Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 15:43

DOWÓD OSOBISTY

1.Tomek
2.W sumie to kradzione przezwisko brata,ale na swoje usprawiedliwienie nadmienię,iż mnie też tak zwano
3.21 lat
4.Tczew
6.Hotelarstwo/Turystyka- ale to tak byle by mieć jakiś zawód
7.spokój,cynizm,skrytość

MY I JUVE

1.Czuje się jakbym od zawsze kibicował,ale konkretnie pierwszy mecz który obejrzałem to półfinał LM w 99 roku z Man Utd
2.Juventus bo.. jestem skazany na Juventus (w pozytywnym znaczeniu oczywiście).Od sznurka gram w nogę i kiedyś mój kuzyn nazwał mnie na boisku Baggio.Kilka meczy później byłem już Del Piero i tym sposobem zagłębiłem się w Juventus.Wiadomo, na początku były to tylko artykuły i plakaty z BravoSportu, FIFKA 99 i strona 820 w telegazecie,ale z czasem wszystko się rozwinęło i teraz Stara Dama jest moją drugą połówką.O tym moim "przeznaczeniu" bycia członkiem czarno-białej rodziny świadczy jeszcze kilka przypadków.Ale o jednym chciałbym wspomnieć.Były kiedyś w Przeglądzie Sportowym dodatki o historii wielkich klubów między innymi Juventusu.Nie chciałem go kupować bo nie miałem środków a poza tym myślałem sobie,że i tak pewnie skupią się na Bońku to nie będę kupować.Przychodzę do domu, a tam leży historia Juventusu.Okazało się,że moja mama znalazła ją na chodniku i przyniosła do domu.Dziwie się tylko czemu mama ją wgl podniosła,jak nie zna się na piłce i pewnie nie wie jakiej konkretnie drużynie kibicuję.Ale to tak nawiasem(pisze to ze świadomością,że mogę narazić się na sarkazm typu"pewnie sam Gianni Agnelli zdmuchnął książeczkę na chodnik",ale zaryzykuje).
3.Del Piero
4.Juve 3-1 Real (LM 2003),otwarcie stadionu i ostatnie Scudetto
5.Antyfutbol w ostatnich 2 sezonach

MY I FORUM

1.Po prostu musiałem się zalogować na stronie na którą najczęściej zaglądam
2.Nie znam tak z nazwisk,ale czasem ktoś napisze coś szczególnie fajnego.
3.Podoba mi się,że mogę znaleźć coś ciekawego w wypowiedziach innych.Nie lubię pajacowania i sezonowych dzieci.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
io_sono_Juventina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2012
Posty: 65
Rejestracja: 05 września 2012

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 16:43

DOWÓD OSOBISTY
1. Imię - Monika
2. skąd się wziął Twój nick?- "Juventina" była już zajęta...więc postanowiłam wykorzystać moje umiejętności zdobyte podczas pierwszych lekcji włoskiego :P
3. data urodzenia (lub wiek) - 03/02/1988
4. miejsce zamieszkania (miasto) - Gdynia
5. kolor włosów i oczu - Naturalny blond, a w chwili obecnej rudy, aby podkreślić wredny charakter :P oczy stalowe :) [szaroniebieskie]
6. szkoła / zawód - od stycznia Pani Inżynier - Studia na Politechnice Gdańskiej :wink:
7. trzy główne cechy charakteru -Wredna (Sarkazm to moje drugie imię :wink: ), impulsywna, wrażliwa...

MY I JUVE
1. od kiedy kibicujesz Juve? - Jakoś w gimnazjum, gdy jeszcze trenowałam piłkę nożną, czyli 2001/2002 ...
2. dlaczego akurat ten klub? - To była miłość od pierwszego wejrzenia :wink:
3. najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Del Piero i Nedved
4. jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - W przeciwieństwie do poprzedników nie będę odnosić się do meczy...największą radość dał mi wyjazd do Turynu i odwiedzenie Stadionu
5. jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Degradacja do Serie B i zakończenie kariery piłkarskiej przez Pavla Nedveda w 2009.


