TORUŃ || wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 22:04

Jako że czas już najwyzszy, drodzy mili, jak wybieramy sie do Gdanska?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 22:57

Ardjan pisze:Jako że czas już najwyzszy, drodzy mili, jak wybieramy sie do Gdanska?
http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24724
Tutaj jest odpowiedni temat. Zapraszam do dyskusji, jutro więcej szczegółów.
Nie uwierzycie, ile osób jedzie z Torunia, ale na tyle, że ogarniam busa. Większego ;)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
TRN serfer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2012
Posty: 61
Rejestracja: 02 października 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 11:59

Zostały 3 dni, zbieramy się na Superpuchar?


God

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 300
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2015, 18:10

Zbieramy, jest rezka.

14:00 jak cos, wbijaaaac!!!


Feel my pain, feel my sorrow, you will never survive it.
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 10:21

Przybędę :P


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
TRN serfer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2012
Posty: 61
Rejestracja: 02 października 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2015, 12:44

1. kolejka Serie A - 2015-08-23 (niedziela) - Godzina 18:00

Obrazek Juventus vs. Obrazek Udinese

W związku z faktem, iż do dnia dzisiejszego ani nc+ ani cyfrowy polsat nie mają (i nie będą miały) praw na transmisję ligi włoskiej, ani nie dogadały się z Eleven Sports na dodanie ich kanałów do swojej oferty, jedyną możliwością jest oglądanie meczu przez internet, na szczęście nie na streamie, a na stronie www.elevensports.pl.

Mając to na uwadze, wydaje mi się, że bez sensu jest spotykać się w LSC, więc proponuję zmianę lokalizacji na nasze (Sophie i moje) mieszkanie, które znajduje się na ul. Warneńczyka (niedaleko Starówki, blisko przystanku Przy Kaszowniku), dokładny adres podam jak się zdecydujecie ;) Mam TV 42", internet 16mb/sek, oglądałem już też transmisję jakiegoś meczu OL na tym całym elevensports.pl i śmigało bardzo ładnie. Są pewne plusy takiej sytuacji, a mianowicie piwo po 2-3zł! :D

Tak więc otwieram listę (do 8 osób nie będzie problemu z miejscem, jeżeli będzie więcej chętnych to coś się wymyśli):
1. Sophie
2. Serfer
3. Brutalo
4. Kruczenzo (jak zdąży)
5. Ewelina
6. Mateusz
7.
8.
9.
10.

(REZERWACJA ANULOWANA - ale jeżeli ktoś chce przyjść to nie ma problemu)
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2015, 11:50 przez TRN serfer, łącznie zmieniany 3 razy.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 22:31

Ja mam w sobote impreze rodzinna, jakbym wrocil do Torunia do 18 to chetnie wpadne, ale szanse sa bardzo nikłe, coś jak Isco do Juventusu :D


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 00:05

Dziękuje/my za zaproszenie. Z dużą dozą prawdopodobieństwa skorzystam, aczkolwiek jak już wspomniałem mam w niedzielę trochę obowiązków. Liczę, że uda się wszystko powiązać w czasoprzestrzeni :prochno:

:flagajuve: :flagajuve: :flagajuve:

:czytaj:

O kurna, ile tu jest fajnych emotków :cooler: :tancze:

....

:facepalm:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 00:37

Brutalo pisze: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve:

:czytaj:

O kurna, ile tu jest fajnych emotków :cooler: :tancze:

....

:facepalm:
To nie sa przypadkiem emotki z Gadu Gadu xddd?

:flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve: :flagajuve:


baczman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 14
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 11:38

Dzięki za zaproszenie. My - Mateusz i Ewelina będziemy :D


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 14:47

LSC zrezygnowała ze Sky? Jak nie to nie widzę innego racjonalnego powodu nad zmianą, bo chyba raz na tydzień można zaszaleć wyjsc z domu i napić piwa za 5zl. Bez urazu ale w domu to można oglądać co najwyżej CI, ale nie inauguracje. Tradycji niech stanie sie zadość i godnie wejdzmy w ten sezon.

P.S. God pracuje nad rezerwacja, co niedługo oficjalnie znajdzie sie w jego ogłoszeniu parafialnym.


God

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 300
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 17:13

Rezerwacja jest od czwartku a ja od wczoraj rozkminiam ocb tu na forum.

Idea fajna o ile by bylo z 5-6 osob chetnych w tym gospodarze... z tego co wiem do listy trza by dopisac 5-6 person ;)

tak btw nie ladnie wprowadzac ludzi w bledne przekonanie, iz nie obejrza ligowego meczu w LSC, jest i kalcio di rigore aka sky calcio i rzulty karton nema gola(arena sport hk) czy nawet eleven sport z neta z lapka...


Feel my pain, feel my sorrow, you will never survive it.
TRN serfer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2012
Posty: 61
Rejestracja: 02 października 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 20:49

Nikomu nie bronię iść do LSC ;) po prostu w związku z wejściem na "antenę" Eleven Sports pomyśleliśmy z Kingą, że możemy zorganizować oglądanie meczu w dobrej jakości i z klimatem u nas i nie uważam, żeby to było niegodne wejście w sezon :)

Także jeżeli chcecie Panowie to oczywiście zapraszam do nas, z wami będzie wtedy pewnie z 7-8 osób, a jeżeli nie to cóż, każdy ma wolną wolę, my już się zadeklarowaliśmy wobec co niektórych, więc obejrzymy mecz na Eleven.


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 21:09

:facepalm:

Robi się mało śmiesznie. Od kiedy mecze Juventino Toruń i okolice ogląda w grupach? Sopcast i streamy były wcześniej a jakoś jak tylko udało się wyrwać trochę czasu to każdy lgnął do LSC. SKY nadal tam mają, dzban piwa też i my też. Sorry, ale w domu to ja mogę obejrzeć mecz jak nie będę wstanie wyrwać się na mecz, piwo za 2-3 zł wypić w tygodniu. Dzień meczu to święto a piwo za 5zł biletem na mecz. Naszą świątynią było spotkanie w pubie i niech tak zostanie. :dance:


God

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 300
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 22:35

Nikomu nie bronisz isc do LSC ale wprowadzasz w blad, ze tam nie da sie obejrzec, nawet do tego sie nie odniosles (no bo i po co)

Nie mowie, ze zaproszenie to nie fajny gest, ale no offence, nie macie tam warunkow, procz tych osob co masz na liscie jeszcze Couec prawdopodobnie z Ilona, Rafal, o sobie nie wspomne i o ile zrozumialem na fb Juve Torun Krzysiu (pewnie nie sam ;) )

Troche niedoceniles frekwencji, no i pomyliles kolejnosc, trzeba bylo wpierw wysondowac ilu chetnych sie znajdzie potem ewentualnie zaprosic..

Wez czlowieku zejdz na ziemie, nie manipuluj faktami zeby dzielic grupe i generalnie... nie idz ta droga.. srry jeszcze wczesniej chcialem delikatniej ale brniesz w to dalej...


Feel my pain, feel my sorrow, you will never survive it.
ODPOWIEDZ