tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 22:02

Piccolo181 pisze:Witam.
I ja chcialem sie pochwalic swoim nowym nabytkiem :) nie wiem gdzie wstawic fotke zeby kazdy widzial to podaje link do facebooka...
AVE JUVE
No poza tym, że motyw jak u czarnego ( nie wiem czy podpatrzyłeś) to tatuaż naprawdę dobry. Świetne wykonanie :ok:
Ile zapłaciłeś?


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 22:16

Podbijam, bardzo fajne wykonanie.
Ile? Gdzie?


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 23:27

Nie ma co pieprzyć, że motyw jak u czarnego, bo ten motyw jest ostatnio po prostu bardzo popularny i modny, więc nie widzę powodu, dlaczego akurat czarny miałby mieć na niego monopol.

Fajna robota. Pozdro.


Capo di tutti capi
Piccolo181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 08:50

Wielkie dzieki :)

No wlasnie tej dziarki u czarnego nie widzialem bo nie moge jakos go otworzyc :/ jesli ktos moglby podeslac linka zebym mogl go obejrzec byl bym wdzieczny.

A motyw akurat podpatrzylem z innego tatuazu ale dodalem od siebie gwiazdki (wiem kiedys moga zdobyc 4 :) ) i kolorowe hm wyjscie herbu z ,,miesa " :)
Mozna tlumaczyc to tym ze Juve zawsze we mnie bylo a teraz sie poprostu ujawnilo oficjalnie tkz. DNA JUVE :)

A robilem go w Rumi kolo Gdyni TAT&Roll u Jarzaba :)
Polecam goscia, pelen profesjonalista :) To jest juz druga dziarka u niego i mega polecam :)
A koszt to 400 zl. 4 godz pracy
AVE JUVE


Sorki ze post pod postem ale dopiero teraz znalazlem ta dziarke czarnego :) Fajna i cos na podobienstwo tej ktora ja sie inspirowalem :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 17:01

hara pisze:Nie ma co pieprzyć, że motyw jak u czarnego, bo ten motyw jest ostatnio po prostu bardzo popularny i modny, więc nie widzę powodu, dlaczego akurat czarny miałby mieć na niego monopol.
Zluzuj czy ja się o coś przyczepiam? Przytoczyłem tylko fakt, że podobny już widziałem (u czarnego) i tyle. Nie wnikam czy się na nim wzorował czyś coś. Dla mnie to każdy sobie może taki zrobić i nic mi do tego :roll:
Piccolo181 pisze:
A koszt to 400 zl. 4 godz pracy
Bezcen za taką dziarę.


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 17:23

A no czepiasz się, bo piszesz "poza tym, że jak czarnego, to spoko". A przynajmniej tak to wygląda. Ja natomiast się nie spinam.

Podzielam zdanie, że bezcen za taką robotę.


Capo di tutti capi
Piccolo181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 20:54

Najwazniejsze ze sie podoba :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2013, 21:12

hara pisze:A no czepiasz się, bo piszesz "poza tym, że jak czarnego, to spoko". A przynajmniej tak to wygląda. Ja natomiast się nie spinam.
Źle to odebrałeś, chodziło mi tylko o fakt, że podobny motyw już był i nie jest wielkim zaskoczeniem. co jednak nie umniejsza widowiskowości tatuażu :ok:
Może źle to ująłem, nie było tematu. Niewątpliwie jedna z najlepszych dziar z tego obfitego tematu :ok:


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2014, 12:27

Ma ktoś może jakiś napis na żebrach i mogłby sie pochwaliś? Planuję wytatuować na żebrach napis "juve storia di un grande amore" ale nie mam żadnego podglądu jak mogłoby to wyglądać. Nie interesowałem się dotąd tatuażami dlatego pytam. Może jakis katalog z wzorami?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2014, 19:39

Swider10 pisze:Ma ktoś może jakiś napis na żebrach i mogłby sie pochwaliś? Planuję wytatuować na żebrach napis "juve storia di un grande amore" ale nie mam żadnego podglądu jak mogłoby to wyglądać. Nie interesowałem się dotąd tatuażami dlatego pytam. Może jakis katalog z wzorami?
http://www.juvepoland.com/text.php?id=814 w polskich stara_dama ma.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2015, 13:32

Świeży tatuaż, więc gdzie nie gdzie widac jeszcze strupki. ALe jestem mega zadowolony z efektu, oczywiście za 3 tygodnie jeszcze po zagojeniu pójdę na lekki lifting kolorów. Myślałem nad trzema gwiazdkami wkomponowanymi w herb, ale najwyżej dorobi się kiedyś.


Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2015, 18:13

@Cabrini_idol: dlaczego flaga Węgier w tle?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2015, 19:26

Probowalem pasami w dol ale okropnie to wygladalo na projekcie. zlewalo sie strasznie z herbem. Chodzilo mi o same barwy wloskie. Dla zorientowanych wiadomo o co kaman.


Obrazek
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2015, 19:46

A nie powinno być odwrotnie?

Obrazek

Na domach też tak wieszają
http://www.larivista.pl/wp-content/uplo ... w-domu.jpg


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2015, 20:15

Cabrini_idol pisze:Probowalem pasami w dol ale okropnie to wygladalo na projekcie. zlewalo sie strasznie z herbem. Chodzilo mi o same barwy wloskie. Dla zorientowanych wiadomo o co kaman.
jak ktoś wyczai, że w tych barwach czai się dodatkowo flaga Monako, to zorientowani będą wiedzieć, że to dziara polaka :ok:


ODPOWIEDZ