Nasz wyjazd na mecz do Turynu

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 16:19

nie jestem członkiem JuvePolandClub ale ostatnio byla mozliwosc wyjazdu na mecze organizowane przez JPC dla osób z poza Clubu (bylo to oczywiscie drozsze niz dla członków :D (bez skojarzen)) wiec mam nadzieje ze teraz jak beda wyjazdy nadal bedzie taka mozliwosc

pracuje w wakacje aby zarobic kaske na spełnienie swojego marzenia czyli wyjazd na mecz Juve do Turynu - mam nadzieje ze moje marzenie uda sie spełnic.

znamy juz terminarz tegorocznych rozgrywek SerieA

z kim gra Juve i kiedy mozna sprawdzić pod tym linkiem:

http://juvepoland.com/news.php?id=8447

mysle ze jak juz jechac to warto zobaczyc mecz z rywalem z najwyzszej półki i wybralem mecze w najblizszym czasie (czyli jeszcze w tym roku) na które wg mnie wiekszosc a napewno ja chciałbym pojechac:

8. Juventus - Genoa (21.10.2007)

11. Juventus - Inter (04.11.2007)

13. Juventus - Palermo (25.11.2007)

ewentualnie na poczatku 2008 bo taki mecz to tez coś:

23. Juventus - Roma (17.02.2008)

jesli ktos z JPC moze sie wypowiedziec na temat szans takiego wyjazdu na mecz to bardzo o to prosze

was kibiców chyba nie musze zachecac do brania udzialu w dyskusji we tym temacie bo mysle ze niektorzy z was tez byliby zainteresowani takim wyjazdem ktory bylby spelnieniem marzen kazdego z nas

Juve wróciło juz do Serie A teraz wróci do elity i chcialbym abysmy my jako kibice tez mogli wspomoc ich naszym dopingiem :-D


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 16:38

ja bylbym za... tylko pewnie na wlasna reke, bo z UK :/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 17:34

Tutaj masz link do takiego samego tematu tyle, że w chyba bardziej odpowiednim miejscu:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=16196


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 18:06

jesli juz jechac w tym roku to tylko(wedle mojego uznania) na Inter i derby Turynu!


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 19:15

Wiatrak pisze:Tutaj masz link do takiego samego tematu tyle, że w chyba bardziej odpowiednim miejscu:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=16196
Teoretycznie tak, jednak w praktyce dostęp do tej części forum mają tylko i wyłącznie członkowie JPC, dlatego wszyscy kibice niezrzeszeni w FC od tego typu dyskusji mają pokój "kibice".
marcuscs pisze:ja bylbym za... tylko pewnie na wlasna reke, bo z UK :/
Zawsze możesz wbić do Polski i stąd zabrać się z JPC na mecz, nocleg zawsze można zorganizować bez większych problemów, lub na miejscu spotkać się z JPC, ale chyba taniej i wygodniej byłoby Ci jednak wybrać się bezpośrednio z UK do Włoch.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 11:09

Wiatrak pisze:Tutaj masz link do takiego samego tematu tyle, że w chyba bardziej odpowiednim miejscu:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=16196
no jest taki temat ale jak juz wspomniał Siewier nie wszyscy maja dostep do tego pokoju i m.in. ja nie moge tam pisac wiec dla fanów z poza Clubu jest ten temat.

jak zauwazylem w tamtym temacie duzo ludzi opowiada sie za wyjazdem na inter w listopadzie i to by mi odpowiadalo bo wtedy jeszcze do matury kawal czasu i to mi w niczym nie przeszkodzi.

widze tez ze chcielibyscie jechac na jakis mecz wyjazdowy ale ja wolałbym Turyn z tego wzgledu ze bedzie tam wiecej fanow Juve lepszy doping lepiej zdobyc bilety jak bedziemy gospodarzami i chcialbym zobaczyc stadion Juve i wogole chcialbym Turyn


Obrazek
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 12:44

CzarnyZkultury pisze:jesli juz jechac w tym roku to tylko(wedle mojego uznania) na Inter i derby Turynu!
dokładnie tak :D na Inter to powinnismy jechać jak najwiekszą ekpia aby zobaczyc klęske interu :D


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
zet_em

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 13:14

Ja tak samo jak tabo89 pracuje we wakacje glownie po to, zebym mogl sie wybrac z Clubem na mecz, bo gdy byla mozliwosc to nie mialem funduszy... musialem sie uczyc (tak sie mowi :P) do matury, a teraz wpadnie cos sianka to jesli Club ponownie by umowliwil wyjazd wszystkim to jade! Nie ma juz wiekszego znaczenia gdzie, chce zobaczyc swoj ukochany zespol na zywo, chociaz wiadomo... sa mecze ktore zobaczylbym chetniej od innych


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 13:50

TomiQ pisze:
CzarnyZkultury pisze:jesli juz jechac w tym roku to tylko(wedle mojego uznania) na Inter i derby Turynu!
dokładnie tak :D na Inter to powinnismy jechać jak najwiekszą ekpia aby zobaczyc klęske interu :D
No i dostać wpier.... od kibiców. Tam na pewno będzie wielka bójka już wam dzisiaj to mówię.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 14:01

jak boisz du** to nikt ci nie kaze jechac. to jest twoj wybor. ja wole ogladac mecz z dawka 'grozy' :smile: niz jakis przcietny ligowy, ot zwykly sobie.

tylko Derby Italii i Turynu mnie interesuja!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 14:10

A zapisaliscie sie juz do JuvePoland Club?? 8)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 18:04

Bodmer pisze:
TomiQ pisze:
CzarnyZkultury pisze:jesli juz jechac w tym roku to tylko(wedle mojego uznania) na Inter i derby Turynu!
dokładnie tak :D na Inter to powinnismy jechać jak najwiekszą ekpia aby zobaczyc klęske interu :D
No i dostać wpier.... od kibiców. Tam na pewno będzie wielka bójka już wam dzisiaj to mówię.
ale jak pojedziemy na Inter do Turynu to Bianconerich bedzie wiecej wiec nie ma sie czego bać
Dionizos pisze:A zapisaliscie sie juz do JuvePoland Club??
ostatnio była tez mozliwosc wyjazdu dla ludzi z poza JPC wiec mam nadzieje ze i tym razem bedzie


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 18:15

Szansa, że osoby które nie są w JuvePoland Club pojadą w nowym sezonie na mecz praktycznie nie istnieje.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 18:23

juveluck pisze:Szansa, że osoby które nie są w JuvePoland Club pojadą w nowym sezonie na mecz praktycznie nie istnieje.
Ha ha. Więc nic innego nam nie pozostaje. Zapisy do klubu potrwają jeszcze do 31 sierpnia...


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 19:09

ja byłbym za tym żeby pojechać na inter u nas, bo to jest najbardziej oczekiwany mecz następnego sezonu

tabo89 pisze:
Dionizos pisze:A zapisaliscie sie juz do JuvePoland Club??
ostatnio była tez mozliwosc wyjazdu dla ludzi z poza JPC wiec mam nadzieje ze i tym razem bedzie
a co to za problem wypełnić formularz i zapisać się do JPC? :shock:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