WROCŁAW || wspólne wypady na mecze (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2008, 23:27

Było spoko :) Ja razem z kumplami siedzieliśmy przy barze, bo musieliśmy nerwy ukoić dobrym chłodnym browarkiem :) Ale na nastepne mecze też się pisze ;) W miare możliwości o czywiscie xD


#FinoAllaFine
#WeAreOne
greenjack85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2007
Posty: 105
Rejestracja: 03 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 15:56

Takiej atmosfery nie przezylem nigdy na meczu Juve. Byłem w szoku, gdy zobaczylem taka liczbe naszych. Doping byl niesamowity, interisci siedzieli cicho, tylko raz sie odezwali w 72 minucie. Bylo swietnie, poza wynikiem. Jesli chodzi o kibica MAN UTD to zadyma wisiała w powietrzu, ale on byl jeden wiec, nie bylo sensu nawet z nim rozmawiac. Mam nadzieje, ze na mecze z wielkimi klubami i nie tylko, bedziemy sie spotykac w takich duzych grupach. Pierwsza okazja bedzie na zlocie Juve - 13 grudnia, gramy z Milanem. Będzie się dzialo. Dzieki, ze przyszliscie.


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 18:29

MasterJuve pisze:ale był za Interem bo wkurzył go Greger.
Przeważnie zakały tego świata ciągnie do siebie - ZSRR z III Rzeszy też miały pewien pakt :P.
MasterJuve pisze:dzięki stary za koszulkę!
Nie ma za co! Juventini muszą sobie pomagać!
Łokietek pisze:Ten kibic ManU to zwykły prowokator,który nie potrafi uszanować barw swojego i innych klubów... Jego kolega,kibic Chelsea,to była dopiero porażka...
Ponoć szacunek to jego główny motyw działań :P. Ale wiadomo CR podobno wiąże się z tolerancją :P
Cobra pisze:Ale na nastepne mecze też się pisze
miodek pisze:Więcej takich wypadów
I odpowiedział już greenjack85:
Mam nadzieje, ze na mecze z wielkimi klubami i nie tylko, bedziemy sie spotykac w takich duzych grupach. Pierwsza okazja bedzie na zlocie Juve - 13 grudnia, gramy z Milanem. Będzie się dzialo. Dzieki, ze przyszliscie.


Obrazek
Łokietek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2008
Posty: 27
Rejestracja: 09 września 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2008, 23:00

Umawiamy się na mecz z Milanem ?


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 10:51

Takei pytanie panowie- co z tym zlocikiem?!?!?!
Zerkam na stronke bianconeri.pl ale tam jakieś zabiegi, i nic sie nie dowiedziałem... Jest ten zlot wkońcu czy nie??? Miałbyć jakiś meczyk z kibicami Interu, picie, w niedziele meczyk z Milanem, i co - nic nie wiadomo, a to już ten weekend.
Prosze o jakieś konkrety.
pozdrawiam


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
greenjack85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2007
Posty: 105
Rejestracja: 03 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 17:34

Wszystko jest aktualne na ten weekend-zlot odbedzie sie. Ci co byli na meczu z interem w warce to wiedzą o tym, a tych co nie było to podaje informacje:ZLOT FANÓW JUVENTUSU - WROCŁAW 12-14.12.2008.
Plan nieokreślony :-D Tak na serio. To w piatek juz zamierzamy sie bawic,miejsce podamy wkrotce.W sobote jak bedzie pogoda to mamy mecz z interistami i nie tylko.Wieczorem powtorka z piatku :-D A w niedziele główny punkt zlotu o 20.30 JUVE-milan w Warce będziemy ogladac.
Wiec zbierajcie sie wszyscy, wygospodarujcie sobie czas na te 3 dni, oszczedzajcie wątroby w tygodniu :-D
Szczegoly bede z Gregerem podawal jak bedziemy wszystko dokladnie wiedziec.
Czekam na deklaracje chetnych.
Pozdro. FORZA JUVE !!!


