powiedzcie co o tym sadzicie - koszulki Juve

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:23

Zlatan Ibrahimovic pisze:
Aha i nic mi nie odpada z kosuzlki :D (zaden herb ani nic)
o to juz pocieszajace bo przestraszylem sie troszke po tym co inni mowili. mam nadzieje ze z mojej tez nie bedzie nic odpadalo. bede o nia dbal i mysle ze bedzie misluzyc hoho i jeszcze dluzej 8)


Obrazek
KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:35

Witam.
Oglądałem te koszulki i mnie przekonały. Koszulka juve, chorwacji czy brazylii mają wyszywane cherby to samo ze znaczkami firmowymi. Wszystkie metki się zgadzają i do tego na liście są tylko te dróżyny dla których rzeczywiście nike robi stroje. Ja niedawno kupiłem sobie koszulkę argentyny na mundial 2006 :-D . Nie mam tego problemu co ty bo kupiłem ją na oryginalnej stronie adidasa (sory że się chwalę). Dałem za nią 40$ czyli w przeliczeniu to będzie ok 120 zł. Tyle,że ja mam tem jeszcze numer 10 i Kempesa na plecach, a za to musiałem trochę dopłacić. Czyli koszulka bez numeru i nazwiska może spokojnie kosztować z 90 zł.
To, że cherb i znaczek frmowy są wyszywane jeszcze bardziej mnie przekonuje i wygląda dużo ładniej niż naprasowanka(która często jest właśnie na podróbkach i czasami się spiera). Zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że to podróbka, ale jak dla mnie to jest na 90% oryginał. Jak chcesz się upewnić jeszcze to wejdź sobie na stronę nike znajdź model 90 Juventusu i porównaj zdięcia.


Ibrahimović

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2006
Posty: 26
Rejestracja: 15 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:45

Wygląda na to ,ze są to Oryginalne produkty Nike z serii Total90, więc wydaje mi sie ,ze są to "oryginalne" repliki :wink:


KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:51

Ibrahimović pisze:Wygląda na to ,ze są to Oryginalne produkty Nike z serii Total90, więc wydaje mi sie ,ze są to "oryginalne" repliki :wink:
Nie mówię, że nie ale prezentują się ładnie (przynajmniej większoś bo juve wyjazdowa czerwona wygląda jak używana)
A ty tomek89-15 jak chcesz mieć pewnoś ze masz oryginał to wejdz na stronę nike i serio spójrz na cenę takiej koszulki a jak nie będzie dużo wyższa to sobie zamów właśnie tam. 8)


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 19:25

KAcper123 pisze:Nie mam tego problemu co ty bo kupiłem ją na oryginalnej stronie adidasa (sory że się chwalę). Dałem za nią 40$ czyli w przeliczeniu to będzie ok 120 zł.
Mam pytanko. Czy te 40$ to już razem z przesyłką czy bez? A jeżeli bez to ile kosztowała przesyłka?
KAcper123 pisze:A ty tomek89-15 jak chcesz mieć pewnoś ze masz oryginał to wejdz na stronę nike i serio spójrz na cenę takiej koszulki a jak nie będzie dużo wyższa to sobie zamów właśnie tam.
Mi się zdaje że na stronie Nike nie można kupować koszulek, albo nie wiem gdzie trzeba wejść :| Ale dzisiaj jak byłem na tej stronce to nie było koszulek klubowych jedynie koszulki narodowe :| Jeżeli ktoś znajdzie to niech da nick bo takie 40$ to wcale nie dużo za oryginalną koszulkę, najważniejsze jest to że ma się pewność że ta koszulką nie jest podorbiona.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 20:20

o boze ludzie wezcie troche pomyslcie. TA KOSZULKA TO NIE JEST ORYGINAŁ. nie mowie ze jest beznadziejna czy cos, ale za cene 95zł nie dostaniecie oryginalnej repliki koszulki nike Juventusu!

---------------------------------------------
No mi sie podoba ta koszulka, w sumie lubie Barcelone graja bardzo ładną piłke.....ofensywn
:D :prochno:
Ostatnio zmieniony 17 marca 2006, 22:35 przez Machnes, łącznie zmieniany 1 raz.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 22:10

Sam jestem posiadaczem koszulki Juventusu (wyjazdowej) z Allegro, ale nie z tej aukcji...
Niektóre części materiału są niestety podobne do tych z "targu". Ale ogólnie może być. Po pierwszym praniu odlepił mi się troszkę znaczek nike :) Ale przytrzymałem na nim żelazko 30 sek i jest OK :D.
Ale osobiście stwierdziłem, że już nigdy nie kupię takiej podróbki. Wolę oszczędzać i sprawić sobie prawdziwy prezent niż potem się rozczarować np. krzywą reklamą :/

