Lapo Elkann vs Triade

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kogo popierasz?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 20:31

Jak pokazuja Lapo podczas transmisji meczow to od razu mi rece opadaja. Ubrany na macho-geya (co akurat we wloszech moze nie jest czyms nadzwyczajnym), obok zawsze dwoch wyluzowanych kumpli ktorzy sa zupelnie niezainteresowani meczem (jak juz cos to raczej mysla o naszym przystojniaczku). Lapo z kolei tez czasem sprawia wrazenie jakby nie wiedzial ktorzy to nasi.

Triada popelniala bledy ale Elkann im nie dorasta do piet i pewnie jeszcze dlugo nie bedzie (o ile kiedys).


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 21:33

Jestem w ogromnym szoku tak dużym poparciem dla Elkanna. Na prawdę widzicie w nim przyszłość Juve? A może nie macie zielonego pojęcia co to jest transseksualizm i heroina?

W mojej pamięci na zawsze pozostaną lata pod wodzą Triady. To były najpiękniejsze chwile i nawet jeśli popełnili błąd nie można zapomnieć tego okresu. Nie da się ...


Obrazek
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 21:50

Rafek i kEiL są próbką osób które oddają głos na LAPO Elkana Przypominam L A P O !!

Jeden z nich czyta prasę kobiecą i się nią sugeruje, drugi zaś bezgranicznie wierzy i ufa przedstawicielą Bayernu M.

Są to osoby ograniczone umysłowo albo kibice interu bądź Milanu podszywający się pod Juventinich. (...co swoją droga na jedno wychodzi)


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 21:59

kEiL pisze:Ja zagłosowałem na Elkanna. Kiedyś w jakiejś damskiej gazecie przeczytałem o nim artykuł i przekonał mnie do siebie.

Post Medi strasznie tendencyjny i z góry nakierowujący na jedną wskazaną odpowiedź.

Ludzie, macie własne głowy, więc kierujcie się nimi a nie tym co ktoś inny powiedział.

Nie mam zamiaru wchodzić w żadne dyskusje, więc z mojej strony koniec tematu.
OK, czyli mam rozumieć , że Ty zagłosowałeś na Elkanna tylko po to żeby mi zrobić na przekór?
Bo skoro mój post jest "tendencyjny i z góry nakierujący na jedną wskazaną odpowiedź" to tak to by właśnie wyglądało.

Zróbmy małą analizę mojego postu i zobaczmy czy masz rację:

wypowiedz Germaniego:

"Jesteśmy blisko Lapo i popieramy to co powiedział na łamach New York Times w zeszłą sobotę , odrzucając tym samym ostatnie 12 lat Triady (Giraduo-Moggi-Bettega). Dla nas Lapo Elkann jest przyszłością Juventusu."

Uzasadnienie mojej ankiety:

Lapo Elkann - dla tych którzy go popierają i widzą w nim przyszłość Juventusu, oraz tych , którzy popierają słowa capo ultra' Fabio Germaniego.

Triade - dla tych, którzy nie wyrzucą w błoto 12 lat sukcesów Triady i którzy uważają , że Elkann musi jeszcze dużo popracować nad sobą zanim będzie wart takiego klubu jak Juventus*.

* ostatnie zdanie odnosi sie do wydarzenia, którego przebieg doskonale wszyscy znamy.

Możesz mi wskazać gdzie tu są jakieś przekłamania?

aaa...przepraszam, napisałeś , że nie będziesz sie wdawał w żadne dyskusje, na ogół ktoś kto nie ma ochoty na dyskusje jej nie zaczyna, tudzież ją przedwcześnie kończy gdy brakuje mu argumentów.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:08

juveluck pisze:Co do Drughi, to oni też są jacy niepoważni, najpierw po wybuchu Calciopioli rozwieszają na stadionie jakieś durne transparenty z napisem "Triady się nie tyka" co również nie podobało się wielu naszym kibicą, a teraz to. Stają się żałośni...
Durne transparenty, ktorych tresc miales przez jakis miesiac w opisie na gg :roll: . Transparent ten byl zreszta sponsorowany przez Triade. Drughi po prostu widza kto teraz bedzie placil, kochaja wiec Lapo.
W calym tym temacie denerwuje mnie, ze uznaliscie sukcesy sportowe za kadencji Triady, za ich wylaczna zasluge. Jezeli uznamy te sukcesy za zasluge Moggiego, to w prosty sposob prowadzi to do jego przekretow, mozna wiec zaryzykowac stwierdzenie, ze nie zdobylismy przez te lata niczego uczciwie,a jest to oczywista nieprawda. Te 12 lat to gra naszych pilkarzy, a nie Moggiego. Jezeli wiec ktos jest przeciw Moggiemu, nie skresla calego dorobku Juve. Byloby to troche niepowazne.
A Lapo? A Lapo to bekart, tak jak i jego brat John. Dwa kundle, ktorych matka na zlosc swojemu ojcu (Giovanniego Agnelliemu) dawala na lewo i prawo. Co z tego moglo wyrosnac? Pederasta i ćpun...


