Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 21:01

To już wiem Gornie dlaczego cię na wyjazd nie stać :smile:


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 21:51

Flaga wygląda fajnie, chociaż nigdy nie byłem zwolennikiem wieszania flag w pokoju. Natomiast kompletnie nie podoba mi się zegarek, bo według mnie zegarki, figurki, pościele są już lekka przesadą. Inna sprawa, że z "ust" człowieka którego pokój wymalowany jest w biało-czarne barwy brzmi to strasznie śmiesznie :wink: .
Fajnie, że nie tylko ja mam swojego kota w głowie :wink:


Gorn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2007
Posty: 297
Rejestracja: 20 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 01:47

Nevermind pisze: Natomiast kompletnie nie podoba mi się zegarek :wink:
zegarek to prezent urodzinowy, tak więc trochę ucierpiały me uczucia przez to podsumowanie. Co prawda nie wymieniam w nim baterii bo chodzi głośno jak stary trabant i robi tyle hałasu że nerwy szarga niemiłosiernie, ale dostałem to wisi po co drążyć temat.


czopas87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 15:03



Tomu$
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 17:53

O, stary. Masz jeszcze bardziej zjechaną psychikę ode mnie.
Ja osobiście uważam, że zdecydowanie przesadziłeś z ilością gwiazdek, a napis Juventus wygląda mało estetycznie. Jak dla mnie pokój wygląda nieco trochę dziecinnie. Remontując swój pokój balansowałem pomiędzy fanatyzmem dopuszczalnym, a pokojem dziecinnym. Przede wszystkim musisz być przekonany, że zaprosisz dziewczyny do własnego pokoju, prawda?

Podziwiam chęci i wielki fanatyzm. Ja osobiście uważam, że nieco przesadziłeś. Szczególnie jeżeli chodzi flagę Italii na ścianie. Właśnie dlatego nie oprawiłem koszulki Azzurich w antyramę. Zburzyłaby mi całą kolorystykę pokoju.

A, z ciekawości. Co wypisane jest na gwiazdkach? Nazwiska naszych pupili?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 18:22

Gdybym miał 10-12 lat to pewnikiem posikałbym się ze szczęścia mając tak pomalowany pokój ale gdy człowiekowi zdecydowanie bliżej do 30ki to takie obrazy wręcz odrzucają. Pokój Neverminda jeszcze przejdzie ale Twój niet - i w jednym i w drugim przypadku moja luba nie pozwoliłaby na takie "ekstrawagancje". Jestem zdecydowanym zwolennikiem jednej ściany/witryny/paru antyram z motywem Juve ale nie cały pokój. Jeśli jednak Tobie to odpowiada to mi nic do tego. Czas pokaże kto miał racje.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 00:12

Wg mnie pokój świetny. Niektórzy lubią prostotę i elegancję, a niektórzy artystyczny nieład i naciapane gwiazdki. Nie liczyłem ich, ale zakładam, że ich liczba coś symbolizuje. Sam chciałbym taki pokój, żeby móc przykleić sobie kolejną gwiazdkę po kolejnym scudetto. :)

Każdy ma swój gust, choć mi osobiście bliżej do czopasa87, który zbiera wszystkie gadżety związane z Juve niż do Neverminda, przekładającego estetykę nad młodzieńczą, niepohamowaną miłość do wszystkiego co biało-czarne.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 02:43

Musisz wziąć pod uwagę inne ewentualności. Zaprosiłbyś kobietę do łóżka wyścielonego w pościel Juventusu? Poza tym wszystko jest kwestią wieku i jak wspominałeś gustu.
Oby było więcej takich pozytywnych świrów.


czopas87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 11:57

Siema pokoj malowalem juz lata temu ;p i nie wydaje mi sie dziecinny zreszta kazdemu podoba sie co innego ;] gwiazdki symbolizuja kazdy tytul JUVE ;] a kobiety nie narzekaja :D


