tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 10:17

Panowie..po pierwsze może się tak wydawać z powodu kąta z jakiego zrobiłem zdjęcie, nienaturalnej pozycji ręki i naświetlenia. Ale to złudzenie. Po drugie - nic tutaj nie jest krzywe ani źle pocieniowane. Sam zwróciłem uwagę na jedynkę przed robotą, ale jest to projekt komputerowy, i jeśli zauważyliście - jest to tatuaż przestrzenny, a co za tym idzie - umieszczenie jej w inny sposób w tym konkretnym wzorze nie dałoby rady i wyglądałoby dziwnie. To samo ma miejsce w przypadku ósemki. Na zdjęciu i gdy oglądałem wydruk faktycznie troszkę dziwnie to wygląda, ale zapewniam was, że wszystko jest ok :)


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 12:22

Z calym szacunkiem, nic osobistego, ale swoja szczera opinie pozwole sobie wystawic. Sam pomysl jest wg. mnie w najlepszym wypadku sredni: 4 wielkie blokowate cyfry, zajmujace 90% wewnetrznej czesci przedramienia. No, stary, to nie moglo sie dobrze skonczyc. Jak juz sie decydowales na "projekt komputerowy", to mogles zadbac o to, zeby styl graficzny w jakis sposob nawiazywal do Juve, a zamiast tego masz... 'rozsypujacy sie budynek'? :V Efekt koncowy, IMHO, wyszedl dosc niechlujnie. Moze to wina zdjecia, oswietlenia, wykrzywienia reki, czy fryzury deszczowego, ale tak to po prostu wyglada.


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 12:32

Jak człowiek nie będzie wnikał i looknie przez chwile tylko na ten tatuaz to tam tragedii nie ma, ale jak juz spojrzeć dokładnie na proporcje, ułożenie, odstępy, cieniowanie to można dojść do wniosku że każda litera jest z innej parafii. Ma się chęć odesłać wykonawcę na nauki z pisma technicznego

Poza tym jak dla mnie drogo


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 13:20

Pomijając już kwestię ceny i wykonania to ja datę założenia klubu zdecydowanie dziabał bym czcionką gotycką. W wersji Chlodzia wygląda to tak trochę... dziecinnie. Ale to tylko moje zdanie, ważne że Tobie się podoba.


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 13:22

No fakt trochę niefajnie wyszły te cyferki, zawiewa trochę amatorką... za 2 kratki piwa w domowych warunkach zrobiłbym Ci lepszą, żałuj :C


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 13:46

CzarnyZkultury pisze:http://www.hnttattoo.pl/
Lublin

400zł + obiecali, że gdy Juve zdobędzie Scudetto to 3 gwiazdki za free robią ;P
Dostałeś 3 gwiazdki za free?:D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 14:01

Tharp pisze:Z calym szacunkiem, nic osobistego, ale swoja szczera opinie pozwole sobie wystawic. Sam pomysl jest wg. mnie w najlepszym wypadku sredni: 4 wielkie blokowate cyfry, zajmujace 90% wewnetrznej czesci przedramienia. No, stary, to nie moglo sie dobrze skonczyc. Jak juz sie decydowales na "projekt komputerowy", to mogles zadbac o to, zeby styl graficzny w jakis sposob nawiazywal do Juve, a zamiast tego masz... 'rozsypujacy sie budynek'? :V Efekt koncowy, IMHO, wyszedl dosc niechlujnie. Moze to wina zdjecia, oswietlenia, wykrzywienia reki, czy fryzury deszczowego, ale tak to po prostu wyglada.
Czcionka gotycka absolutnie mi się nie podoba ;) Poza tym, co dla jednego jest "czterema blokowatymi cyframi", dla innego jest zupełnie czym innym. Każdy gust ma inny. Miałem do wyboru różne warianty i właśnie taka czcionka i styl graficzny bardzo mi przypadły do gustu. Nie zamierzam nikogo tutaj przekonywać, że jest tak a nie inaczej, bo tattoo jest dla mnie. Ale dodam, że każdy z mojego otoczenia, kto widział go na żywo, podkreślam na żywo, nie dostrzegał żadnych wad które wymieniliście i wszystkim się podobał ;)
ReinerJuve pisze: No fakt trochę niefajnie wyszły te cyferki, zawiewa trochę amatorką... za 2 kratki piwa w domowych warunkach zrobiłbym Ci lepszą, żałuj
Aż tak nisko się cenisz? Załóż jakieś studio, Twój talent nie może się zmarnować :lol:


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 15:14

iltalismano pisze:
CzarnyZkultury pisze:http://www.hnttattoo.pl/
Lublin

400zł + obiecali, że gdy Juve zdobędzie Scudetto to 3 gwiazdki za free robią ;P
Dostałeś 3 gwiazdki za free?:D
:D stwierdziłem, że lepiej ich nie robić bo jeszcze cały wygląd tatuażu sie spieprzy.


arszawin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 13:33

Jakoś nie było czasu wcześniej wrzucić.
Robione u poleconego tatuażysty,
cena:chciał 250 dałem mu 300
czas: 2 h
w połowie czerwca delikatny poprawki

Obrazek


Forte non è chi non cade mai,ma chi cade e si rialza!
K4t4rynka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2013
Posty: 3
Rejestracja: 03 września 2013

Nieprzeczytany post 04 września 2013, 18:53

No za taki tatuaż to warto dać 300. Świetna robota :)
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 14:58 przez K4t4rynka, łącznie zmieniany 1 raz.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 18:20

pytanie do osób mających tatuaż na ręce. czym się kierowaliście wybierając dana rękę. zauważyłem, że większość osób ma zrobioną prawą rękę, a nie lewą. jakieś konkretne powody?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 20:12

białas pisze:pytanie do osób mających tatuaż na ręce. czym się kierowaliście wybierając dana rękę. zauważyłem, że większość osób ma zrobioną prawą rękę, a nie lewą. jakieś konkretne powody?
Tak, jak się z kimś witasz on już wie na czym stoi 8)
W sumie to się nigdy nie zastanawiałem ale to jest logiczne :)


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 21:46

ja do tej pory uważałem, że "naturalniej" byłoby mieć tatuaż związany z Juve na lewej ręce. mam tutaj na myśli sam napis, bo jeśli chodzi o dziarę Czarnego, która moim zdaniem jest kozacka :D to zrobiłbym tylko i wyłącznie na prawej ręce.

polecicie coś fajnego? bo Czarny zgarnął najlepszy tatoo :P


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 20:10



Oto mój mały akcent związany z Juventusem. Już mam przygotowany drugi, będę robił na żebrach wtopiony herb Juve.


Piccolo181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 20:15

Witam.
I ja chcialem sie pochwalic swoim nowym nabytkiem :) nie wiem gdzie wstawic fotke zeby kazdy widzial to podaje link do facebooka...
AVE JUVE


ODPOWIEDZ