Mecz Kibiców-Wrocław okolice

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Do dobry pomysł??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 19:10

Niedawno mój brat(fan barcelony więc go gnębie :D chociaż jest starszy :D ) pojechał na mecz organizowany przez strone Barcy Kibice Barcy vs. Kibice Realu(1:0 było) i mam takie pytanie kto by chciał wziąść udział w meczu kibice Juve kontra np. Milanu??Polegało by to na tym ze gdy zbierzemy paczke (11 zawodników conajmniej) z okolic Wrocka to wysyłamy zapytanie na forum ze strony Milanu czy by w takim meczu sobie nie zagrali, i jak oni zbiorą ekipe to se ustalamy miejsce,date,godzine i gramy!!!Kto by się pisał??


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 20:23

Osobiście uważam, że to bardzo fajny pomysł, tylko z jednym "ale". Nielepiej poczekać z tym na koniec wakacji? Teraz duzo osób niema i lepiej poczekać na zorganizowanie czegoś takiego. Ale uważam, że to naprawdę fajny pomysł :-D


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 20:46

Wiem, że chłopaki mają drużynę tylko ona działa CHYBA w Poznaniu. Fajny pomysł swoją drogą. Lekko też nie rozumiem ankiety:
do dobry pomysł?
popraw na to...
nie wiem tylko czy tak się da.... :prochno:


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:33

Można by i zagrać. Ale może lepiej byłoby zacząć od małego boiska i jakiś wstępny sparing wewnętrzny rozegrać żeby wybrać optymalny skład. Myślę, że lepiej w trakcie wakacji bo później zaczyna się rok szkolny i akademicki i może być trudniej.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 22:37

Nom panowie pomysł świetny...niestety mieszkam w Kłodzku i nie wiem jak to będzie z dojazdem do Wrocka :/


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2007, 08:22

Jak już mówiłem termin jeszcze do ustalenia.To prawda że lepiej sobie zagrać na mniejszym boisku ale najpierw chciał bym zobaczyć ile osób by się na coś takiego pisało żeby w miare wcześniej powiadomić inny fanclub i żeby się też jakoś przygotowali :D

PS:Tej ankiety chyba się nie da poprawić :(


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
lopez44

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2007
Posty: 6
Rejestracja: 14 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 14:47

Ja bym się pisał na takie mecze :D Tylko, że zamiast milanu wolałbym rozwalić inter !!


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 15:35

Bolec łatwiej Ci będzie zorganizować mecz z kibicami Barcy moim zdaniem, skoro masz tam takie wtyki :) taka mała sugestia. Pozdro.


Capo di tutti capi
Piorko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 16:32

siemka jestem z rocznika 94... od paru lat jestem kibicem Juve i chcialbym zagrac w jakims sparingu kibicow;] w czerwcu tego roku razem z kolegami zdobylem mistrzostwo DolnegoSlaska szkol podstawowych... 2 lata gralem w Parasolu teraz bede gral w Slasku Wrocław :)


WADMIN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 81
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 16:38

J tez bardzo chętnie zagram w tym meczu ;] Pozdrawiam


Na zawsze wierny biało-czarnym barwom!!! JUVENTUS Per Sempre!!!


"Hej, hej, życie to bajka, gdy wiatr szumi na wantach."
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 20:26

Ja się na to piszę ! Uwielbiam takie inicjatywy mam nadzieje, że to wypali jak Liga Mistrzów z Grantem, móc spotkać się z fanami naszej ukochanej drużyny, a do tego jeszcze pograć sobie w gałę w miłej atmosferze to dla mnie zaszczyt i jeszcze większa przyjemność ! :D

PISZĘ się na to od zaraz możecie mnie wpisać na listę jako obrońca :), najlepiej prawy. :lol: Liczę na Browaksa, Wadmina, Wojt-s'a i spółkę ! :wink:

Salute ! wasze zdrowie ! :D


ODPOWIEDZ