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:21

Dionizos pisze: W calym tym temacie denerwuje mnie, ze uznaliscie sukcesy sportowe za kadencji Triady, za ich wylaczna zasluge. Jezeli uznamy te sukcesy za zasluge Moggiego, to w prosty sposob prowadzi to do jego przekretow, mozna wiec zaryzykowac stwierdzenie, ze nie zdobylismy przez te lata niczego uczciwie,a jest to oczywista nieprawda. Te 12 lat to gra naszych pilkarzy, a nie Moggiego. Jezeli wiec ktos jest przeciw Moggiemu, nie skresla calego dorobku Juve. Byloby to troche niepowazne.
...
To nie dokońca tak, w tym temacie nikt nie kwestionuje brawury piłkarzy , trenerów i całego staffu Juve ani nie twierdzi, że sukcesy są tylko i wyłącznie zasługą Moggiego.
My sie tylko ustosunkowaliśmy do wypowiedzi Germaniego.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:29

Triade - dla tych, którzy nie wyrzucą w błoto 12 lat sukcesów Triady i którzy uważają , że Elkann musi jeszcze dużo popracować nad sobą zanim będzie wart takiego klubu jak Juventus.
Z tego fragmentu wynika, ze kto nie popiera Triady "wyrzuca w bloto 12 lat sukcesow". Ja nie popieram Triady, a sukcesy sa dla mnie wazne.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:34

Dionizos pisze:
Triade - dla tych, którzy nie wyrzucą w błoto 12 lat sukcesów Triady i którzy uważają , że Elkann musi jeszcze dużo popracować nad sobą zanim będzie wart takiego klubu jak Juventus.
Z tego fragmentu wynika, ze kto nie popiera Triady "wyrzuca w bloto 12 lat sukcesow". Ja nie popieram Triady, a sukcesy sa dla mnie wazne.
A to już nie moja wina, że mamy takiego durnego przedstawiciela ultrasów Juve w Curva Scirea :shock:
To są jego słowa a nie moje i stąd ta cała afera.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:40

Chodzi mi o to, ze tak sformulowalas ankiete i uzasadnienie jej elementow, ze ten kto nie popiera Triady, odrzuca 12 lat historii Juventusu.

Edit:
O tym czy Juvepoland weźmie udział w inicjatywie zadecydujecie Wy, dlatego też przygotowałam małą ankietę z prośbą abyście głosowali
Nie chce sie z nikim klocic, ale o stanowisku JuvePoland dobrze zeby zadecydowalo scisle kierownictwo (mnie w nim niestety nie ma :D), a nie ankieta na forum, ktorego wiekszosc uzytkownikow nie ma pojecia o co chodzi. Wiem oczywiscie, ze JuvePoland to nazwa strony, nie fanklubu, ale nie mam sie pozniej nikomu na Curva Scirea tlumaczyc roznicy, bo kilku internetowym kibicom zachcialo sie byc najmadrzejszymi.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2007, 22:45 przez Dionizos, łącznie zmieniany 1 raz.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 22:42

Medi, nikt Ci nie zarzuca przekłamań, lecz odrobinę subiektywności czy stronniczości.
Zgadzam się z Dionizosem, że odrzucenie Triady nie jest jednoznaczne z odrzuceniem sukcesów, które były za jej panowaniem. Nie można tego w żaden sposób ściśle łączyć więc umieszczenie
dla tych, którzy nie wyrzucą w błoto 12 lat sukcesów Triady
jest trochę nie fair.
Zwłaszcza, że dyskusja (ankieta) tyczy się wypowiedzi Lapo i późniejszych komentarzy.
Jestem wdzięczny Triadzie za wszystko, co zrobili dla sukcesów Juve i było legalne. Nie uważam Lapo za odpowiedniego człowieka by być swoistym wizerunkiem Juve (a nikt nie zaprzeczy, że jest z nami kojarzony, wystarczy spojrzeć na tatuaż tak chętnie pokazywany w mediach) i nie miałbym nic przeciwko temu, by ten człowiek zniknął sobie w USA,


Dirty mind
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 23:00

Venomik pisze:Medi, nikt Ci nie zarzuca przekłamań, lecz odrobinę subiektywności czy stronniczości.
Zgadzam się z Dionizosem, że odrzucenie Triady nie jest jednoznaczne z odrzuceniem sukcesów, które były za jej panowaniem. Nie można tego w żaden sposób ściśle łączyć
Jak nie można????
A kto stworzył Juventus, który wygrywał przez 12 lat? Swięty Mikołaj? Kto prowadził księgi i wydawał kasę w taki sposób, że Juve pomimo tego, że nie miał stałych wpływów od Agnellich kończył każdy sezon na plusie? Sierotka Marysia czy Czerwony Kapturek?
Widzieliście kiedyś żeby Moggi sprzedawał najlepszych piłkarzy bezpośrednim rywalom?
Prawda jest taka, że gdyby w tej chwili była Triade (w Serie B), Inter Ibrę i Vieira mógłby oglądać tylko w telewizji (prawdopodobnie w lidze hiszpańskiej lub angielskiej).

