Gra ktoś z was w jakimś klubie ??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 08:08



Obrazek
fruwak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 26 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 08:38

Witam,witam.Jeśli Wy wszyscy gracie lub graliście to już mnie nie lubicie,bowiem od 8 lat jestem sędzią piłkarskim - obecnie sędziuje w okoliocach Poznania.Jako główny mam uprawnienia i sędziuję V ligę (okręgówka),a jako asystent jeżdżę na IV ligę.Pozdrowionka.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 12:23

uuu nieźle nieźle :D nie powiem, w tym sezonie sędziowie zawalili mojej drużynie conajmniej 3 mecze :?

Co do mnie to gram gdzieś z 8 lat, Jagiellonia, Hetman, Włókniarz, urodziłem się w nieszczęsnym roczniku 90' i moje losy potoczyły się tak, nie inaczej, że futbol zostanie chyba tylko moim hobby, jakbym został w tym pierwszym klubie mógłbym o czymś marzyć, no ale narazie gram i będę grał

Lewa noga\lewa pomoc 8)


Obrazek
luBek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2007
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 13:02

Gram w drużynie LKS Jordan Jordanów , gram na pozycji skrzydlowego obrońcy . Najwiekszym Sukcesem do tej pory jaki osiagnalem z druzyna to zdobycie wiecemistrzostwa Podchala w ubieglym sezonie i awans do Małopolskiej ligi Juniorów ... gdzie gramy z druzynami takimi jak Wisła Kraków. Cracovia Kraków, Sandecja Nowy Sacz itp... nie idzie nam zbyt dobrze .... w tym sezonie ... wiec od przyszlego sezonu bedziemy musieli znowu walczyc o wejscie do Ligi MAlopolskiej .


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 13:14

Judzio pisze:uuu nieźle nieźle :D nie powiem, w tym sezonie sędziowie zawalili mojej drużynie conajmniej 3 mecze :?

Co do mnie to gram gdzieś z 8 lat, Jagiellonia, Hetman, Włókniarz, urodziłem się w nieszczęsnym roczniku 90' i moje losy potoczyły się tak, nie inaczej, że futbol zostanie chyba tylko moim hobby, jakbym został w tym pierwszym klubie mógłbym o czymś marzyć, no ale narazie gram i będę grał

Lewa noga\lewa pomoc 8)
zapomniałeś napisac, że grasz w białostockiej drużynie Juventusu :prochno: :smile:

wymiatasz chłopie i życze Ci, żeby to nie była tylko pasja, chociaz... tak byłoby chyba najzdrowiej ;)


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 18:50

Nick pisze:Kulisa to napewno on :D no jak dwóch synów to napewno on. jeden z nich (chorzów) bedzie grał ze mna w klubie ;] a co do tego trenera to grał w seniorach i trenował trampkarzy, teraz trenuje juniorów sokoła i gra w seniiorach orzesza (tam gdzie grzeje ławe) pozdr
Zgadza się, Kulisa 8) To i pewnie junior Kulisa w trampkarzach Sokołu ?? (jeśli macie takowych)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 19:59

Ja gram we Włókniarzu Zgierz obecnie jako bardziej rezerwowy bo wg trenera nie pasuje do taktyki :/.Obecnie gram jako Pomocnik albo skrzydłowy albo srodkowy nie przeszkadza mi gdzie gram na pomocy ;P a gralem tez kiedyz z 3 lata w MKP Zgierz ale zmienilem klub na Włokniarz Zgierz od 1,5 roku gram w nim i jak narazie ciesze sie ze tam jestem ;)

Pozdro


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 19:59

ten trampkarz akurat szkoli sie w szkółce chorzowskiej albo w stadioniku ;] ale pewny nie jestem wiem tylko że dobry jest, ale pokonac mnie nie ma łatwo nawet ten starszy z braci nie mówiąc o ojcu napastniku :D
Sokół aleee aaa ooo!! 8)


Forza la Juve !
fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 17:04

Sory za odkopanie tematu, ale nudziłem się. Poza tym pograłbym sobie w piłkę z innymi fanami Juve i dupa:P
Ja gram w B-klasie w drużynie Orkanu Konarzewa. Za 2 lata(chyba) będziemy obchodzić 50 lecie klubu, które połączy się z moją 18-stką:D
Pozycja:Bramkarz


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 17:06

Ja gram w juniorach w Polonia Przemyśl


Obrazek
Mister_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2007
Posty: 24
Rejestracja: 24 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 18:13

Ja gram w juniorach mlodyszych w lidze Podhalańskiej w klubie LKS Szaflary na pozycji środkowego lub bocznego pomocnika.


Czy jest dobrze czy jest źle za Juve oddam życie swe!!!
Maselko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 81
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 18:51

Ja gram w Stali Szczecin, Wojewodzka Liga Juniorow Starszych.
Pozycja - glownie bok obrony lewy/prawy, ewentualnie skrzydlowy :P

Sukcesow bylo nawet sporo, lecz najwiekszy to moim zdaniem 1/4 Mistrzostw Polski Juniorow Starszych, w tym sezonie. Po przegranym dwumeczu z Amica Wronki, dwa razy 3:1. Lecz wstydu nie ma, bo Amica wygrala cale mistrzostwa ;)
A jednak miejsce 5-8 w Polsce idzie w swiat :)
Teraz zaczynam wchodzic jako tako do seniorow, obecnie IV liga, dopiero zaczynam sie ogrywac w seniorskiej pilce i sie zobaczy czy zostane w seniorach czy wroce do juniorow, bo jeszcze rok moge pograc w LWJS.
Powodzenia wszystkim zawodnikom w nowym sezonie zycze. :)


Szczecin pozdrawia... ;)
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 19:08

Ja gram w Juniorach Młodszych drużyny Czarni Nakło :lol:
Seniorzy grają w lidze okręgowej, ich największym sukcesem kiedyś była gra w trzeciej lidze.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 20:25

Pajo1906 pisze:Ja gram w juniorach w Polonia Przemyśl
moze w nastepnym sezonie do was dolacze, tzn. do druzyny seniorskiej. ostatnio gralem w mini turnieju z Rogowskim hehe.


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 20:43

Ja grałem w trampkarzach w tym sezonie w LKS Zniczu Jankwice w rundzie wiosennej na 7 meczy strzeliłem 3 gole jako lewy pomocnik a jestem prawonożny :) Znicz aktualnie występuje w Klasie A 6 ligi.


FORZA GRANDE JUVE
ODPOWIEDZ