Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 19:00

Witam w tym temacie umieszczajcie zdjęcia lub linki do swoich plakatów JUVE. Zamieszczajcie tu również inne bajery jakie wiszą na waszych ścianach :P

Więc może ja zacznę:

Obrazek

A tutaj link do zdjęcia w większym rozmiarze...
http://img352.imageshack.us/img352/9969 ... uve3xj.jpg

Sorki za kiepską jakość zdjęć ale robiłem to przy wyłączonym świetle :D

P.S. Jeśli umieściłem temat w złym dziale proszę o przeniesienie go do dobrego.

P.S.2. I bez skojażeń gazetki typu BravoSport i GiGaSport kupuje praktycznie tylko dla rzeczy związanych z JUVE... :wink:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 12:51 przez juverm, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 19:11

Fajne masz plakaty ja tez kupuje gazety z plakatami. :ok: Ja mam troche mniej.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:16

Heh... Ja mam około 90 plakatów związanych z Juve, ale nie wieszam ich na ścianie, bo nie chce ich zniszczyc :wink:
juverm - skąd masz ten plakat ze Zlatanem i Cannavaro po prawej stronie zdjęcia?


przemw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2005
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:30

o ile dobrze wiem ten plakat jest z BRAVO Sport


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:35

tez wieszam na scianie plakaty z bravo sport, te z giga mają kiepską jakość i według mnie czasem są brzydkie.. Jak mam zastrzyk gotówki to lece do empiku i kupuje "hurra juventus" gdzie są wielkie plakaty, super jakości, aktualnie na scianie mam BUffona i Trezeugeta z Del Piero po strzeleniu bramki.. Pozdro


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 22:46

Ja nie przepadam za plakatami, co nie oznacza, że w moim pokoju nie ma oznak "kultu" Juve :-D Na każdej ścianie widnieje coś co jest związane z Juve tj. koszulki Del Piero, Nedveda oraz Treze, mam kilka proporczyków, szaliki oraz flagę - myślę, że to wystarczy(biorąc pod uwagę gabaryty mojego pokoju) lecz mimo wszystko planuje na wakacjach pomalować szwki w biało-czarne pasy 8)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 23:00

Ojciec mnie pytał na jaki kolor ma moj pokój pomalowac to tydzień były dyskusje bo chciałem w paski :prochno: wyszło tak ze mam teraz niebieskie sciany :angry: :smile:

juverm po co wieszać kubek na scianie :roll:


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 23:56

Marezmo pisze:juverm - skąd masz ten plakat ze Zlatanem i Cannavaro po prawej stronie zdjęcia?
Z BravoSport :wink:
lukasz01 pisze:juverm po co wieszać kubek na scianie :roll:
A bo pękł a ja żeczy związanych z Juve nie wyrzucam :wink:

Może dacie jakies fotki :?:

P.S. Planuje se w tym roku walnąć na jednej ze ścian taki 2 metrowy herb JUVE :P


Obrazek
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 01:45

Co do mnie to miałem kiedyś plakaty Juve na ścianach, ale już są zniszczone. Tak to jest jak się ma 7 letniego brata, który jest fanem Milanu :angry:
Co do herbu na ścianie to też miałem taki pomysł, ale bałem się, że perfidnie shitowsko wyjdzie i wolałem nic nie malować :)
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2006, 15:24 przez koksu_klb, łącznie zmieniany 1 raz.


Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 09:51

koksu_klb pisze:Co do mnie to miałem kiedyś plakaty Juve na ścianach, ale już są zniszczone. Tka to jest jak się ma 7 letniego brata, który jest fanem Milanu :angry: .
To trzeba nawrocić :dance: .
koksu_klb pisze:Co do herbu na ścianie to też miałem taki pomysł, ale bałem się, że perfidnie shitowsko wyjdzie i wolałem nic nie malować :)


Trzeba było mnie zawołać :prochno: .
A co do tematu to juz mam pół sciany kiedy będę miał całą zamieszcze fotki ;) .


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 12:17

ja tez mam pełno plakatow Juventus lecz niemam ich powieszonych. Rozłoże je na podłodze i zrobie zdjecie :) tylko niemam nowych plakatów bo niekupuje gazet. Nieraz jakis dobry kolega da plakat to wtedy go schowam a tak to zadko kupuje gazety. Mam z 150 plakatow. Jak miałem z 10 lat kupywałem wszystkie gazety i troche tych plakatow sie nazbierało.


Obrazek
Zambrotta_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 11
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 12:26

dla mnie plakaty z Bravo Sport to troche lipa ...
no, ale faktem jest, ze plakaty z Juve trudno znaleźć i czasami mozna kupic też i bravo sport ;)


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 12:44

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:57 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 13:51

No też mam troche plakatów Juve ale kiedyś miałem owiele więcej ale moja kolekcja uszczuplała po remoncie pokoju. Teraz mam około 30 plakatów bo rodzice nie karzą mi powiesic więcej. Mówią że zniszczyłem nowe meble i że nie moge już nic wieszać, więc nie mam powieszonego żadnego szalika ani nic :płaczę:
JuveFanik pisze:miałem m.in plakaty z Nedvedem (180 cm z Giga Sport)
Ja miałem bodajże jedną część i z drugiej strony był plakat Juve z 2003 roku jak zdobywali Scudetto i wolałem powiesić całą drużynę.
Radidam pisze:Nieraz jakis dobry kolega da plakat to wtedy go schowam a tak to zadko kupuje gazety.
Ja mam tak samo. Kiedyś zbierał Bravo Sport itp.. gazety ale doszedłem do wniosku że tam są same głupoty i przestałem tracić pieniądze na te badziewia, a jak jest jakiś plakacik Juve to telefonbik do Qmpla i na następny dzień mam plakat.
koksu_klb pisze:Tka to jest jak się ma 7 letniego brata, który jest fanem Milanu
Współczucie.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 14:37

Gdybym mófł to kupowałbym oficjalną gazetke Juve, w której co miesiąć są fajne plakaty w dobrej jakości, a tak to kupuję Bravo Sport (oczywiście tylko gdy są plakaty Juve). Obecnie mam Ibre i Cannavaro na jednym, Vieire, Nedveda, Del Piero i Trezegueta. Miałem drugi Alexa ale był kawałek urwany, więc wyrzuciłem. Może kiedyś moja kolekcja się powiększy.


Z Juve na dobre i złe!
ODPOWIEDZ