Wybaczcie koledzy ale nie sądzę żeby setki włoskich kibiców (mówie o tych , którzy sie wypowiedzieli na forach), źle zinterpretowali słowa Germaniego.


mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 23:21

Kiedy Lapo ćpał i robił kolejne przekręty Triada pracowała na sukcesy Juventusu... Obmyslali politykę transferową oraz dobrze rządzili klubem...

wg. mnie nie jest mozliwe zeby Lapo był "dobrą" przyszłością Juve...
Jest nieodpowiedzialny i w głowie mu raczej imprezowanie, a nie myslenie o piłce... pewnie to co widzi w Juve to tylko zysk...


Obrazek
Rafek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 71
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 23:28

Medi pisze: Prawda jest taka, że gdyby w tej chwili była Triade (w Serie B), Inter Ibrę i Vieira mógłby oglądać tylko w telewizji (prawdopodobnie w lidze hiszpańskiej lub angielskiej).
Zgodzę się z Tobą, pewnie pamiętacie newsa o Secco, który przyznał się, że popełnił błąd z Mutu , a uzasadnił to tym, że został rzucony na głęboką wodę, drużyna się waliła, musiał coś robić. Ale z drugiej strony żaden nasz gracz nie gra w drużynie naszych przeciwników w obecnym sezonie.

A co do Elkanna i reszty, mówiłem, że trzeba dać mu czas. Triada działała przez 12 lat, wiec nie ma porównania.

A postawa niektórych forumowiczów, którzy jak tylko widzą kogoś kto myśli racjonalnie, czyli uważa, żę degradacja i strata dwóch tytułów mistrza Włoch jest winą Moggiego, i od razu jest atakowny przez porównanie do ukrytych kibiców Milanu i Interu jest po prostu śmieszne.
Jeśli do kogos nie przemawiają takie rzeczy, niech sprawdzi ile mieliśmy zarobić na umowi z Tamiolem, a ile zarobimy na umowie z New Hollandem.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 23:36

Medi pisze:A kto stworzył Juventus, który wygrywał przez 12 lat? Swięty Mikołaj? Kto prowadził księgi i wydawał kasę w taki sposób, że Juve pomimo tego, że nie miał stałych wpływów od Agnellich kończył każdy sezon na plusie? Sierotka Marysia czy Czerwony Kapturek?
Ten Juventus tworzyli jego pilkarze i Marcello Lippi. To, ze odpowiednio zajeto sie finansami, to rzecz wazna, ale nie najwazniejsza. Chyba, ze przyjmiemy, ze Juve wygrywalo nie tylko na boisku, wtedy wiec tym bardziej powinnismy odrzucic Triade.
Widzieliście kiedyś żeby Moggi sprzedawał najlepszych piłkarzy bezpośrednim rywalom?
Prawda jest taka, że gdyby w tej chwili była Triade (w Serie B), Inter Ibrę i Vieira mógłby oglądać tylko w telewizji (prawdopodobnie w lidze hiszpańskiej lub angielskiej).
Dzieki niemu gramy teraz w SerieB, a to komu kogo by Moggi sprzedal pozostanie tajemnica 8) .
Wybaczcie koledzy ale nie sądzę żeby setki włoskich kibiców (mówie o tych , którzy sie wypowiedzieli na forach), źle zinterpretowali słowa Germaniego.
A czy ktokolwiek podwaza prawidlowosc interpretacji tych slow??? Nach chodzi tylko o to, ze przyjelas w ankiecie nieprawidzy schemat, jakoby sytuacje wokol Juventusu mozna by podzielic na dwie czesci. Albo kochamy Lapo, albo Moggiego. Ja mam w glebokim powazaniu, i jednego, i drugiego, ale w ankiecie, ktora ma byc glosem JuvePoland :angry: (miejmy nadzieje nie bedzie) nie mam mozliwosci zaprezentowania swojego stanowiska.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2007, 23:38

Rafek pisze: A postawa niektórych forumowiczów, którzy jak tylko widzą kogoś kto myśli racjonalnie, czyli uważa, żę degradacja i strata dwóch tytułów mistrza Włoch jest winą Moggiego, i od razu jest atakowny przez porównanie do ukrytych kibiców Milanu i Interu jest po prostu śmieszne.
Jeśli do kogos nie przemawiają takie rzeczy, niech sprawdzi ile mieliśmy zarobić na umowi z Tamiolem, a ile zarobimy na umowie z New Hollandem.

W życiu to nie pieniądze są najważniejsze.

To, że śniegu tej zimy mało to też wina Moggiego ??


ODPOWIEDZ