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 19:01

Czy mówicie o Warka Strong Club SC, Adres: Wrocław, ul. Ks. Skargi 18a ?
Edit : z chęcią zagram przeciwko fanom Interu ;D jeśli jest jeszcze miejsce to dajcie znać.


greenjack85

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2007
Posty: 105
Rejestracja: 03 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 19:41

Chodzi o piwiarnię Warka na ul. Włodkowica 5 za Heliosem.
Tak możesz grać spokojnie, zbieramy skład na mecz.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 23:34

Nom to spoko:P
Co do meczu- "jak będzie pogoda" czyli mamy grać na dworze??? Ale luz nie jest to aż tak straszne:P
Nie wiem czy wygospodaruje aż tyle czasu, ale napewno będe .
Oczywiście też chciałbym zagrać- pozycja środkowy pomocnik:P


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 23:42

piątkowy wieczór to dobry pomysł , trzeba sie jakoś "zintegrować" ;P
Na AC też sie wybieram , zabrakło mnie na interze więc drugiego klasyku nie mogę przegapić
do zobaczenia
F.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 10:43

Dzięki za adresik, jeszcze na 100 nie wiem czy będę na meczu , ale żeby zagrać to czekam na sygnał kiedy i gdzie. Normalnie gram jako pomocnik/napastnik ( czyli jak wszyscy tutaj :D ).
ps. grać będziemy na trawie/asfalcie?


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 12:23

A więc z tego co na razie wiem mogłoby to wszystko wyglądać tak:

PIĄTEK
- na razie bez większych planów, ale jakaś "pierwsza integracja" mogłaby się odbyć ;)

SOBOTA
- około 13-14 gierka. Nie dam rady skołować raczej Interistów, bo zresztą sami widzieliście, czy te anemiczne ludziki na meczu w Warce dałyby radę zebrać wspólną pakę na mecz przeciwko Zebrom ;). Wyjście z sytuacji jest takie, że zagramy JuveWroc kontra Bianconeri.PL, a jak będzie wielu ludzi do gry to i jakiś miniturniej się skołuje :).

- po gierce około 17 można zacząć jakąś solidniejszą integrację (%%%). W 2-3 godzinki zapewne bardzo dobrze się całe towarzystwo zasymiluje, a potem można by gdzieś wybić na Derby d'Europa, bo mecz to nie lada... A po meczu jak zwykle dalej bal ;).

NIEDZIELA
- Proponowałbym bardzo podobne rozwiązania organizacyjne jak w sobotę, z tym, że dużo lepszy meczy mają nam puścić o 20.30 8)

A co do samego lokalu drodzy Juventini to myślę, że w niedzielę złym miejscem na mecza nie byłaby "13". Jest dużo większa od Warki i też jest tam świetny klimat (kto był na Real - Juve) ten zdaje sobie z tego sprawę. Kwestia do przedyskutowania na forum i mam nadzieję "twarzą w twarz" w czasie najbliższych kilku dni!

Pozdrowienia i jak macie jakieś głębsze pytania to piszcie na moje GG!
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2008, 14:37 przez Greger, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 12:37

Ja mam niestety zajecia na uczelni i ne dam rady wpasc ani w piatek ani w sobote, bo w niedziele mam kolokwium :/ Ale na meczyk z Milanem przyjde, tak wiec dogadajcie sie czy 13 czy WARKA :)


#FinoAllaFine
#WeAreOne
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 15:32

Ja odpadam z grania z własnej głupoty, zapomniałem o tym,że w sobotę w Hali Stulecia gra Illusion i Acid Drinkers i kumpel kupił nam bilety już sporo czasu temu. Ale będę się starał być na meczu z Milanem.


miodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2005
Posty: 51
Rejestracja: 30 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 18:21

Mecz z Milanem jest w niedziele ...


ODPOWIEDZ