KATOWICE I OKOLICE || Wspólne oglądanie meczów

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2007, 10:07

Maggie Del Piero pisze:Siewierku ty jeszcze nachytosz;p
Lang doczekać sie niy umia :P
Maggie Del Piero pisze:Mam nadzieje że będziesz na szpilu. Kurcze już się ciesze;)
Wiem, że złamię Ci serce i zabiorę wszystkie powody do radości, ale mnie nie będzie, Katowice (i okolice) śmierdzą :D :smile: :wink:


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2007, 12:52

ja się zjawię, bez opóźnienia.
Katowice (i okolice) śmierdzą
gdyby nie napis pod Twoim nickiem to bym napisał coś :whistle: :whistle: :whistle: :prochno: :P :P :P :P


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2007, 13:50

to teraz popatrz na avatar i... moze zmienisz zdanie...


nie wiem czy wpadne, z czesem troche bym sie gonil, ale moze dam rade.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 12:01

tanhayi pisze:
Katowice (i okolice) śmierdzą
gdyby nie napis pod Twoim nickiem to bym napisał coś :whistle: :whistle: :whistle: :prochno: :P :P :P :P
A mów, mów, jestem człowiekiem otwartym na wszelaką krytykę :prochno:

Kouba - nie podjudzaj pospólstwa do buntu bo się to może odbić na Twojej premii 8)


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 21:11

Dzisjesza frekwencja nie wygladala zle, ale w porownaniu z tym ile osob bylo chetnych do gry to dzisiejsza ilosc osob jest bardzo mala! Niektorzy dojezdzaja z roznych odleglych e.xpo (tak btw zrobcie w koncu porzadek z nickami, podpisami itd bo reczywiscie troche zamieszalyscie :prochno: ), a niektorym sie nie chce ruszyc, chociaz wcale nie maja daleko. Albo wszyscy sobie rezerwujemy czas i umawiamy sie na wspolne ogladanie, albo mamy to gdzies i kazdy oglada u siebie jesli mu tak lepiej. Zreszta dzis w City Pubie mielismy dobry przyklad w jakiej liczbie i atmosferze powinnismy przychodzic ogladac mecze naszej druzyny.


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 22:57

Radek_88 pisze:Zreszta dzis w City Pubie mielismy dobry przyklad w jakiej liczbie i atmosferze powinnismy przychodzic ogladac mecze naszej druzyny.
Dokładnie ;) Dostaliśmy dzisiaj lekcje kibicowania od kibiców MAnchesteru 8). Mam nadzieję, że i u nas tak kiedyś będzie. Na forum z samych Katowic są 123 osoby, że nie wspomnę o ludziach z Sosnowca, Chorzowa, Będzina i innych pobliskich miast ( i wsi :prochno: ) No ale cóż, są ludzie, którzy mają do pokonania 70km i są w stanie przyjechać, a są i tacy którzy mają kilka minut autobusem, tramwajem lub butami a nie chce im się ruszyć :/ Ale wiadomo, nikt tu przecież nie będzie nikogo do niczego zmuszał. W każdym razie dziękuję za dzisiejsze spotkanie :D i nadzieje,że na następnych meczach będzie nas więcej.

Pozdrawiam

P.S to pisałam ja, pinturicchia :prochno: :smile:
Ostatnio zmieniony 23 września 2007, 23:30 przez pinturicchia, łącznie zmieniany 1 raz.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 23:27

Miło było wpaśc do Was do ex.po w odwiedzinki, mam nadzieje, że jeszcze kiedyś mnie będziecie chcieli :)
Radek_88 pisze:Niektorzy dojezdzaja z roznych odleglych e.xpo (tak btw zrobcie w koncu porzadek z nickami, podpisami itd bo reczywiscie troche zamieszalyscie :prochno: )
Nauczyłeś się mojego słówka! :D Bajer!
Juventinha pisze: Dokładnie ;) Dostaliśmy dzisiaj lekcje kibicowania od kibiców MAnchesteru 8). Mam nadzieję, że i u nas tak kiedyś będzie. Na forum z samych Katowic są 123 osoby, że nie wspomnę o ludziach z Sosnowca, Chorzowa, Będzina i innych pobliskich miast ( i wsi :prochno: ) No ale cóż, są ludzie, którzy mają do pokonania 70km i są w stanie przyjechać, a są i tacy którzy mają kilka minut autobusem, tramwajem lub butami a nie chce im się ruszyć :/ Ale wiadomo, nikt tu przecież nie będzie nikogo do niczego zmuszał. W każdym razie dziękuję za dzisiejsze spotkanie :D i nadzieje,że na następnych meczach będzie nas więcej.


