Szaliki Juventusu

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 17:17

Cudo...chyba lepiej wyjść nie mogły... :lol:


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 17:48

Moim zdaniem szaliki wyszły kapitalnie. Nie spodziewałem się, że panorama wyjdzie tak dobrze. Myślę, że nie można mu nic zarzucić. Herb ma dużo szczegółów i myślę, że wygląda nieźle. Mam nadzieję, że poczcie się nasze szale nie spodobają i nie pożyczą sobie kilka sztuk. Teraz tylko pozostaje nam czekać. Powodzenia LBaLin, czeka cię niezła męczarnia w wysyłaniu. :wink:


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 18:51

Nikt nie zrezygnowal do tej pory z szalika co? Nie przyszlo tez wiecej niz sie spodziewaliscie tak?

Eh moglem nie ogladac jak juz gotowy szalik wyglada :twisted: teraz nie da mi on spokoju...


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 21:05

No ja tez sie spoznilem :cry: Dajcie znac czy komus nie zostanie jakis szalik do sprzedania lub moze ktos kto wzial wiecej nagle zrezygnuje z jednego :wink: Albo napiszcie czy jest szansa zeby dorobic jeszcze kilka szalikow. Nie wiem jeszcze jak ale jakos musze go miec :-D


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 21:45

Głowy do góry. Przecież zawsze jest możliwość przeprowadzenia drugiej tury. Wystarczy tylko, że zgłosi się odpowiednia liczba chętnych i można działać. :)


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 21:54

-Lucas- pisze:Głowy do góry. Przecież zawsze jest możliwość przeprowadzenia drugiej tury. Wystarczy tylko, że zgłosi się odpowiednia liczba chętnych i można działać. :)
Mam rozumiec ze tez jestes zainteresowany kupnem?;> Jesli sa tutaj takie osoby jak ja, czyli ktore sie spoznily a bardzo chcialyby miec ten szalik to piszcie, moze sie nas tyle uzbiera, ze uda sie wszystko ladnie zalatwic :pray: :wink:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 22:04

Radek_88 pisze:Mam rozumiec ze tez jestes zainteresowany kupnem?;> Jesli sa tutaj takie osoby jak ja, czyli ktore sie spoznily a bardzo chcialyby miec ten szalik to piszcie, moze sie nas tyle uzbiera, ze uda sie wszystko ladnie zalatwic :pray: :wink:
Być może jestem zainteresowany kupnem, chciałbym jednak najpierw zapoznać się z komentarzami osób które już zamówiły ten szalik :D

Z tego co zauważyłem w chwili obecnej chętnych na drugą ture jest 7 osób: -Lucas-(?), Radek88, Boom, Zbysio, ToM.MaR, wit_juve, piter_b ;


Obrazek
LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 22:37

BOOM pisze:Nikt nie zrezygnowal do tej pory z szalika co? Nie przyszlo tez wiecej niz sie spodziewaliscie tak?

Eh moglem nie ogladac jak juz gotowy szalik wyglada :twisted: teraz nie da mi on spokoju...
Niestety ale wyglada na to ze szali jest na styk...

Obiecane zdjecia lepszej jakosci:

http://i7.tinypic.com/3z69lxc.jpg
http://i19.tinypic.com/2wp16w0.jpg


peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 22:43

hmm szale wyszly swietnie. Jak bedzie 2 tura to tez sie pisze :twisted:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 22:46

Powtorze sie... Zadżebisty szal... :-D
Wysyłaj je jak najszybciej, bo przynajmniej mnie już świerzbi :prochno:
Pozder^


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 23:15

nadal potwierdzam chec zakupu szalika. mam nadzieje ze zglosi sie jak najwieksza liczba chetnych na zakup. juz nie moge sie doczekac kiedy zamowione beda kolejne
pozdrawiam wszystkich


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 23:24

musze przyznać, że szaliki na fotkach prezentują się bardzo ładnie. spodziewałem się, że będą mniej dokładnie, ale na realu pewnie prezentują się nie gorzej. nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na paczukszę :wink: tak więc chłopaki brać się za robotę i słać szaliczki w Polskę 8)


ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2007, 08:46

wygladaja niezle, a ile daliscie za nie/?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2007, 09:36

ToM.MaR pisze:wygladaja niezle, a ile daliscie za nie/?
:roll: krzyż na drogę, nie potrafisz przeczytać pierwszego posta w tym temacie...?
białas pisze:musze przyznać, że szaliki na fotkach prezentują się bardzo ładnie. spodziewałem się, że będą mniej dokładnie, ale na realu pewnie prezentują się nie gorzej. nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na paczukszę :wink: tak więc chłopaki brać się za robotę i słać szaliczki w Polskę 8)

:smile: no mnie też to zdziwiło, bo ta paczka od 'producenta' tak długo się opóźniała, że myślałem, że coś z nimi jest ten nie teges, ale na zdjęciu prezentują się bardzo okazale.


fan_of_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2004
Posty: 86
Rejestracja: 18 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2007, 11:39

Po dlugich problemach z moja siecia akademicka wreszcie zobaczylem fotki szaliczka i nie pozsotaje mi tylko WYsyLAj ZiOm!!!!! ;p bo mi sie podobaja :P

ale ocenka bedzie jak zobacze je w rl ale chyba ise nie rozczaruje :P wrecz przeciwnie


Bo JuVeNtUs ZnAcZy MłOdZiEż, A dO mŁoDyCh ŚwIaT nAlEży.........
Obrazek
ODPOWIEDZ