Tomu$
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 12:11

Ale się czepiacie, ja mam pościel Juve i jakoś moja narzeczona nie narzeka, wcześnie partnerki w ogóle się nie interesowały pościelą, jaki ma kolor, obrazek. Pokój czopasa jest bardzo ciekawy, ten napis Juventus jakoś mi nie pasuje ale gwiazdki ekstraklasa jak dla mnie. Meda jesteś pantoflem i tyle. Czopas87 nie przejmuj się chłopaki mieli po jednej na całe życie która dyktuje warunki :ok:


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 12:51

Napis średnio wygląda ale pokój całkiem fajny. Osobiście nie widze problemu w czymś takim i zapraszaniu dziewczyn, jeśli któraś tego nie akceptuje to jej problem, albo sie rozumiemy albo przykro mi.

Co do pościeli chyba kobieta powinna się skupiać na czymś innym niż poscieli :C


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 13:27

Nevermind pisze:Musisz wziąć pod uwagę inne ewentualności. Zaprosiłbyś kobietę do łóżka wyścielonego w pościel Juventusu? Poza tym wszystko jest kwestią wieku i jak wspominałeś gustu.
Oby było więcej takich pozytywnych świrów.
Co tak się usrałeś tych dziewczyn/kobiet? W tej Anglii są takie szmatławce co na takie coś patrzą? Zapewne Ty nie raz byłeś w pokoju jakieś koleżanki, który był w różu i co? Dziecinne, prostackie i nie odpowiednie? Na pewno nie patrzą przez taki pryzmat. Ty masz pokój bardzo fajny, ale niektórzy nie dysponują aż takimi funduszami bo nie mało na pewno na niego wydałeś.

Żeby nie było, ostatnie zdanie jak najbardziej trafne. Oby było więcej takich pozytywnych świrów :wink:
FalsoVero pisze:Meda jesteś pantoflem i tyle. Czopas87 nie przejmuj się chłopaki mieli po jednej na całe życie która dyktuje warunki :ok:
:C


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 16:41

FalsoVero pisze:Ale się czepiacie, ja mam pościel Juve i jakoś moja narzeczona nie narzeka,
Co do pościeli to moja kobiecina mi nawet sama sprawiła w formie prezentu i też nie narzeka ;p Tzn narzeka tylko wtedy jak jej nie mam ubranej :C


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 17:09

FalsoVero pisze:Ale się czepiacie, ja mam pościel Juve i jakoś moja narzeczona nie narzeka, wcześnie partnerki w ogóle się nie interesowały pościelą, jaki ma kolor, obrazek. Pokój czopasa jest bardzo ciekawy, ten napis Juventus jakoś mi nie pasuje ale gwiazdki ekstraklasa jak dla mnie. Meda jesteś pantoflem i tyle. Czopas87 nie przejmuj się chłopaki mieli po jednej na całe życie która dyktuje warunki :ok:
Pantoflem? Nie powiedziałbym. Skoro Ty zmieniasz panny jak rękawiczki to i nie ma się co dziwić, że im to "nie robi". Jak znajdziesz kobiete na poziomie, taką z którą będziesz układał wspólne życie to wtedy pogadamy. Kupisz mieszkanie, zaczniesz budować dom i urządzać kolejne pomieszczenia to się zdziwisz jak trzeba iść na kompromis. Znam typa, który ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na punkcie audio. Ampli, cd-player i kolumny stereo za blisko 9k. Facet przed ostatecznym zakupem (4 konfiguracje) konsultował się z żoną. On zadbał o parametry sprzętu, a ona wybrała kolumny tworzące całość z resztą mebli w salonie. Co innego ubierać pościel na łóżku/kanapotapczanie w pokoju u rodziców/akademiku, a co innego ubierać pościel na łożu w sypialni. To samo się tyczy upiększania ścian i mebli. Najwidoczniej jeszcze nie dorosłeś.


Obrazek
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 17:53

Spać w pościeli Juventusu z panną? Fajnie :D Ale potem prać ją po wiadomo czym,to trochę jednak szydera :prochno:


topboxing.pl zapraszam :)
ODPOWIEDZ