CZĘSTOCHOWA || Wspólne wypady na mecze (do 08.2013)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2007, 19:47

W weekend podam dokładniejsze dane dotyczące spotkania :!: Kto może niech mobilizuje ludzi. Forza Juve :ok:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 09:28

Akurat jestem w Częstochowie na wekend, więc zrobię wszystko żeby pojawic sie na tym meczu :!: W razie czego będe się kontaktował z Tobą Marcin. Pozdro.


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 18:02

Spoko Kapralu :stop: Co wy na to, żeby jakieś jadło zakupić :?: np. pizza, chipsy czy jakieś paluszki :?: Ktoś kto by mógł kupić to by założył a potem by się oddało.

P.S
Lista osób:

1.Marcin :bravo:
2.CicinhoBrasil :bravo:
3.CicinhoBrasil kumpel(milanista) :bravo:
4.Sturm + kumple :bravo:
5.Joshua jednak z być może liczną ekipą 2-12 os :bravo:
6.Michał`fcj :bravo:
7.juventinio2603+5 osób :bravo:
8.Piter :bravo:
9.CicinhoBrasil kumple ok.1,2 os. :bravo:
10.Rafał :bravo:
11.Bartek :bravo:
12.Kaktus :bravo:
13.Kaktus ziomek :bravo:
14.Marek być może :pray:
15.Michał to samo :bravo:
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2007, 13:16 przez MarcinB, łącznie zmieniany 5 razy.


juventinio2603

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2005
Posty: 18
Rejestracja: 25 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 18:10

juventinio2603 z paczka zamelduje sie 20:20 w piwniczce :dance:
ludzieska niemoze byc tak ze ktos nieprzyjdzie doping musi byc :wink:


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 18:56

Spróbuje sie pojawić - po raz pierwszy - jeśli tylko bezduszny pracodawca da mi wolne... Postaram się tez ziomka nakłonić. Jakby coś to spotykacie sie koło pomnika na placu Biegańskiego czy od razu w miejscówce?


Sturm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 09:36

Ja z kumplami pojawie się od razu na miejscówce bo nie wiem jeszcze kto o której będzie...jak co to piszcie czy mamy wziąć jakieś chipsy czy co (bo browar to pewnie nielegalnie będzie wnosić =P)


My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem.
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 09:43

Fajnie by było żeby chociaż część ludzi którzy przyjdą miała na sobie szalik czy koszulke Juve. Żebyśmy nie wyglądali jak banda przypadkowych osób :D
Marcin, a kibiców interu załatwisz ? :smile:


Obrazek
Sturm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 10:11

No ja mam koszulkę JUVE...dla mnie BARDZO wyjątkową bo ma już ponad 10 lat... z numerem 9 INZAGHI...a co do kibica Interu to hehe...ja chyba przyjdę z jednym...ale kumpla nie wydam wam na pożarcie...


My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem.
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 16:20

Postaram sie wpasc, chociaz nie obiecuje bo moze przyjdzie jechac do wroclawia spowrotem studiowac :prochno:

Wow! Moj setny post po ponad 4 latach na JP 8)


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 19:45

I niestety ale tym razem ta przyjemność chyba mnie ominie. Musze sie obejść do samotnego oglądania meczu w domku tym razem. Ale liczę na to że na kolejne 'derby Italy' będę w pełni sił :)


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 20:46

Panowie, w wyniku rozmów z kilkoma osobami wyszła propozycja zamówienia Pizzy, przez duże "P" nie mylić z czymś innym :naughty: Co wy na to :?: Myślimy o Grubym Benku lub Da Grasso. Zależy nam na szybkości i dobrym smaku. A co do innego rodzaju żarcia to dajcie znać bo nie wiem co o tym sądzicie. Czekam na odpowiedzi. A własnie, Kamil zostaw studia i chodź na mecz 8) A ty Piotrze kuruj się do innych derb włoch :P Co do kibiców interU to dałem info na innych forach, zobaczymy czy będzie jakiś śmiałek. Info o miejscu spotkania i godzinach dam znać jutro w godzinach wieczornych. Mysle ze tak bedzie najlepiej :-D


juventinio2603

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2005
Posty: 18
Rejestracja: 25 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2007, 12:33

siema, widze ze frekwencja dopisze jutro :shock: jednak mamy problem wczoraj upajalem sie w piwniczce i ku mojemu zdziwieniu barman poinformowal mnie iz jakis smialek juz zamowil mecz Legia-Lech czy os takiego :evil: takze kto tam ma blisko to niech ruszy dusko i potwierdzi ze przyjdziemy duza grupa, ja juz mowilem ze wloska bedziemy ogladac i niema bata ale chcieli zeby dzisiaj ktos to jeszcze potwierdzil :evil:

ps. czym wiecej osob tym lepiej takze wpadac, ja sie urywam z zajec :P


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2007, 13:13

LIGA WŁOSKA: MECZ JUVENTUS TURYN - INTER MEDIOLAN

Mecz określany terminem Derby Włoch będzie hitem 11. kolejki Serie A, a zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu na Półwyspie Apenińskim.

