Gra ktoś z was w jakimś klubie ??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:44

dobra srednia bramek :smile:
ja jestem obronca i jak narazie nie jest zle, bo gram pierwszy sezon. iudalo mi sie wbic do pierwszej jedenastki. szkoda tylko ze zadnej bramki nie zapchalem, kartek tez jeszcze nie widzialem osobiscie :dance:


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:47

CzarnyZkultury pisze:dobra srednia bramek :smile:
ja jestem obronca i jak narazie nie jest zle, bo gram pierwszy sezon. iudalo mi sie wbic do pierwszej jedenastki. szkoda tylko ze zadnej bramki nie zapchalem, kartek tez jeszcze nie widzialem osobiscie :dance:
Bo obrona to najlepsza pozycja :D nie ma to jak radosc z zabranej pilki lub rozbitej akcji przeciwnika hehe ;]


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:50

Ja kibicuje LKS Niegoszowianka Niegoszowice. Graja w B klasie. wlaczymy o A klase :D .Ja jak na razie trenuje w juniorach niegoszowianki


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Quake

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 12 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 19:52

A w mojej miejscowości drużyna rusza od jesieni czyli na jesień będe grał w B klasie :smile:


Forza Juve
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:13

kropek pisze:
CzarnyZkultury pisze:dobra srednia bramek :smile:
ja jestem obronca i jak narazie nie jest zle, bo gram pierwszy sezon. iudalo mi sie wbic do pierwszej jedenastki. szkoda tylko ze zadnej bramki nie zapchalem, kartek tez jeszcze nie widzialem osobiscie :dance:
Bo obrona to najlepsza pozycja :D nie ma to jak radosc z zabranej pilki lub rozbitej akcji przeciwnika hehe ;]
ale pupa zbita jak cie taki napadzior wyprzedzi :-D
na obronie sie najlepiej czuje, zreszta tam tez mnie kierownik ekipy widzi. tylko wkurza mnie to ze najmlodszy zawsze jestem na boisku :roll:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:16

Właśnie jestem po meczu mojej drużyny - Amatora Rudziniec ze Zrywem Radionia. Goście przyjechali w bardzo osłabionym składzie i przegrali z nami 0:1. Nie ma się jednak czym chwalić. Skuteczność woła o pomstwę do nieba.

Sam gram z reguły na lewej pomocy, choć jestem prawonożny. Lubię schodzić z piłką do środka. Czasami, gdy sytuacja tego wymaga mogę grać na bocznej obronie lub na volstoperze.


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:19

Klub - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Pozycja - Bramkarz
Liga - 1 Liga Małopolska


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:24

CzarnyZkultury pisze:
kropek pisze:
CzarnyZkultury pisze:dobra srednia bramek :smile:
ja jestem obronca i jak narazie nie jest zle, bo gram pierwszy sezon. iudalo mi sie wbic do pierwszej jedenastki. szkoda tylko ze zadnej bramki nie zapchalem, kartek tez jeszcze nie widzialem osobiscie :dance:
Bo obrona to najlepsza pozycja :D nie ma to jak radosc z zabranej pilki lub rozbitej akcji przeciwnika hehe ;]
ale pupa zbita jak cie taki napadzior wyprzedzi :-D
na obronie sie najlepiej czuje, zreszta tam tez mnie kierownik ekipy widzi. tylko wkurza mnie to ze najmlodszy zawsze jestem na boisku :roll:
Hehehe jak wyprzedzi to "jade na tylku" ;D no wlasnie dlatego lubie ta pozycje, bo trzeba dac z siebie wszystko :] napastnik jak nie strzeli to sie nic nie dzieje :P a jak obronca cos "zmontuje" to juz nie jest za dobrze:D


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:26

ja bronie w mojej wiosce, mianowicie MKS Sokół Orzesze ;]
fakt narzie pilnuje bramki juniorów, czyli VI ligi juniorów..
jak narazie mamy najmniej straconych goli i ;] i walczymy o awans do okręgówki, co do seniorki no to siedze na ławie bo mamy wiecznego bramkarza, i go nie wygryzł by nawet Gigi, ale bronie dla przyjemnosci. i jesli jakims cudem ktos zauwazy cos we mnie bede sie rozwijał ;]
narazie przyszedł do nas trener który kiedys grał w 2 druzynie Wisły Kraków ;] moze kiedys :PP
pozdr


Forza la Juve !
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:30

Ja kibicuje BUG-owi Wyszków gra on w 6 lidze czyli w okregowce a warto podkreslic ze kibicow to my mamy i to niezlych :wink: sami zobaczcie www.bugwyszkow.pivo.pl


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:46

Nick pisze:narazie przyszedł do nas trener który kiedys grał w 2 druzynie Wisły Kraków ;] moze kiedys :PP
pozdr
Nie trenował on wcześniej w AKSie Mikołów ??


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 20:51

grał w AKS-ie ;] nawet strzelił kilka bramek.. teraz gra u nas czyli w sokole ;] a co? chceice go kupic? za dobry jest my go nie oddamy :D


Forza la Juve !
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:10

Nick pisze:grał w AKS-ie ;] nawet strzelił kilka bramek.. teraz gra u nas czyli w sokole ;] a co? chceice go kupic? za dobry jest my go nie oddamy :D
Nie, nie.. 8)

Tylko jak napisałeś, że 'grał w drugiej drużynie Wisły Kraków" to przypomniał mi się trener trampkarzy w AKSie z poprzedniego sezonu.

Miałem okazję sędziować parę meczy jego drużyny i gdy po spotkaniu przyszedł do szatni podpisać sprawozdanie to pogratulowalem mu jednego z zawodników... jak na trampkarza grał moim zdaniem wyśmienicie... (gdzie się w Polsce ci piłkarza podziewają w późniejszych latach !?) Okazało się, że zawodnik ten był jego synem... i tak zamieniliśmy parę słów w których wspomniał, że jest z Krakowa..
(podobno drugi, starszy syn gdzieś w Chorzowie w juniorach (?) grywa)

W każdym bądź razie widać, że ojciec dba o piłkarski rozój synów (przede wszystkim o kulturalne zachowanie na boisku, o co czasem już i w trampkarzach ciężko)

Zapodaj nazwisko co bym sobie przypomniał :)


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 00:21

Kulisa to napewno on :D no jak dwóch synów to napewno on. jeden z nich (chorzów) bedzie grał ze mna w klubie ;] a co do tego trenera to grał w seniorach i trenował trampkarzy, teraz trenuje juniorów sokoła i gra w seniiorach orzesza (tam gdzie grzeje ławe) pozdr


Forza la Juve !
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 01:42

MLKS WISŁA NOWE
5 liga, grupa 1
Woj. Kujawsko-Pomorskie

:]


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