MY I FORUM
1. dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - Forum przeglądam od dłuższego czasu....ale to jednak było za mało ...
2. który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) -Nie mam pojęcia... jeszcze nie wkręciłam się w to aż tak bardzo....
3. co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - Podoba mi się fakt, że można znaleźć tu fantastycznych "Juventini" z ogromnym zacięciem i sercem do kibicowania...jak na razie przykrych sytuacji brak


Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero coro che si alza davvero Juve per sempre sara !!!!
andrzejk47

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 września 2012
Posty: 3
Rejestracja: 07 września 2012

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 23:06

1. Dowód osobisty:
- Sebastian
- hehe ;) zostawie to dla siebie
- 05/08/
- Świdnica
- czarne włosy, zielone oczy
- WWSZIP - studia
- jak sie za cos biere to robie to do konca
2. My i Juve
- 96/97
- Del Piero, Nedved, Buffon
- Udowodnienie przez Juve ze powinni grac w serie A mimo odjetych punktów i degradacji do serie B
- afera korypcyjna
3.My i forum
- ciekawosc/chec wybrania sie na mecz juve do turynu
- nie toleruje buractwa i prymitywizmu


toudi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2005
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:53

DOWÓD OSOBISTY
1. Imię - Marcin
2. skąd się wziął Twój nick?- nick=moja ksywa, wymyślili ją starsi koledzy mojej siostry, na początku się nie podobało ale potem przywykłem
3. data urodzenia (lub wiek) - 20.01.1987
4. miejsce zamieszkania (miasto) - Pasłęk
5. kolor włosów i oczu - Jakieś takie ciemne mam te włosy, oczy piwne
6. szkoła / zawód - magister ekonomii
7. trzy główne cechy charakteru - odpowiedzialny, sympatyczny, punktualny

MY I JUVE
1. od kiedy kibicujesz Juve? - dokładnie finał LM 1995/1996. Praktycznie pierwszy mecz jaki obejrzałem w tv (wcześniej jarałem się NBA i Jordanem)
2. dlaczego akurat ten klub? - Miłość od pierwszego ujrzenia :) Innego klubu przed Juventusem nie było ani nie będzie.
3. najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Del Piero - pierwsza koszulka piłkarska z jego nazwiskiem na plecach.
4. jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? - Oj tutaj od razu przypomina mi się kilkanaście świetnych meczy. Z pewnością ćwierćfinał Barcelona - Juventus i gol Zalayety w dogrywce oraz półfinał Juventus - Real 3:1. Z wydarzeń to zdobycie ostatniego mistrzostwa i otwarcie Juventus Stadium.
5. jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Niesłuszna degradacja do Serie B

MY I FORUM
1. dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - W zasadzie to nie pamiętam. Wiem tylko że pierwszym serwisem o Juve na jakim się udzielałem to bianconri.pl potem ten serwis upadł tak samo jak i moje pisanie na jakimkolwiek forum.
2. który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) n/d
3. co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. Ciężko powiedzieć, jednakże mimo iż się nie udzielam na forum to często przeglądam forum - głównie tematy meczowe.


delpiero615

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 10:22

1. Dowód osobisty:
- imię - Kuba
- skąd się wziął Twój nick? a to akurat jasne :D
- data urodzenia (lub wiek) - 22 lata :D
- miejsce zamieszkania - Płock
- kolor włosów i oczu -ciemno brązowe/ zielone
- szkoła / zawód - ZST 70 Płock / serwisant telefonów
- trzy główne cechy charakteru - towarzyski/pomocny/leniwy
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? Odkąd pamiętam ( ok. 6 roku życia , wiadomo że na poważnie kilka lat później)
- dlaczego akurat ten klub? tata zawsze kupywał mi ich koszulki a później zaciekawiłem się historią klubu, i jeszcze jeden powód Alexxx :D
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: patrz nick
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - 2 gole Del Piero w Madrycie
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Oczywiście spadek do Serie B
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Poszukiwałem wzoru tatuaże :P
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) Jeszcze was nie znam.
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. Na oceny za wcześnie.


mayek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 marca 2012
Posty: 15
Rejestracja: 19 marca 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2013, 07:56

Od długiego czasu korzystam z juvepoland i jestem kibicem Juve, nawet kiedyś byłem newsman-em na jednym z portali o juve, ale jakoś nigdy się nie udzielałem w większym zakresie:P.

1. Dowód osobisty:
- imię Michał
- skąd się wziął Twój nick? koledzy nadali mi taką ksywkę :P
- wiek 25 lat
- miejsce zamieszkania Kraków
- szkoła / zawód magister Informatyki i Ekonometri
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve - finał LM w 1996 ( wcześniej lubiłem Ajax, kibicowałem, to za dużo powiedziane, bo miałem ledwo 8 lat)
- dlaczego akurat ten klub? Podoba mi się mentalność tego klubu, ma coś wyjątkowego w sobie, to DNA zwycięzców :P i kiedyś Mama mi kupiła bluzę z Del Piero i koszulkę Zidane'a
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Alessandro Del Piero (bezapelacyjnie)
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - zwycięstwo 3:1 z Realem w LM po bramach DP, Nedveda i Trezeguet oraz oklaski po dwóch golach DP na Santiago Bernabeu po powrocie do LM
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? afera Calciopoli, degradacja do Serie B
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Wyjaśniłem wyżej :P
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz: wszystko jest ok


ODPOWIEDZ