Mówiąc o meczach pomiędzy Interem a Juventusem dziennikarze często używają terminu "derby Włoch" natomiast geneza tego określenia jest stosunkowo nieznana. Wszak oba zespoły biorą udział w typowych meczach derbowych, rywalizując z klubami ze swojego miasta. W przypadku Interu są to spotkania z Milanem, należące zresztą do najpopularniejszych derbowych pojedynków świata, a publiczność w Turynie elektryzuje rywalizacja Juventusu ze znacznie mniej utytułowanym, ale popularnym w mieście Fiata Torino. Terminu "derby Włoch" nie tłumaczy nawet historia wszechczasów włoskiej Serie A, bowiem więcej tytułów mistrzowskich niż Inter ma na swoim koncie Milan, więc logicznie to rywalizacja "rossonerich" z Juventusem bardziej zasługuje na takie określenie.

Cóż, skoro nazwa ma już czterdzieści lat. Słowa "Derby d'Italia" wypowiedział legendarny włoski dziennikarz sportowy Gianni Brera w 1967 roku. W tamtych czasach rzeczywiście Juve i Inter przodowały pod względem zdobytych tytułów, dopiero w latach dziewięćdziesiątych Milan wyprzedził lokalnego rywala. Inter i Juventus były również klubami, które najdłużej nie zaznały goryczy degradacji do II ligi - dopiero rok temu los ten spotkał turyńczyków w wyniku kary za udział w aferze korupcyjnej.

Najważniejsze jednak, że będzie to mecz lidera z trzecią drużyną, więc wynik pojedynku może mieć olbrzymie znaczenie dla sytuacji w tabeli. Juventus traci cztery punkty do Interu, a ewentualna porażka niebiesko-czarnych ucieszy także kibiców i graczy Romy, którzy mają przed jedenastą kolejką trzy punkty straty do lidera. W wybornej formie są napastnicy obu zespołów: David Trezeguet z Juventusu zdobył w lidze już dziesięć, a Zlatan Ibrahimovic z Interu siedem goli. Obie drużyny w sumie zdobyły po dwadzieścia jeden bramek - skuteczniejsza jest tylko Roma.

Juventus po powrocie do pierwszej ligi nie bierze udziału w europejskich pucharach, co może okazać się atutem turyńczyków w dalszej części sezonu, gdy najgroźniejsi rywale będą musieli liczyć się ze zmęczeniem i urazami najważniejszych graczy. W ostatniej kolejce po hat-tricku Trezegueta "Stara Dama" pokonała 3:0 Empoli. Inter walczy przynajmniej na dwóch frontach. Po zdobyciu długo oczekiwanego mistrzostwa Włoch piłkarze Roberta Manciniego mają chrapkę na zdetronizowanie Milanu w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak rywale liczą na mniejsze zaangażowanie "Nerazzurich" w lidze, mogą się boleśnie zawieść. O tym, jak silny jest Inter miesiąc temu przekonała się znakomita przecież Roma, przegrywając u siebie z obrońcami tytułu aż 1:4.

Spotkanie będą komentować Grzegorz Milko i Tomasz Lipiński
-----------------------------------------------------------------------
P.S
Sprawdziłem na stronie z programem Canal+ i nie ma żadnego meczu Legia vs Lech o 20:30, jakby co to Legia gra ale o 17 z Ruchem a Lech nie gra wogóle w niedziele, także nie obawiać się niczego tylko mobilizować. Chyba powinienem dostać jakąś posadkę w JP ds.organizacji meczy w Cze-wie :D co wy na to :snooty: No i co z tym jadłem :?: Nie widze jakoś zainteresowania, podejmie sie ktoś kupna i przyniesnie rachunek to potem sie tej osobie odda. Ktoś przejdzie się do tej Piwniczki i powie im co i jak :?: Ja dzisiaj nie bede w miescie takze nie moge :think:
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2007, 16:47 przez MarcinB, łącznie zmieniany 1 raz.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2007, 16:00

U mnie sprawa z pieniędzmi wygląda tak że nie wygląda :prochno: Na browara zawsze się znajdzie, ale jakieś dodatki typu jedzenie czy inne zbędne rzeczy muszę z góry odrzucić. Ale jak ktoś zamówi pizze, to z checią skosztuje. :D Nie no, żartuje. Będe tam wcześniej troche, więc nie czekajcie na moja skromną osobę przed ratuszem. :lol: Może uda mi sie skrecic kogos w miarę kumatego. 8)


Obrazek
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2007, 16:43

marcinb1989 pisze:Co do kibiców interU to dałem info na innych forach,
Ja przyjdę z kibicem Interu ; p


ODPOWIEDZ