tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Platini-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:24

Panowie już nie długo odsłonię swoje dzieło za miesiąc ide do studia.Koszt tatu około 1200zł


Obrazek
Augusto_pinochet2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:26

Musiałem zarejestrować się po raz kolejny bo takiej ignorancji to ja nie zniese.

Mam pytanie do kolegi o wdziecznym nicku "Hybryd", kolego - naprawdę jesteś takim idiotą, czy tylko udajesz? A może ktoś Cie namówił do pisania takich bredni? Nie wiem co Tobą kierowało, w kazdym razie gratuluję i jednocześnie współczuję posiadanego stopnia inteligencji, która jest na poziomie co najwyzej 3 klasy podstawówki.
Hybryd pisze:Moze w zalozeniu te litery nie mialy byc rowne ?? Wg mnie wygladaja one bardzo ciekawie, zdecydowanie lepiej niz wszystkie jednej wielkosci poustawiane jak pajace w wojsku...
Aż mi się nie chce tego komentowac ale zrobię to bo jeszcze niejeden user o podobnym poziomie IQ przeczyta te Twoje wypociny i przyzna Ci rację, o zgrozo.

Pomyślałeś chociaż przez chwilę człowieczku o malutkim móżdżku, że nie chodziło mi o to, że litery są postawione w postaci łuku, a o to, że po prostu są krzywe względem siebie? Przedstawie Ci to jak najprościej tylko można - na obrazku, narysowane jak dziecku, mam nadzieje, że chociaz to załapiesz:

http://img413.imageshack.us/my.php?imag ... 524eu3.jpg

Widzisz? Kumasz? Nie chodzi o to, że litery nie są w jednej linii. A o co chodziło? To przedstawię Ci na rys. numer 2, o!

http://img413.imageshack.us/my.php?imag ... 917lz3.jpg

Już? łapiesz troszeczkę? Widzisz gdzie znajduje swój początek litera J, a gdzie (winna byc do niej symetrycznie narysowana) litera S? Podobnie rzecz ma się przy dwóch liter U (od lewej i od prawej). Spójrz swym łaskawym okiem i porównaj czy są równe do siebie, do całości, ba - czy w ogóle są równe w jakikolwiek sposób.

Weź lupę (domniemam, ze musisz miec równiez powazne problemy ze wzrokiem) i spojrzyj w ten prostokącik, który Ci narysowałem. Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać. E i N jeszcze jako-tako spełniają ten warunek ale V? Co to ma być? Zjechało się trochę? Za 800zł?! Takie coś to Ci mogli w pace zrobić, sadzą z klapka basenowego, a nie w studiu tatuażu :lol:

Hybryd pisze:Augusto_Pinochet1: wez sie lepiej zastanow co Ty piszesz. Na czym Ty sie mozesz znac ??
:ok:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:41

Inteligencie, fakt, że ręka nie jest w naturalnej pozycji, czyli jest ugięta w łokciu, zapewne nie przyszedł ci do głowy?
Narysuj sobie kółko na ręce będącej w naturalnej pozycji a następnie, zegnij ją i ciekawe czy kółko nadal będzie tak okrągłe.
Twoje rysunki są pewnie takiej samej jakości ja te kreski z painta :lol:
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, 22:43 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:42

Augusto_pinochet2 pisze:? Za 800zł?! Takie coś to Ci mogli w pace zrobić, sadzą z klapka basenowego, a nie w studiu tatuażu :lol:
W kriminale by mu zrobili za friko bo wstyd było by coś brac za to. A tak to przynajmniej troche czasu by komuś zlecialo na robienie tego.

JUVELUCK spal to studio.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:43

Augusto_pinochet2 pisze: Weź lupę (domniemam, ze musisz miec równiez powazne problemy ze wzrokiem) i spojrzyj w ten prostokącik, który Ci narysowałem. Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać. E i N jeszcze jako-tako spełniają ten warunek ale V? Co to ma być? Zjechało się trochę? Za 800zł?! Takie coś to Ci mogli w pace zrobić, sadzą z klapka basenowego, a nie w studiu tatuażu :lol:
Dobra, ja się za kij nie znam na tatuażach, ale za nic nie potrafię zrozumieć, dlaczego Twoim zdaniem 3 środkowe litery (i to jeszcze na dodatek V, E, N) mają być równej wielkości ??? Słowo "JUVENTUS" ma 8 liter - więc są tu dokładnie 2 środkowe litery - a jeśli jest inaczej, to oświeć mnie dlaczego? :rotfl:

A jak sam zauważasz:
Augusto_pinochet2 pisze:E i N jeszcze jako-tako spełniają ten warunek
więc o co chodzi? Rozumiem, że pomyliłeś się w liczeniu, tylko w takim razie 1/3 Twojego posta nadaje się do kosza...

