tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Platini-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2008, 20:13

Krązyły ploty ze ma to być Moggi


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 18:32

Platini-10- pisze:http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... 227vb1.jpg
oto mój zrobiony kilka dni temu
czas 40 minut 170zł

w wakacje myśle nad herbem
No właśnie, ma się podobać Tobie. Jednak jeśli chodzi o mój gust to czcionka fatalna :P


Obrazek
Platini-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 20:45

Dragon pisze:
Platini-10- pisze:http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... 227vb1.jpg
oto mój zrobiony kilka dni temu
czas 40 minut 170zł

w wakacje myśle nad herbem
No właśnie, ma się podobać Tobie. Jednak jeśli chodzi o mój gust to czcionka fatalna :P
Nie chciałem brać takiej czcionki jak ty masz!!Teraz planuje nastepny logo klubu na łydce


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 23:32

Noszę się z zamiarem zrobienia dziarki ku czci Juve - może herb, może zebra, może napis...a może "to i to" :) ciągle się zastanawiam.
W sumie to myślałem o dorobieniu napisu to mojego "starego" tatuażu. Przedstawia on pazury i sam nie wiem czy ozdobienie go napisaem JUVENTUS będzie dobrym pomysłem :think: Niestety zdjęcia nie są zbyt dobre; na żywo wygląda naprawdę dużo lepiej.

a oto on :) :
Obrazek
Obrazek


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Bar_87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 21
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2008, 02:10

Axel pisze:Noszę się z zamiarem zrobienia dziarki ku czci Juve - może herb, może zebra, może napis...a może "to i to" :) ciągle się zastanawiam.
W sumie to myślałem o dorobieniu napisu to mojego "starego" tatuażu. Przedstawia on pazury i sam nie wiem czy ozdobienie go napisaem JUVENTUS będzie dobrym pomysłem :think: Niestety zdjęcia nie są zbyt dobre; na żywo wygląda naprawdę dużo lepiej.

a oto on :) :
Obrazek
Obrazek
Bez obrazy, ale wsiowe. Jak wszystkie inne pazury, pantery,tygrysy,krzywe tribale, itd itd. Wystarczy trochę słońca jakaś remiza albo większy zbiornik wodny i palców nie wystarcz, żeby zliczy te wszystkie "oryginały"


!!Repair The World!! Do Not Destroy IT!!
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 23:37

Axel pisze:Noszę się z zamiarem zrobienia dziarki ku czci Juve - może herb, może zebra, może napis...a może "to i to" :) ciągle się zastanawiam.
W sumie to myślałem o dorobieniu napisu to mojego "starego" tatuażu. Przedstawia on pazury i sam nie wiem czy ozdobienie go napisaem JUVENTUS będzie dobrym pomysłem :think: Niestety zdjęcia nie są zbyt dobre; na żywo wygląda naprawdę dużo lepiej.

a oto on :) :
Obrazek
Obrazek
a mi dla odmiany Twoj tatuaz sie podoba :) z tym, ze raczej napisu Juve bym tu nie dawal, jakos mi nie pasuje :?


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2008, 00:18

:) o gustach się nie rozmawia.
Co do przeróbki tego tatuażu to raczej nic nie wymyślę, dlatego podjąłem decyzję o wytatuowaniu loga Juventusu.

Logo będzie dokładnie tej wielkości, bez napisu JUVENTUS, natomiast "byczek" zostanie lekko przesunięty w stronę środka grafiki.
Dziarka będzie wykonana tylko i wyłącznie czarnym tuszem.
Całość ozdabiać będą cienie - tatuator obiecał, że wymyśli coś ciekawego :)
koszt: ~100zł
miejsce: i tutaj zaczynają się schody...chciałem zrobić go troszkę poniżej karku(między łopatkami) lecz jest to miejsce na którym tatuaż ulega sporej deformacji. Zastanawiam się teraz nad ramieniem lub miejscem troszkę powyżej kostki(zewnętrzna strona nogi).
Obrazek


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2008, 02:25

Naprawdę chcesz sobie wytatuować nieużywany już herb? :?


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2008, 04:08

mesju pisze:Naprawdę chcesz sobie wytatuować nieużywany już herb? :?
A jaką masz pewność, że 'obecny' za powiedzmy 5 lat nie będzie już 'nieużywany'? Mi sam pomysł z tatuowaniem loga jest chory, zwłaszcza że nasze logo dość często się zmienia. Ale jak kto woli...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2008, 06:54

mesju pisze:Naprawdę chcesz sobie wytatuować nieużywany już herb? :?
A jakie to ma znaczenie czy jest używany czy nie? Herb to herb, stary czy nowy i tak na zawszę pozostanie symbolem klubu. Lepsze to od mega artystycznego napisu.
Mimo to sam herb średnio się będzie prezentował, na jakimś tle, z jakimiś dodatkami, wtedy byłoby git, sam herb jak dla mnie jest trochę takich 'suchy'.


Tofciu#10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lutego 2008, 22:31

Od poniedziałku również posiadam tatuaż związany z Juventusem. Od początku zainteresowany byłem napisem, choć chciałem w innym miejscu. Jednak siła perswazji Roberta Skwirzyńskiego do mnie przemówiła. :wink:
Tatuaż wykonany został w Szczecinie - Studio Underground.
Za tatuaż zapłaciłem 200zł, a na fotelu siedziałem dokładnie 55 minut.
Oto fotka: http://img525.imageshack.us/my.php?imag ... tusbu7.jpg
Zdjęcie zostało zrobione dzień po wykonaniu tatuażu.
Czekam na opinie. :)


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 lutego 2008, 23:02

Szczerze mowiac to tatuaz mnie na kolana nie powalil, no ale wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje. Miejsce tez w sumie troche dziwne. :wink:
Sam nosze sie z zamiarem zrobienia tatuazu, i raczej bedzie to herb Juve wytatuowany na zewnetrznej stronie prawej lydki (cos na wzor tatuazu Hybryda, tyle, ze w innym miejscu).


Tofciu#10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lutego 2008, 23:20

Radek_88 pisze:Szczerze mowiac to tatuaz mnie na kolana nie powalil, no ale wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje. Miejsce tez w sumie troche dziwne. :wink: .
Najważniejsze, że tatuaż mnie się podoba. :)
A co do miejsca, to artysta mówił, że coraz więcej osób robi sobie dziary w miejscu, w którym ja mam wykonany. Jak już miałem usiąść na fotelu, zapytał czy nie chciałbym mieć w miejscu, w którym mają Doda i Majdan, bo oni też u niego swoje tatuaże robili.
A tak na marginesie, to zapraszam do odwiedzenia strony tautaz.org - strona studia Underground. Jest tam również galeria i można podejrzeć niektóre prace.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2008, 13:09

Nawet nawet ta dziara, no i wiadomo, że ma się Tobie podobać. Litery są tak duże czy to tylko się tak wydaje dlatego, że zdjecie jest z bliska? Zrób jakąś fotkę jak preznetuje się z daleka no i miłego smarowania dziarki maścią :)


Obrazek
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2008, 13:44

Miejsce spoko, napis jak najbardziej tyko styl czcionki nie za bardzo mi się widze, ale tak jak powiedział Dragon Tobie ma się podobac a nie nam ...
Ja nosze się z zamiarem wytatuowania sobie napisu Juventus Per Sempre wzdłuż kręgosłupa ... Ale odłoże to raczej na jesień bo w lato bedzie to zbyt uciążliwe...


ODPOWIEDZ