VLEPKI - II tura -UWAGA- PRZECZYTAJ ZANIM OTWORZYSZ PACZKE!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2007, 16:45

Projekty prawie ostateczne:

Obrazek
(przepraszam za nieregulaminowe zdjęcie, ale chciałem żeby wszyscy widzieli, jak bedzie kartka to trudno)

Tak prezentują się gotowe już vlepki:

Obrazek

Lista zamawiających (Każdy kto wpłacił będzie zaznaczony na niebiesko, na pierwszej stronie tematu):

1. Asia:)
2. Klono5
3. alex62
4. Lukasz_Juve
5. Seiru
6. Seiru

7. k0sa
8. Asta#8
9. Cyba
10. Michał'fcj
11. Marianb
12. piotrek147
13. Radek_88
14. Radek_88

15. white_wolv / -Lucas-
16. juverm
17. Erazm

18. juventina92
19. cerb / Tigmar
20. LBaLin
__________________

21. Radek_88
22. _STAN_
23. juveluck
24. juveluck

25. KOPEĆ
26. rechem/Wiatrak
27. JUVEadamo
28. Jarutis
29. Jarutis

30. Szwarou
31. VOOLCAN
32. Vieira
33. juverm
34. kędzier
35. Psipaf
36. Davids8
37. pinturicchia
38. mJaUcViEej
39. ForzaJuve_Adam
40. Myzarel


Pozdrawiam i czekam na wpłaty.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2007, 17:20 przez juverm, łącznie zmieniany 40 razy.


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2007, 20:55

Balak pisze:Ja był bym zainteresowany kalendarzem ale nie 300 sztuk =P Tylko jedną... można kupować po jednym...??
Jakim kalendarzem? :roll: jeśli chodzi o vlepki to tak jak napisał wyżej juverm trzeba wziąć conajmniej 200 sztuk, no chyba, że sie okaże, że jest dużo chetnych i duzo projektów to może jakoś zmniejszymy minimalną liczbę. Jak na razie aktualne informacje znajdują się w pierwszym poście i do nich sie stosujemy :wink:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 08:19

Ja byłbym chętny do zakupu,a w najbliższej przyszłośći (może piątek?) postaram się zrobić projekt jakiejś. :wink:


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 08:57

Jak czytam ten temat to po prostu sie zastanawiam czy wpisujacy sie tu ludzie potrafia czytac ze zrozumieniem :?:
Juverm prosi narazie o projekty vlepek , nic nie ma o robieniu kalendarzy (pod koniec lutego kalendarz dopiero projektowac :prochno: - no chyba ze ma byc na 2008 ) , orientacyjny cennik jest podany na stronie przyszlego producenta , chec zakupu nalezy zglaszac po wyborze juz projektow...

A tak na temat:
Jak wyglada sytuacja z vlepkami (projektami) Paweliniego? Tak sie sklada ze bylem jedna z osob ktora je otrzymala i uwazam ze sa bardzo dobre....


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 10:18

Panowie, chyba wyraźnie pisze, że swoją chęć na vlepki będziecie wyrażać dopiero po zakończeniu, przysyłania projektów. Więc proszę moderatorów o usuwanie niepotrzebnych wpisów typu: "Jak projekt będzie fajny dopiszcie mnie do listy".

@LBaLin: Narazie planujemy inne projekty.


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 11:30

Jesli jest ktos kto bawi sie photoshopem to prosze o jakis kontakt. Mam kilka pomyslow na projekty tyle, ze w zyciu nie mialem nic wspolnego z programem typu photoshop :D Wiec ja sie lepiej za to nie zabieram, a jesli ktos bylby chetny pomoc (a wierze, ze tak bedzie :D ) to bede bardzo wdzieczny :wink:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 13:54

Najpierw projekty - pozniej zgloszenia. Nie robmy smietnika z tematu.

Co do projektow to czy zamierzacie wykorzystac ktores z poprzednich ? Bo niektore calkiem niezle wyszly.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 14:10

LBaLin pisze:Jak wyglada sytuacja z vlepkami (projektami) Paweliniego? Tak sie sklada ze bylem jedna z osob ktora je otrzymala i uwazam ze sa bardzo dobre....
Pawelini napisał, że dostał już vlepki z drukarni, ale chce uzyskać reklamację i ludzie mają się do niego jeszcze nie zgłaszać. A następnego dnia napisał, że już vlepki się skończyły - sprzedał, a niektóre wysłał za darmo. Udało mi się jednak dostać te vlepki, jednak znajdują się na brzegach czarne paski i trochę to psuje efekt.