A co do układu tych liter w łuk - podkreślam raz jeszcze, nie znam się, ale wydaje mi się, że owszem ten łuk jest trochę krzywy. Poprawkę trzeba wziąć jednak na to, że (przynajmniej takie mam wrażenie) zdjęcie nie jest wykonane dokładnie prosto i cały tatuaż jest krzywo sfotografowany co znacznie utrudnia odbiór go w całości. Takie moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, 22:44 przez piotrek.prz, łącznie zmieniany 1 raz.


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
Augusto_pinochet2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:43

juveluck pisze:Inteligencie, fakt, że ręka nie jest w naturalnej pozycji, czyli jest ugięta w łokciu, zapewne nie przyszedł ci do głowy?
Narysuj sobie kółko na ręce będącej w naturalnej pozycji a następnie, zegnij ją i ciekawe czy kółko nadal będzie tak okrągłe.
Inteligencie oczywiście, że wziąłem pod uwagę położenie ręki. Nic to jednak nie zmienia. Litery są krzywe.
juveluck pisze:Twoje rysunki są pewnie takiej samej jakości ja te kreski z painta :lol:
Ochłoń synek. Nie idą Ci te wrzuty.
piotrek.prz pisze: Dobra, ja się za kij nie znam na tatuażach, ale za nic nie potrafię zrozumieć, dlaczego Twoim zdaniem 3 środkowe litery (i to jeszcze na dodatek V, E, N) mają być równej wielkości ??? Słowo "JUVENTUS" ma 8 liter - więc są tu dokładnie 2 środkowe litery - a jeśli jest inaczej, to oświeć mnie dlaczego? :rotfl:
Kolejny idiota.

Przeczytaj jeszcze raz i pomysl troszeczkę, co miałem na mysli pisząc to co pogrubiłem.
Augusto_pinochet2 pisze:Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, 22:48 przez Augusto_pinochet2, łącznie zmieniany 1 raz.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:45

piotrek.prz pisze:
A co do układu tych liter w łuk - podkreślam raz jeszcze, nie znam się, ale wydaje mi się, że owszem ten łuk jest trochę krzywy. Poprawkę trzeba wziąć jednak na to, że (przynajmniej takie mam wrażenie) zdjęcie nie jest wykonane dokładnie prosto i cały tatuaż jest krzywo sfotografowany co znacznie utrudnia odbiór go w całości. Takie moje zdanie.
W momencie kiedy mam prosto rękę, nie dostrzegam żadnego skrzywienia łuku, liter czy czego innego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Augusto_pinochet2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:51

juveluck pisze:W momencie kiedy mam prosto rękę, nie dostrzegam żadnego skrzywienia łuku, liter czy czego innego.
To przedstaw nam zdjęcie z prosto ulożoną ręką i udowodnij.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:52

Augusto_pinochet2 pisze:
piotrek.prz pisze: Dobra, ja się za kij nie znam na tatuażach, ale za nic nie potrafię zrozumieć, dlaczego Twoim zdaniem 3 środkowe litery (i to jeszcze na dodatek V, E, N) mają być równej wielkości ??? Słowo "JUVENTUS" ma 8 liter - więc są tu dokładnie 2 środkowe litery - a jeśli jest inaczej, to oświeć mnie dlaczego? :rotfl:
Kolejny idiota.

