
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 13:22

Sapo_Juve&Legia pisze:
forzajuveooo pisze:No, ale pewnie Ty wiesz lepiej, bo masz tatuaż i jesteś drughi polska :lol:
Za to Ty jesteś supermegahiperkumaty, życzę miłego oglądania meczu reprezentacji PZPNu, może złapiesz rzuconą przez Polanskiego koszulkę z logotypem. Prawdziwi patrioci będą w ten dzień w Warszawie na Marszu Niepodległości.
Prośba do wszystkich - OCHŁOŃCIE!
No widzisz, taki chciałeś być prawilniak, ale ci nie wyszło. Tak się składa, że na Marszu Niepodległości będę, a na mecz z Włochami nie idę. No, chyba, że o czymś nie wiem. :think:

PS
Spotkajmy się na przystanku Renoma, ja nie z Wrocka, wiec szukać Was po mieście mi sie nie widzi, ale wiem, gdzie jest ten przystanek, bo wsiadałem tam kiedys w autobus na lotnisko.


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 13:24

forzajuveooo pisze: PS
Spotkajmy się na przystanku Renoma, ja nie z Wrocka, wiec szukać Was po mieście mi sie nie widzi, ale wiem, gdzie jest ten przystanek, bo wsiadałem tam kiedys w autobus na lotnisko.
Kto chce, niech wsiada pod Renomą, jeśli łatwiej. 4 min później jest tam.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 13:32

Sapo_Juve&Legia pisze: Prośba do wszystkich - OCHŁOŃCIE!
A ty nie bierz na serio wszystkiego co tu jest napisane.

Btw. Obecność ma marszu niepodległości jest jakimś wyznacznikiem patrotyzmu/prawdziwego patrioty? Rozumiem uczczenie święta narodowego, ale patriotą to się jest na codzień, a nie raz do roku.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 14:29

Push3k pisze:
Sapo_Juve&Legia pisze: Prośba do wszystkich - OCHŁOŃCIE!
A ty nie bierz na serio wszystkiego co tu jest napisane.

Btw. Obecność ma marszu niepodległości jest jakimś wyznacznikiem patrotyzmu/prawdziwego patrioty? Rozumiem uczczenie święta narodowego, ale patriotą to się jest na codzień, a nie raz do roku.

Pushek jest taki niepozorny, a taki zabójczy w swoich ripostach. :C


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 18:02

forzajuveooo pisze:
juveluck pisze:Chłopaki z całym szacunkiem dla Was i życząc Wam jak najbardziej udanego "polowania" na piłkarzy Juventusu/reprezentacji Italii, muszę stwierdzić, że jesteście mocno oderwani od rzeczywistości. Proponuje trochę mniej emocji w tym wszystkim.
Byłeś w 2003 na lotnisku w Wawie kiedy Włosi przylatywali na mecz z Polską? Bo ja byłem i mam zdjęcia z paroma chłopakami + 4 autografy. No, ale pewnie Ty wiesz lepiej, bo masz tatuaż i jesteś drughi polska :lol:

PS
Nie walcie w una banana, tylko jezdzmy wszyscy autobusem.
W ogóle nie wiesz o co mi chodziło, ale patrząc na poziom twoich wypowiedzi nie ma się co dziwić. Życzę jutro powodzenia na lotnisku i trochę pomyślunku.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 19:02

Drogi Pushku, oczywiście, że nie przymuszam nikogo na uczestnictwo w Marszu i nie uważam, że jest to jedyny wyznacznik patriotyzmu, gdyż tak jak powiedziałeś patriotami powinniśmy być na codzień. Jednego tylko nie rozumiem: jak można zamiast uczczenia święta narodowego wybrać mecz reprezentacji odrzutów z innych reprezentacji (Polanski który w meczu Polska - Niemcy kibicowałby Niemcom, Matuszczyk który nie wie jakie święto jest 11 listopada itd) i nabijanie kabzy leśnym dziadkom z PZPN. Powinniśmy jako wszyscy polscy kibice którym zależy(?) na dobru polskiej piłki zjednoczyć się i bojkotować te festyny. Osobiście mam nadzieję (a raczej jestem tego pewien), że na Euro Polacy pokażą przyjezdnym jaką wielką jakością są polscy kibice i nie dojdzie do sytuacji, że np. Polak z Niemcem wymienia się na szalik czy flagę (takie rzeczy miały miejsce w Gdańsku). To tylko moje osobiste zdanie, nie każdemu musi się ono podobać, jednak jest to forum, które służy do wymiany poglądów. Pozdrawiam, bez napinki :)


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 19:06

Sapo_Juve&Legia pisze:jak można zamiast uczczenia święta narodowego wybrać mecz reprezentacji odrzutów z innych reprezentacji (...) i nabijanie kabzy leśnym dziadkom z PZPN.
Nie wiem, ja na mecz nie idę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 19:39

Ja tam nie chce oglądać takich gości na MN, więc niepotrzebnie ich zapraszasz Sapo.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 19:44

Dionizos pisze:Ja tam nie chce oglądać takich gości na MN, więc niepotrzebnie ich zapraszasz Sapo.
We Wrocku też ma być jakiś marsz niepodległości (nop chyba coś robi), a nawet jakby ktoś pojechał do Warszawy to raczej ich w tych tłumie nie ujrzysz.

Edit: A w ogóle to co to za podejście? Potępiasz kilku ludzi, bo się wybierają na lotnisko zobaczyć piłkarzy SA, a przy odrobinie szczęścia zarobić autografy?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