Jeszcze dziś jak znajdę chwile to postaram się podrzucić jakies projekty. Było by dobrze, jakby jakaś osoba, który zna się na photoshopie również zrobiłaby jakieś projekty. A jak ktoś nie może zrobić projektu to niech napisze na forum lub do kogoś kto potrafi to zrobić na PW co taka vlepa miałaby przedstawiać, możliwe, że ktoś wpadnie na coś naprawdę dobrego.

No ludzie, rzucajcie jakieś projekty! :wink:

Tak jak mówiłem, dodaje mój projekt, jednak podkreślam, że nie jestem jakimś świetnym grafikiem.

Projekt...
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2007, 19:32 przez Szymek, łącznie zmieniany 2 razy.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 14:51

white_wolv pisze:\Co do projektow to czy zamierzacie wykorzystac ktores z poprzednich ? Bo niektore calkiem niezle wyszly.
Jeśli nowe projekty nie będą zadowalajace, z pewnością porozmawiam z pawelinim na ten temat.

Projekt nr.1

Obrazek


Obrazek
pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 15:44

Witam. Cieszę się, że ktoś robi vlepy. Bardzo sprzyjam temu pomysłowi, więc chętnie dorzucę swoje 3 grosze: Osoba (być może osoby) która zamówi najwięcej vlepek proponowanych w tym wątku wyślę za darmo troche tych "moich" :) O dokładnej ilości jeszcze wspomne.

Co do wykorzystaniu moich projektów. Myślę, że vlepki które ja robiłem można nazwać edycją. Vlepy z tego tematu to kolejna edycja. Po co powtarzać te same projekty? Myślę, że kibiców Juve stać na to, żeby zrobić fajne projekty :) Swoje projekty chętnie udostępnie do np. 5-tej edycji :)

Co do reklamacji "moich" vlep. Po tym jak już większość vlep wysłałem, drukarnia zgodziła się na reklamacje vlep "foraz bianco-nera" i wysłała mi 1000 vlep "forza bianconera" (bez myślnika). Tak więc nakład 1-szej edycji wynosił nie 5, a 6 tys.

Ja niestety nie kupie vlep :( bardzo bym chciał, ale niestety kiepsko z kasą, a po drugie jeszcze mam troche swoich. Chętnie natomiast bym się wymienił jakoś po równo. Co ty na to juverm?


ja chcę na mecz ;)
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 16:30

Szymek pisze:A jak ktoś nie może zrobić projektu to niech napisze na forum lub do kogoś kto potrafi to zrobić na PW co taka vlepa miałaby przedstawiać, możliwe, że ktoś wpadnie na coś naprawdę dobrego.
Wlasnie to napisalem wyzej :-D Wiec jeszcze raz: Jesli ktos moglby przerzucic moje pomysly na projekty vlepek to prosze o jakis kontakt :wink: :D

Jesli nie to sie za to sam zabiore w paint'cie :rotfl:


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 19:06

projekt pierwszy juverma całkiem spoko, tylko troche niedokładnie pasuje napis do treści obrazka.

jeśli dobrze widze, to jest Punisher na obrazku.
Napis nie pasuje - Punisher sie nie mścił, Punisher karał.

więc albo zmieńta z "zemsta" na "kara", albo zmieńta postać.
coby vlepa juventusu była perfekto :)

pozdro.


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 19:19

KOPEĆ pisze:projekt pierwszy juverma całkiem spoko, tylko troche niedokładnie pasuje napis do treści obrazka.

jeśli dobrze widze, to jest Punisher na obrazku.
Napis nie pasuje - Punisher sie nie mścił, Punisher karał.

więc albo zmieńta z "zemsta" na "kara", albo zmieńta postać.
coby vlepa juventusu była perfekto :)

pozdro.
Akurat w tematach komiksów jestem dość dobrze obeznany, więc z całą pewnością moge powiedzieć, że Punisher mścił się za zamordowanie swojej rodziny :wink:

Bardzo podoba mi się pomysł, ale wydaje mi się, że herb jest troszke za duży. Myślę że wyglądało by lepiej gdybyś go troszke zmniejszył.


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 19:48

że Punisher mścił się za zamordowanie swojej rodziny


"this is not a vengeance, it's a punishment"

nasłynniejszy chyba cytat punishera. będę trzyma się swojej wersji :)


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2007, 20:06

Nie kojarze tego cytatu z komiksu, wystąpił zdaje sie w filmie, którego nie oglądałem :wink: Castle karze przestępców dlatego, że zabili mu rodzine. A więc robi to z zemsty :)


ODPOWIEDZ