P.S. Par00wa napisz na priw. czy będziesz miał nowe koszulki Rep. Włoch :)


Obrazek
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 22:26

No mi sie podoba ta koszulka, w sumie lubie Barcelone graja bardzo ładną piłke.....ofensywna.


mioda1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lutego 2006
Posty: 11
Rejestracja: 19 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 22:42

Ja mam taką tyle że wyjazdową. Łeska mi się nie odkleja bo jest wyszywana, tylko reklama po praniu mi popękała.
Na początku dramatyzowałem ale później zdarłem reklama ( odeszła bardzo ładnie, bez żadnych śladów tylko trzeba było rozprasować) i teraz wygląda <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, coś na wzór Barcy. Na koszulce jest tylko herb, łeska i 2 gwiazdki. Jestem z tego zadowolony bo reklamy się zmieniają, a tak koszulka jest teraz uniwersalna i niepowtarzalna.
Nie wiem czy we wszystkich koszulkach się tak da, więc nie radzę próbować. :naughty: :naughty: :naughty:

Ps Jak będę miał możliwość to wżuce wam jej fotke. Zapłaciłem za nią 95 zł i jestem z niej zadowolony choć materiał mógł być lepszy, ale czego oczekiwać za takie pieniądze.
:) :) :)


FORZA JUVE
dres

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 02 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 22:54

KAcper123 pisze: Ja niedawno kupiłem sobie koszulkę argentyny na mundial 2006 :-D .Nie mam tego problemu co ty bo kupiłem ją na oryginalnej stronie adidasa (sory że się chwalę). Dałem za nią 40$ czyli w przeliczeniu to będzie ok 120 zł. Tyle,że ja mam tem jeszcze numer 10 i Kempesa na plecach, a za to musiałem trochę dopłacić. Czyli koszulka bez numeru i nazwiska może spokojnie kosztować z 90 zł.
masz linka do tej strony adidasa ?? jak tak to podaj
z góry dzieki


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 23:17

Więc tak. Nie radze kupować koszulek na Allegro, które kosztują 89,90,99 etc. zł, bo to są poprostu podróby. Kupiłem sobie w zeszłym roku wyjazdową koszulke Juve, właśnie na takiej aukcji i w sumie mi nie przeszkadza, że nie jest oryginalna (bo wygląda tak samo), ale jeśli chcecie mieć oryginalną koszulke, to lepiej wyłożyć troche kasy.

W zeszłym roku kupiłem Sobie koszulke (tu na Juvepoland) reprezentacji Włoch od par00wy, POLECAM :D Koszulka jest 100% oryginalna.

Najpewniejszym źródłem jest oczywiście sklep, do którego możemy pójść i wybrać sobie samemu ;) Niestety takie rozwiązanie jest drogie (Mam jedną Oryginalną koszulkę, i więcej nie zamierzam kupować ;) )

Teraz taka ciekawostka: Ostatatnio postanowiłem kupić sobie koszulke Juve z tego sezonu. Zamówiłem, wszystko było elegancko. (kosztowała 43zł jakby co, na aukcji były wszystkie zdjęcia metek, szwów itp). Koszulka przyszła błyskawicznie (po 1 dniu). Była faktycznie oryginalna :!: :D Tyle że na 1,52m :D Moge ją sobie powiesić na ścianie :D I tak chciałem sobie kiedyś kupić flage ;)


Noi Siamo Juventus.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 07:25

KAcper123 pisze: A ty tomek89-15 jak chcesz mieć pewnoś ze masz oryginał to wejdz na stronę nike i serio spójrz na cenę takiej koszulki a jak nie będzie dużo wyższa to sobie zamów właśnie tam. 8)
wchodze na stronke nike ale nie moge tam znalezckoszulek klubowych do kupienia

jesli kots ma to niech poda linka do sklepu netowego nike


Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 marca 2006, 17:13

Koszulka treningowa - Juventus

Warta swojej ceny ? Oryginalna ?
Może ktoś kupował i podzieli się opinią :)

Pozdrawiam


Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2006, 17:33

Czazur7 pisze:Koszulka treningowa - Juventus

Warta swojej ceny ? Oryginalna ?
Może ktoś kupował i podzieli się opinią :)

Pozdrawiam
Wydaje mi się, że oryginał.
Bo 1) cena 2) fotki

Ale i tak niedługo wejdzie tu par00wa i napisze, że oryginały to tylko on sprzedaje... albo coś w ten deseń :D


"Chciałbym dziś powiedzieć, że nie ma tu PiS. Wiecie kogo widzę w tym pierwszym rzędzie -Andrzeja Leppera" Donald Tusk, 14.03.2006
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2006, 19:13

Co myślicie otej koszulce? Bardzo bym prosił Par00we żeby spojrzał na tą koszulkę swoim fachowym okiem :D


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