powiedzcie co o tym sadzicie - koszulki Juve

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2006, 22:18

http://allegro.pl/item91378746_org_kosz ... _inne.html

zakupilem ta koszulke mojego ukochanego klubu i czekam na przesylke

podzielcie sie informacjami co o tym sadzicie. moze ktos ma taka od tego samego allegrowicza.

czekam na wasze opinie.

pozdro

a tak dokladniej to ta zakupilem http://www.tournalive.true.jhost.pl/kos ... e/juv2.jpg


Obrazek
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2006, 22:25

Jest zbyt mało zdjeć by dobrze ją ocenić.
Choc już po cenie można poznać, że nie jest to oryginał. Wygląda nieźle, wieć myślę, że za taką ceną można się zastanowić nad jej zakupem.


Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2006, 22:34

Jest wystarczająco dużo zdjęć, żeby ocenić - PODRÓBA. Każdą z tych koszulek Juventusu charakteryzuje jedna wada: herb Włoch, który powinien być dodany osobno do metek do samodzielnego wprasowania. Poza tym łatwo dostrzec trefny kolor wewnętrzy koszulki domowej, a chodzi konkretniej o pasy - powinny być one czystoszare, a nie stanowić odbitkę zewnętrznego koloru.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2006, 23:25

dokladnie to podrobka choc bardzo dobrze zrobiona. Za orginalna koszulke musialbys zaplacic nawet ok. 200zł.
Ja kupilem kiedys z podobnej aukcji koszulke Manchesteru, mam ja do dzis
i nawet niezle sie spisuje.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 00:06

Sam zastanawiałem się nad kupnem koszulki właśnie z tej strony, ale wolałem poczekać aż ktoś mnie wyprzedzi :wink: Mam nadzieję, że wkrótce podzielisz się z nami wrażeniami. Osobiście wydaje mi się, że jest to dobrej jakości podróbka. Tak jak wspomniano, widać pasy oraz frotka Scudetto nie jest dodawana osobno. Zastanawia też czas 14 dni przesyłki. Towar chyba powinien być na miejscu, prawda? :think:


grandejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 89
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 07:04

Jestem posiadaczem tej koszulki. Musze przyznać, że jak na replike jest bardzo dobrze wykonana. Jedyną wadą jest materiał, który nie jest najlepszej jakości.


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 07:14

Oczywiście jest to replika, ale naprawde dobrze zrobiona :wink: A co do jakości koszulki to materiał jak na fladze :prochno: Pewnie jeszcze będziesz musiał dość długo czekać, aż koszulka przyjdzie do Ciebie. Przynajmniej tak było w moim przypadku :wink:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 07:15

Jak Par00wa pisze ze to podróba to napewno tak jest, on sie zna na rzeczy 8) . Jakos też mi ten materiał nie pasuje, wygląda na taki zwykły z koszulek za 25 zł. Jeszcze cena cos mała jak na niby oryginalną koszulke :?
Moje zdanie takie ze jak juz kupować jakąś koszulke to w jakimś sklepie firmowym i wtedy masz pewność ze nikt cie w konia nie robi :!: Jednak dasz za taka ponad 200zł a nie 90 :lol:

FORZA JUVE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 07:16

wiem ze podrobka ale mysle ze calkiem dobra dlatego sie zdecydowalem. nie stac mnie niestety na oryginalna koszulke ktora kosztuje okolo 200 zeta (to zdecydowanie za duzo)

jak juz dostane koszulke to podziele sie z wami wrazeniami

pozdro 8)


Obrazek
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 08:19

Mam taką koszulkę.
Po pierwszym praniu odpadnie Ci flaga włoska :wink:
No i często na allegro przychodzą inne rozmiary.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 08:34

KOPEĆ pisze:Mam taką koszulkę.
Po pierwszym praniu odpadnie Ci flaga włoska :wink:
No i często na allegro przychodzą inne rozmiary.
ale kupywales ja u tego samego allegrowicza czy u innego?

i prales recznie czy w pralce??


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 10:36

Pilekww pisze: Moje zdanie takie ze jak juz kupować jakąś koszulke to w jakimś sklepie firmowym i wtedy masz pewność ze nikt cie w konia nie robi :!: Jednak dasz za taka ponad 200zł a nie 90
Mi się udało kupić oryginalną koszulkę Juve z Allegro za 90zł :wink: Była to co prawda okazja, bo sprzedający przywiózl ją z Anglii dla syna, jednak okazała się na niego za mała. Nie zmienia to faktu, że 90zł za org koszulkę to nie aż tak duzo i tak jak mowisz, w sklepie płaci się za nią grupo powyżej 200zł.

A co do tej aukcji to zapewne podroba. Zreszta większość sprzedawaców oferujący koszulki "hurtowo" ma zwykle podróbki...

PS. Par00wa - co się stało z Twoją aukcją?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:50

no i temat sie skonczyl, cos mało odpowiedzi.

KOPEĆ mial mi odpowiedziec i tez ni chuchu odpowiedzi.

piszcie prosze was i mowcie co myslicie o mojej przyszlej koszulce


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:13

ALe co chcesz wiedziec - jest nie oryginalna, jest z innego materialu, logo sponsora jest kijowo wprasowane i pewnie Ci odpadnie. Ale mozna w niej spokojnie grac i prezentuje sie calkiem ciekawie.
Wiem bo mam taka sama zakupiona do treningow


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:15

Witam ! Ja kupilem koszulkę Juve na Allegro, ale z zeszlego sezonu (rok temu). Materiału nie mialem takiego jak w koszulkach "ze straganu". Dobrze sie w niej gra, nie smierdzi :D az tak bardzo i jest to dobre wykonanie.
Prawda jest to podróba, ale wole zaplacic polowe mniej (lub nawet jeszcze mniej) i miec koszulke ukochanego klubu, w ktorej bede gral nie zalując jej tak bardzo jak oryginalej (glownie chodzi mi tu o cene. Oryginaly są zbyt drogie). Pozdro

Aha i nic mi nie odpada z kosuzlki :D (zaden herb ani nic)


ODPOWIEDZ