Przeczytaj jeszcze raz i pomysl troszeczkę, co miałem na mysli pisząc to co pogrubiłem.
Augusto_pinochet2 pisze:Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać.
Słuchaj, "idioto" to Ty sobie możesz mówić do kolegów z piaskownicy, a nie do mnie. Napisałem spokojnie posta i nie obrażam Cię, a Ty tylko w taki sposób umiesz prowadzić dyskusję? Jeśli tak, to za długo na tym forum nie zagrzejesz miejsca...
Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc o 3 środkowych literach 8-znakowego wyrazu!!! Rozumiesz że on ma parzystą ilość liter? To jak może mieć 3 środkowe litery?
Dlaczego te litery pogrubione miałyby być takie same: JUVENTUS ?
Gdzie u konsekwencja?

A jeśli chodzi Ci o coś innego to najpierw wytłumacz, a nie krytykuj...
I chętnie dowiem się co oznacza zwrot 3 środkowe litery spośród 8...
Bo coś takiego z punktu logicznego nie istnieje!!!

EDIT:
@juveluck: Nie przeczę, że tak jest. Po prostu napisałem jak ja to widzę. Ale Twój tatuaż się zainteresowaniem cieszy :smile:


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
Augusto_pinochet2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:56

Ciii... jeszcze raz:
Augusto_pinochet2 pisze:Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:57

Augusto_pinochet2 pisze:Ciii... jeszcze raz:
Augusto_pinochet2 pisze:Rozumiem, ze w załozeniu 3 środkowe litery miały być równej wielkości, jesli nie to nawet nie radzę się przyznawać.
A ja nadal nie rozumiem i czekam aż mi wytłumaczysz i wskażesz mi 3 środkowe litery w 8-literowym wyrazie... Nie wstydzę się tego, że nie rozumiem czegoś, co ktoś inny napisał, więc czekam aż mi to wytłumaczysz...


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 22:58

Fakt faktem, że litery nie układają się jednak po łuku jak powinny, tylko trochę "skokowo". Ale tatuaż sam w sobie podoba mi się, zdecydowanie ciekawszy niż banalne herby czy napisy.


Augusto_pinochet2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 23:01

@piotrek.prz

Z kretynizmem w narodzie walczyć trzeba, wiec nie powiem Ci wprost. Spróbuj sam do tego dojśc co miałem na mysli pisząc "3 środkowe litery".

Podpowiem coś: Porównaj V do T

... czassss start!
RavaneVialli pisze:Fakt faktem, że litery nie układają się jednak po łuku jak powinny, tylko trochę "skokowo". Ale tatuaż sam w sobie podoba mi się, zdecydowanie ciekawszy niż banalne herby czy napisy.
Nikt tu nie twierdzi, ze tatuaż jest brzydki. Jest po prostu ŹLE WYKONANY. Nie za 800zł takie cos.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 23:06

Augusto_pinochet2 pisze:@piotrek.prz

Z kretynizmem w narodzie walczyć trzeba, wiec nie powiem Ci wprost. Spróbuj sam do tego dojśc co miałem na mysli pisząc "3 środkowe litery".

Podpowiem coś: Porównaj V do T

... czassss start!
No cóż, widzę, że umiesz tylko wyzywać... Nadal nie potrafisz zrozumieć, że ten wyraz nie ma 3 środkowych liter, a więc dyskusja z Tobą rzeczywiście nie ma sensu...Bo takie rzeczy tłumaczy się dzieciom na matematyce w klasie 1 i 2, że wyraz o parzystej liczbie liter ma jakby "2 środkowe litery", zaś wyraz o nieparzystej długości ma 1 środkową literę. Zamiast przyznać się do błędu, brniesz w ten temat i potwierdzasz swoją doprawdy nadzwyczajną indolencję...

Co ma porównywanie V z T do 3 środkowych liter - zgadzam się, że V i T to litery które można porównać, ale V nie jest środkową literą, naprawdę tego nie rozumiesz???


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 23:07

Augusto_pinochet2 pisze:
juveluck pisze:W momencie kiedy mam prosto rękę, nie dostrzegam żadnego skrzywienia łuku, liter czy czego innego.
To przedstaw nam zdjęcie z prosto ulożoną ręką i udowodnij.
Przy okazji zapewne to zrobię. Jednak po pierwsze sam sobie zdjęcia nie strzele bo znowu obsmarujesz je kreskami w paincie, po drugie dla takiego gbura i kmiota (sprawdź znaczenie tych słów i przeanalizuj swoje posty, zanim stwierdzi, że ci znowu wrzucam) nie warto specjalnie uruchamiać aparatu.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