Dziwnie jest cytować jakby sama siebie :lol:
Ale cóż Pinturicchia, znaczy Juventinha ma całkowitą rację. Też mam nadzieję, że kiedyś w każdym miejscu z kibicami Juve będzie duuużooo ludzi, którzy przychodzą tam nie tylko dla samego meczu, ale też dlatego że się po prostu lubią :)
A dla ManU rispekt, byli naprawdę the best ! :D

Z poważaniem, Juventinha (tak, żeby Wam się nie pomyliło :P)


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 23:42

pinturicchia pisze:Z poważaniem, Juventinha (tak, żeby Wam się nie pomyliło :P)
Wydaje mi sie, ze jakbyscie skonczyly swirowac z tymi calymi zamianami to bylby prostszy sposob zeby sie nikomu nic nie pomylilo :-D


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 07:16

No fakt, było ich dużo, bardzo podobał mi się gościu z pięknym powitaniem: ja pier****. Tu zacytuje słowa bom'a, gdy gadaliśmy ilu czerwonych przyszło:
Liczy się jakość, nie ilość
Czysta prawda.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 09:22

Kurde, aż mi głupio. Ale serio czasem nagrzejesz sie na coś i tyle z tego że wyskoczy Ci coś niespodziewanego i koniec leżysz. Kurka ale powiedzcie przynajmiej czy obciepaliście coś po przestrzelonym karnym Del Piero;( mnie by już chyba ochrona wynosiła;)
PS. Jeszcze raz bardzo przepraszam :cry:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 09:33

Kurcze, a ja myślałam, że Cię w końcu poznam :D Bo wiesz, ktoś kiedyś zrobił Ci niezłą reklamę 8)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 09:56

pinturicchia pisze:Kurcze, a ja myślałam, że Cię w końcu poznam :D Bo wiesz, ktoś kiedyś zrobił Ci niezłą reklamę 8)
A zdradzisz kto i w jakim temacie?? Kurka wodna jestem chodzącą legendą.. buuuuuu będę straszyć... :twisted:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 09:57

Maggie Del Piero pisze:
pinturicchia pisze:Kurcze, a ja myślałam, że Cię w końcu poznam :D Bo wiesz, ktoś kiedyś zrobił Ci niezłą reklamę 8)
A zdradzisz kto i w jakim temacie?? Kurka wodna jestem chodzącą legendą.. buuuuuu będę straszyć... :twisted:

To miało być pozytywnie :D
Siostry Italie to były, akcja działa się pewnie gdzieś w Poznaniu :wink:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 10:11

pinturicchia pisze:
Maggie Del Piero pisze:
pinturicchia pisze:Kurcze, a ja myślałam, że Cię w końcu poznam :D Bo wiesz, ktoś kiedyś zrobił Ci niezłą reklamę 8)
A zdradzisz kto i w jakim temacie?? Kurka wodna jestem chodzącą legendą.. buuuuuu będę straszyć... :twisted:

To miało być pozytywnie :D
Siostry Italie to były, akcja działa się pewnie gdzieś w Poznaniu :wink:
Ja one też są rypne;) hehe no na spotkaniu założycielskim ;) No ja też mam nadzieję, że następne kibicowanie beze mnie się nie obędzie. Ale już nic nie obiecuje :stop: :snooty:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2007, 10:29

Maggie Del Piero pisze: Ja one też są rypne;) hehe no na spotkaniu założycielskim ;) No ja też mam nadzieję, że następne kibicowanie beze mnie się nie obędzie. Ale już nic nie obiecuje :stop: :snooty:
Kurcze, szkoda, bo ja na derby to chyba gdzieś indziej zapodam ;)


A tak w ogóle, wracajac do MU, to czy to byli ci sami, z którymi graliście mecz?:P Bo po długim czasie, przy pomocy Pinturicchii, załapałam motyw, mało tego potem mi sie przypomniało, że chyba tam widziałam kolegę "gramy dla przyjemności" :P


Zablokowany